Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

*MUCHY*  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
07/05/2008 11:51 pm  

I ja teraz polecam siatki w oknach, sensowne rozwiązanie jeśli nie chce się much i innych latających owadów w domu.


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
26/07/2008 11:31 am  

a ja mam ich coraz więcej co robić mama mi proponuje lepy , aerozole jakieś a ja się sprzeciwiam ale much jest za dużo to co robić najlepsza najskuteczniejsza metoda? gdy much jest już pełno siatki co mi dadzą kiedy muchy już są:(

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Marines
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 85
27/07/2008 1:22 am  

Ja używam kratek na owady.Muchy i inne owady giną w 5 minut.
Kratka to koszt ok 10zł,starcza na 40m2 i to przez 3 tygodnie.Po zużyciu idzie do utylizacji.Ten zapach odstrasza je ,bo nawet nie wlatują.


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
27/07/2008 1:47 am  

A gdzie takie kratki kupić?

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
edyt
 edyt
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 13
27/07/2008 2:02 am  

żeby nie zabijać much kiedy jestem na wsi wieszamy w drzwi takie fajne kolorowe zasłony wtedy drzwi są otwarte, a muchy nie przelatują przez zasłony do domu 🙂

walcz, walcz, walcz, choć Twoją bronią będzie tylko śmiech


OdpowiedzCytat
Marines
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 85
27/07/2008 3:12 am  

Takie kratki mozna kupić w marketach np.Kaufland na dziale ze srodkami owadobójczymi,lub w sklepie z artykułami chemicznymi 🙂


OdpowiedzCytat
obca666
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 16
30/08/2008 3:23 pm  

ja nie muszę się starac o zabezpieczenie domu przed owadami 😀 moja kotka skutecznie je usuwa goniąc za nimi po całym pokoju. Muchy padają ze zmęczenia po zabawie z pazurami lub lądują w jej brzuszku. Fe 😀


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
05/09/2008 11:45 pm  

u mnie kot goni muchy i je zjada ale staram mu sie je zabeirac aby nie zachorowala ale czasem nie zdaze jej zabrac


OdpowiedzCytat
obca666
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 16
06/09/2008 2:04 pm  

ja mam tak samo 😀 głupiutkie koteczki 🙂


OdpowiedzCytat
Kama122
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 21
21/08/2009 4:25 pm  

Mi tam muchy nie przeszkadzają. Nawet pozwalam im po sobie chodzić 🙂 Jednak czasem wygonię jakąś muchę przez okno, bo jak inni domownicy ją złapią to nie będzie tak miło. Jednak muchy w moim pokoju są mile widziane 🙂


OdpowiedzCytat
zWiErZaKoMaNkA
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 98
21/08/2009 7:54 pm  

U mnie dużo much nie ma,zazwyczaj wypuszczam je oknem,ale w kuchni to mama zazwyczaj je traktuje ścierką. Nie wiadomo,gdzie siadają i później bum-na jedzenie ;/ Niezbyt miłe.

Tak samo,jak widzę,że są gdzieś w pokoju,gdzie mam zwierzęta. Jeżeli nie da się ich wygonić to bum-po nich. Muchy szybko moją złożyć jajka i po króliku :/ A ja wolę mniejsze zło-zabić muchę,niż skazywać na cierpienie kicka,który ma małe szansę na przeżycie.

Co do muszek, muszę przetestować ten patent z cukrem ^^ Mam niby osłonkę na owoce,ale nic to nie daje T_T

P.S. U mnie pies poluje na muchy ^^

[edytowane 21/8/2009 przez zWiErZaKoMaNkA]

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]


OdpowiedzCytat
kingajkari
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 45
25/10/2009 1:33 am  

Ja sobie z nimi nie radze 😮
Najczęściej jak jest ciepło na całą szerokość otwieram okno i staram się gazetą wypchać.
Ale jak jest zimno to gazetą za drzwi mojego pokoju a ona leci do mamy . . .
Tak wiem że to okrutne ( dla mojej mamy oczywiście)

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
03/09/2011 11:51 pm  

Hmmm, no może nie do końca pasuje do tego tematu, ale to w końcu dragnoFLY, więc może to jest odpowiednie miejsce 😀

Chciałem wam przedstawić nowo poznaną koleżankę:

[img] [/img]

[img] [/img]

Fajna, co 😛

[edytowane 3/9/2011 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
04/09/2011 12:49 am  

Fajna. Lubię ważki. I jakoś do mnie bardziej przemawia ich angielska nazwa.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
04/09/2011 1:36 am  

Ważki zawsze siadają mi na ręce i zaglądają do książki gdy czytam 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca