Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ukochane zwierzę  

Strona 5 / 15 Wstecz Następny
  RSS

glukoza
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 65
28/08/2006 3:52 pm  

Hej:) ja mam 3 pieski (dokladnie 2 psy i 1 sunie) Suczka jest mieszanka collie i labladora (tak podejrzewamy;) nazywa sie Sami, piesek (mieszanka wszystkiego)-Lanzaro i od ok 2 tyg. mam bernardyn Homera-pięęęękny:D niedlugo beda w galerii /pozdrawiam

glukoza


OdpowiedzCytat
saimaa-lake
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 150
28/08/2006 3:54 pm  

Hej:) ja mam 3 pieski (dokladnie 2 psy i 1 sunie) Suczka jest mieszanka collie i labladora (tak podejrzewamy;) nazywa sie Sami, piesek (mieszanka wszystkiego)-Lanzaro i od ok 2 tyg. mam bernardyn Homera-pięęęękny:D niedlugo beda w galerii /pozdrawiam

Nie lubię suk, mają cieczki i inne męczące sprawy.

On a steady diet of soda pop and Ritalin.


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
28/08/2006 4:04 pm  

Mogłabyś sobie darować tego typu wypowiedzi w wątku, gdzie inni piszą o swoich UKOCHANYCH zwierzakach 😡 Zresztą, jakie męczące sprawy?? Czy ktoś ci każe zajmowac się suczkami? Zacznij wreszcie liczyć się z tym co piszesz!


OdpowiedzCytat
heidi
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 110
28/08/2006 5:47 pm  

Hej:) ja mam 3 pieski (dokladnie 2 psy i 1 sunie) Suczka jest mieszanka collie i labladora (tak podejrzewamy;) nazywa sie Sami, piesek (mieszanka wszystkiego)-Lanzaro i od ok 2 tyg. mam bernardyn Homera-pięęęękny:D niedlugo beda w galerii /pozdrawiam

Nie lubię suk, mają cieczki i inne męczące sprawy.

Na cieczki i inne ' męczące' sprawy są sposoby :[

Reiha, wiem 😉 Ale zawsze marzyła o psie wystawowym.
E tam. Z rodowodem, czy bez. To się nie liczy, warzne, że mam przyjaciela 🙂

[edytowane 28/8/2006 od heidi]


OdpowiedzCytat
SoulSista
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 128
28/08/2006 11:45 pm  

A ja mieszkam z Nuką, prawie 30 kilogramowym mieszańcem, o maści karmel-toffi z białym krawatem. Ma tak na oko siedem lat, i jest niezłą zagadką dla weterynarzy, najczęściej obstawiani rodzice, to bullterier, basset i dziki pies dingo :] Jest mocno umięśniona, ma klatę i pysk nieco jak bulka, jest nieproporcjonalnie długa jak basset, i ma też taki charakterystyczny kołnierz luźnej skóry na karku, a co do psa dingo, po prostu jest do nich strasznie podobna, łącznie z białą plamką sierści na grzbiecie. Poza tym, uratowała mi życie, dzięki czemu mogę tu teraz siedzieć, i wychwalać ją tak pod niebiosa..

🙂 🙂 🙂


OdpowiedzCytat
heidi
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 110
29/08/2006 1:02 am  

Basset?
Basset hound to moje marzenie ^__^


OdpowiedzCytat
glukoza
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 65
29/08/2006 1:20 am  

hej hej moze tak nie "suk"a suczek co;) a tak w ogole to istnieje jeszcze sterylizacja, srodki antykoncepcyjne i inne takie. Ja z moja sunia nie mam zadnych problemow..a do tego moge powiedziac ze sa baaardzo wierne. pozdrawiam

glukoza


OdpowiedzCytat
Paulina_p
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 239
29/08/2006 1:24 am  

a ja mam dużo zwierzątek
Pimpusia-kundelka staruszka chyba 14-letniego
fox-terierke- Sabę
wynik miłości wyżej wymienionych-Bąbel
cocer spaniel- Franciszek-Franek
Kota-Bogusia Bogdana Kiciora
Kicię-Cikitę Kicior
i małego kotka-Lucjana Lucka Kiciora
mam rybki głupiki 12 samiczek
króliczka miniaturkę-Dziulosława-Dziulka-Dziulusia
i od jakiegoś miesiąca opiekuję się (razem z Dziulkiem) małym zajączkiem. Moje pieski to psy myśliwskie i z trudem udało nam się uratować maleństwo, które rośnie jak na drożdzach, pijąc kozie mleko

[edytowane 28/8/2006 od Paulina_p]


OdpowiedzCytat
moniulekm
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 188
29/08/2006 11:17 am  

Nie lubię suk, mają cieczki i inne męczące sprawy.

rozumiem, że siebie też zatem nie lubisz?


