Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

POZNAJ SWOJE MIĘSO - Film który zmienia ludzi ! Wersja POLska  

  RSS

veganpolska
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 38
05/10/2007 3:06 pm  

Film ten działa nawet na najbardziej zatwardniałych przeciwników wegetarianizmu... jesli mięsozerca da sobie szanse obejrzenia go do końca to jest prawie pewne że sie popłacze. Film ten jest produkcji Peta i został zrobiony kilka dobrych lat temu ale od tego czasu został rozpowszechniony w dziesiątkach milionów i otworzył oczy milionom ludzi.
Wersja tutaj umieszczona jest z lektorem polskim, więc można spokojnie pokazywać go rodzicom, znajomym czy używac na pokazach filmów wegetarianskich.

http://youtube.com/watch?v=csMl9ykOrcg&mode=related&search= - CZ.1
http://youtube.com/watch?v=F0d4PfGgPGo&mode=related&search= - CZ. 2

go vegan!


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
07/10/2007 1:28 pm  

Tak , jeden z moich znajomych vegan mówi że ten świat to przedstawienie , do czego jest zdolny człowiek -do jakiego szaleństwa i podlosci Przestawienie spółki Szatan-człowiek Tymczasem wczoraj w Panoramie program 2 Tv puszczono kilka kadrów na temat vegan i oczyuwiście puszczono komentarz jakiegoś niedouka dietetyka -że brak nam białka! i żelaza Niedouk jest mądrzejszy od Amer Stowarz Dietetyków Pokazana też chudego witarianina Oczywiście tego typu akcje zupełnie nie służa propagow vege Albo nam się zamyka usta albo pokazuje w niekorzystnym swietle Dlaczego choć raz nie pokaze się rodzin veganskich ze świetnie rozwijającymi się zdrowymi dziećmi -bo ja molabym pokazać takie przyklady Proszę WAs zareagujćie Można zbojkotyować w rewanżu niektore programy naszej Tv (ja wogołe maló z niej korzystam) i napisać do TV -ja to zrobię jtro Złoze zażalenie i protest przeciw przedstawianiu tematu wegetarianizmu w takim świetle


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
07/10/2007 2:40 pm  

Cóż, nie zauważyłam żeby na wczorajszej wegeipmrze w Szczecinku ktos sie popłakał, ale oglądali z zapartym tchem 😉


OdpowiedzCytat
Kapibara
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 163
07/10/2007 7:03 pm  

Tak, płakałam i dalej płaczę
Nie takiego tarktowania zwierząt uczyła mnie mama ;/
Z reguły nie oglądam tego typu reportaży ale ten jest na prawde dobrze zrobiony i skłoniło mnie to jeszce bardziej do zastanowienia sie nad słusznościa veganizmu.
Tylko sazkoda ,że ci którzy powinni go obejrzeć tego nie zrobią ...


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
07/10/2007 7:52 pm  

http://youtube.com/watch?v=csMl9ykOrcg&mode=related&search= cz. 1 http://youtube.com/watch?v=F0d4PfGgPGo&mode=related&search= cz.2 ZOBACZ!!!!!!!!!!!!!! :((((
Sylwia Z 15:47:24
nieeeeee ja nie moge na to patrzec ;/
Sylwia Z 15:47:28
to jest okropne !!
Sylwia Z 15:47:35
jak mozna tak traktowac zwierzeta
Ja1 15:48:01
jesz mieso z wlasnie tak traktowanych zwierzat...
Ja1 15:48:10
jest tez zmianka o mleku..
Ja1 15:48:13
obejrzyj
Sylwia Z 15:48:19
wiedzialam ze to napiszesz...
Sylwia Z 15:48:25
ale to nie moja wina ze oni je tak traktuja
Ja1 15:48:28
BO TO PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja1 15:48:33
Twoja...bo jesz to mieso
Ja1 15:48:47
bo to dla Ciebie jest to mieso
Sylwia Z 15:48:53
taaa moja wina ze bija zwierzeta :/ zastanow sie co piszesz
Ja1 15:49:16
a ty się zastanów co jesz...
Sylwia Z 15:49:53
kazdy je to na co ma ochote
Sylwia Z 15:50:11
ze Ty jeste veganka to nie znaczy ze wszyscy maja zostac veganami :/
Ja1 15:50:28
kurwa mać....niektórym ludziom to sie nic nie wytłumaczyc...bo są na to za tępi..
Sylwia Z 15:51:18
dobrze ze Ty nie jestes
Sylwia Z 15:51:20
....
Ja1 15:51:39
owczem dobrze że ja nie jestem

