Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wegetarianizm - weterynaria  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Jędruś
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 849
21/01/2006 7:25 am  

Villo

czy mógłby mi ktos powiedzieć gdzie mogłabym znaleźć info (ale rzetelne) o produktach robionych ze zwierzat i jak dowiedzieć sie np. czy dane buty robione sa ze skóry? wiem, ze pewnie to głupio brzmi, ale mi na tym zalezy, wiec jakby ktos był taki dobry...

Zobacz tutaj:

http://www.wegan.pl/

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:


OdpowiedzCytat
Dorotka
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 46
21/01/2006 1:39 pm  

powiedzcie mi jedną rzecz.. mam dwa kotki i pieska i mam też małą rozterkę, ponieważ idąc z nimi do weterynarza pośrednio przyczyniam się do męczarni innych.. leki, szczepionki przetestowane na innych zwierzątkach w imię dobra moich.. coś tu nie gra

a tak w ogóle to odnosząc się do kwestii lekarzy weterynarii to podziwiam osoby, które mimo swoich poglądów i swej wrażliwości potrafią przebrnąć przez studia i te wszystkie koszmarne praktyki aby w przyszłości móc coś zmienić... zmieniać podejście ludzi i kształcić w przyszłości nowe kadry, które będą już szukać nowych metod leczenia jednych zwierząt bez poświęcania innych... ktoś musi zmienić ten świat!


OdpowiedzCytat
Alispo
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 228
22/01/2006 10:58 pm  

powiedzcie mi jedną rzecz.. mam dwa kotki i pieska i mam też małą rozterkę, ponieważ idąc z nimi do weterynarza pośrednio przyczyniam się do męczarni innych.. leki, szczepionki przetestowane na innych zwierzątkach w imię dobra moich.. coś tu nie gra

niestety,leczenie zwierzat,to(o ile nie sa to metody naturalne)wybranie mniejszego zla..leki i tak zostaly juz przetestowane i to,ze sprzedane zostanie ich kolejne opakowanie nie zmieni az tak wiele ile zmieniu w zyciu ratowanego psa.Ale rozumeim dylemat.Podobnie jest i z leczneniem ludzi.


OdpowiedzCytat
buu
 buu
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 26
23/01/2006 12:10 am  

niektórych doswiadczeń na zwierzetach nie da sie zaprzestać .... więc powstrzymajmy te które są bez sensu i niczego nie wnoszą...


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca