Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

kto jezdzi konno??koniarze proszeni do tego tematu;)  

Strona 6 / 6 Wstecz
  RSS

Dita
 Dita
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 21
13/06/2009 3:59 pm  

Jezdziłam, ale stadnina została zamknięta i do tej pory (jakiś rok) niestety nie. Ale kocham te zwierzęta ;D

A schroniska nie odwiedziłam


OdpowiedzCytat
adamrozew
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 524
17/06/2009 9:05 am  

Fajnie. ze jest temst, ale z drugiej strony mnie smuci. Gdzies juz sie rozpisywalem na temat koni. Jezdzilem duzo, latami. Mysle, ze np. Jazda konna w teren o swicie, w teren najlepiej w pojedynkę - to byly jedne z najpiekniejszych przezyc w moim zyciu. Niestety z wlasnej winy (nieregularne obciazenia, treningowe ) nie jestem wstanie jezdzic . Ostatnim razem pare lat temu musialem zejsc z konia po pol godzinie jazdy z powodu bólu. Brakuje mi tego. 🙁 Zazdroszcze wam


OdpowiedzCytat
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 0
24/08/2009 2:29 pm  

są jacyś koniarze z Bydgoszczy!!?


OdpowiedzCytat
Kama122
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 21
25/08/2009 5:59 pm  

Ja kiedyś jeździłam konno około rok. Skończyło się na tym jak spadłam i złamałam rękę - nie miałam urazy do koników, ale jakoś tak już nie zaczęłam jeździć, a szkoda. Stadninę mam jakieś 400m. od domu, więc problemu by nie było. I nawet chciałam jeździć, już z mamą gadałam (zgodziła się), ale wtedy mnie olśniło - przecież oni hodują świnki na rzeź ! Tak więc odtrąciło mnie to i nie ma mowy o jeździe konnej w tej stadninie, a innej nie ma. Pozostaje mi tylko pogłębiać wiedzę o konikach, bo kiedyś będę miała swojego własnego konika 😀


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
25/08/2009 6:13 pm  

2 lata temu zakończyła się dość brutalnie moja przygoda z końmi. Nadal bardzo kocham te zwierzęta i myślę, że kiedyś wrócę do "koniarstwa".

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Strona 6 / 6 Wstecz
  
Praca