K***** MAĆ czemu ludzie są tacy TĘPI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
07/10/2007 11:08 pm  

Też bym była niezadowolona jakby ktoś się do mnie w ten sposób odnosił.
Jak kogoś obrazisz, to będzie ci specjalnie robił na złość.


OdpowiedzCytat
Kapibara
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 163
08/10/2007 12:43 am  

Ludzie nie sa tępi tylko chcą miec czyste ręce .Przeciez to ten koleś poderżnął gardło temu prosiakowi nie ja ,nieważne że to dla mnie- konsumenta zostało to zrobione.
Coś strasznego ,ale niestety powszechnego i mnie też czasem nerwy ponoszą ;/
Ha! sęk w tym ze ta rozmówczyni nie robi na złość jedzac mięso - ona to robi ze swojej błogiej nieświadomości zakłóconej nagle krzykiem smutnej rzeczywistości...


OdpowiedzCytat
~*mikrokosmos*~
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 131
08/10/2007 1:55 am  

Ech. Nie patrzę. Dobrze rozumiem ludzką słabość. Takie traktowanie drugiej osoby jest nieetyczne. O ile dziś istnieje jakaś etyka.

Kto ma zostać wegetarianinem ten nim zostanie.


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
08/10/2007 10:59 pm  

Waszakiciu, ale wiesz, co do Twojej rozmowy na gg, to myślę, że za bardzo się narzucałaś i jakoś tak....


OdpowiedzCytat
~*mikrokosmos*~
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 131
10/10/2007 11:31 pm  

Hm, impulsywne osoby, taki ich urok.

Co do filmów to chętnie umieściłabym linki do nich w gablotce szkolnej z moim artykułem o wegetarianizmie... ale może dobrze by było podczepić je pod jakaś domenę albo skracacz linków, co o tym myślicie?

[edytowane 10/10/2007 przez ~*mikrokosmos*~]


OdpowiedzCytat
kumkum
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 36
12/10/2007 2:07 am  

Jak możemy...?...? To nie mieści się w granicach ludzkiego rozumowania!!!
Dlaczego...?...

.......
:mad2:

kum kum


OdpowiedzCytat
~*mikrokosmos*~
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 131
12/10/2007 2:10 am  

Może warto powiedzieć Dominice, żeby nie spieszyła sie zanadto? Mnie potrzebne były dwa lata by rozwinąć dojrzale wegetarianizm. 9 miesięcy żeby zostać, rok, żeby jakoś sie ustabilizować, wiedzieć co bardzo lubię, a co średnio i raczej z konieczności... ale to dlatego że jestem powolna i ociężałą w działaniach, innym to przychodzi na pewno dużo szybciej. :]


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
12/10/2007 4:53 am  

zwierzeta tez czuja bol i wlasnie to mnie najbardziej boli.
i tez to, ze to moj gatunek robi cos takiego. moja matka, ojciec, kolezanki.
wysylam do kogo sie da
ale szczerze to obejrzalam to cale i jakos mi sie nawet nie zachcialo plakac. tyllko patrzalam aka wpol zywa i... nic. chyba mnie juz to nie rusza, ja juz za bardzo nie moge nic zrobic tylko wysylac i uswiadamiac innych ale mnie tam nikt nie slucha.

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
  
Praca