OdpowiedzCytat
saimaa-lake
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 150
29/08/2006 11:51 am  

Mogłabyś sobie darować tego typu wypowiedzi w wątku, gdzie inni piszą o swoich UKOCHANYCH zwierzakach 😡 Zresztą, jakie męczące sprawy?? Czy ktoś ci każe zajmowac się suczkami? Zacznij wreszcie liczyć się z tym co piszesz!

Daruj sobie dziewczyno. To jest FORUM. Forum ma to do siebie, ze każdy wyraża swoje zdanie, a ktoś inny może na to zdanie w ogóle nie reagować. Więc bardzo cię proszę, uspokój się i daj się wypowiadać ludziom, a jak się nie podoba, to spuść łeb między nogi i przesuń suwak w dół.

Nie lubię suk, mają cieczki i inne męczące sprawy.

rozumiem, że siebie też zatem nie lubisz?

Po części napewno, chociażby z racji okresu/miesiączki, który posiadam.

[edytowane 29/8/2006 od saimaa-lake]

On a steady diet of soda pop and Ritalin.


OdpowiedzCytat
moniulekm
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 188
29/08/2006 12:06 pm  

saimaa-lake, powiem tylko tyle: gratuluje poziomu wypowiedzi!tak dennych to tu jeszcze nie było.


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
29/08/2006 12:59 pm  

Nie zaczynajcie koolejnej kłótni:D!!!!!Bo coś wszyscy ostatnio podenerwowani tutaj sa;).A Ty Saimaa-lake moz3e faktycznie nie naskakuj tak na ludzi, albo chociaż jak wyrażasz swoje zdanie to rób to delikatniej żeby kogoś nie urazić, w końcu powinnismy reprezentować jakiś poziom, a nie myśleć tylko o sobie.
Jeśli moja wypowiedź brzmi agresywnie to przepraszam:D
Pzdr!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
29/08/2006 1:39 pm  

Więc bardzo cię proszę, uspokój się i daj się wypowiadać ludziom, a jak się nie podoba, to spuść łeb między nogi i przesuń suwak w dół.

Ile Ty masz lat? Sądząc z tej wypowiedzi tak z 15/16 co? Może wpisz w google hasło netykieta [odnosi się również do forum] i kulturalne zachowanie. Forum jak napisałaś jest dla wszystkich, co oznacza, że nie tylko dla Ciebie ale dla innych też. Takimi wypowiedziami udowadniasz tylko brak kultury i szacunku dla innych forumowiczów. A to oznacza, że łąmiesz regulamin forum. jak się staniesz zbyt upierdliwać, to w końcu ktoś założy temat: Wybieramy upierdliwców do zbanowania. Wejdziesz tam, żeby sobie na kogoś powrzucać i okaże się, że wygrałaś swój pierwszy konkurs w życiu.

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
29/08/2006 3:17 pm  

Daruj sobie dziewczyno. To jest FORUM. Forum ma to do siebie, ze każdy wyraża swoje zdanie, a ktoś inny może na to zdanie w ogóle nie reagować. Więc bardzo cię proszę, uspokój się i daj się wypowiadać ludziom, a jak się nie podoba, to spuść łeb między nogi i przesuń suwak w dół.

Tak, to jest FORUM. I na tym forum obowiązują zasady, do których Ty również musisz się stosować, jeżeli chcesz w przyszłości zabierać głos w dyskusjach. Na początek polecę Ci lekturę tych kilku zdań pod adresem [url=htmlp-13.html]www.wegetarianie.pl/htmlp-13.html[/url] bo mam wrażenie, że jeszcze tego nie czytałaś. Jak już przeczytasz, ze zrozumieniem, i będziesz w stanie zastosować się do tychże zasad, wówczas zapraszam do dalszego korzystania z forum. Jeśli okaże się, że to zbyt duże 'wymagania' dla Ciebie, następnym razem będzie czekał na Ciebie ban i się pożegnamy.
Nie pozwolę, żebyśmy w każdym wątku byli zmuszeni odchodzić od tematu z konieczności upominania i przywoływania do kultury jakiegoś niesfornego forumowicza. A kilka tematów zostało już w ten sposób "rozdrapanych".

Pozostałych zapraszam do kontynuowania rozmowy zgodnie z tematem wątku. Pozdrawiam.

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
29/08/2006 6:58 pm  

No w końcu ktoś tu porządek zaprowadził;).
A co do tematu ja już o moich futrzakach się wypowiadałąm, ale może za rok do mojej ferajny dołączy konik, czego się nie mogę doczekać:D!!
Pozdrawiam:)!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 15 Wstecz Następny
  
Praca