Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Skradziono mi psa:'(  

  RSS

ozon22
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 18
11/01/2008 8:02 pm  

[Dwa dni temu skradziono mi psa.Przecieto siatke w ogrdzeniu i z ogrodu zabrano mojego 2-letniego goldena.Robie co moge zeby go odnalezc.Bedzie to trudne,bo Warszawa to niestety duze miasto. Pisze o tym,by wszyscy ktorzy maja domy z ogrodem (no i psy) uwazali na swoich czworonogow(nawet gdy sami przebywaja w domu a psa wypuscili na chwile na podworko). A swoja droga nie potrafie zrozumiec okrucienstwa ludzi- w takich sytuacjach cierpi nie tylko wlasciciel ale i zwierze. Pozdrawiam Was. Piotr

[edytowane 15/1/2008 przez ozon22]


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
11/01/2008 9:00 pm  

Bardzo mi przykro, ma nadzieję, że się odnajdzie...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
zapapalka
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 71
11/01/2008 9:09 pm  

to potworne. . . ;/

również mam nadzieję,że pies odnajdzie się cały i zdrowy:)

Nie wiem jaka broń zostanie urzyta podczas trzeciej wojny światowej,ale czwarta będzie na maczugi. . .


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
11/01/2008 11:32 pm  

Goldeny to modna rasa, niestety; mógł się po prostu komuś spodobać, mógł też trafić do rozmnażalni, jeśli nie był wykastrowany. Jeśli mogę doradzić, zajrzyj tu:
http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=96 do działu "psy zaginione/ukradzione", możesz założyć mu wątek; jest tam też "vademecum poszukującego", w którym jest dużo przydatnych porad, jak i gdzie psa szukać, ogłaszać itp.
Polecam też stronę . [b]www.zaginione.pl[/b].


OdpowiedzCytat
ozon22
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 18
12/01/2008 12:43 am  

Bardzo dziekuje za informacje i podanie tych adresow.


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
12/01/2008 1:07 am  

Bardzo śliczny,a ludzie są po prostu wredni.Zycze abyś go odnalazł.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
Frutaniva
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 187
12/01/2008 7:12 pm  

czy piesek sie juz odnalazl? proponuje sprawdzenie schronisk nie tylko na terenie miasta ale tez poza Warszawa. powodzenia :)a czy pies byl zachipowany albo mial tatuaz na uchu???


OdpowiedzCytat
ozon22
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 18
13/01/2008 4:52 pm  

Niestety, jeszcze sie nie odnalzal:( Dzieki Frutaniva za zainteresowanie:* Jak tylko sie znajdzie(w co wierze) to dam Ci znac.


OdpowiedzCytat
Frutaniva
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 187
13/01/2008 6:55 pm  

a i radziłabym jeszcze :
-sprawdzic w klinikach dla zwierzat i u weterynarzy -czasami ludzie umieszczaja informacje ze znalezli psa itp,
-obdzwonic badz odwiedzic hodowle goldenow w Warszawie i okolicy bo czesto zlodzieje probuja je odsprzedac
A porozwieszales jakies ogloszenia ?
No i przedewszystkim sprawdz rozne ogloszenia w necie ( takie z okresu jak skradziono ci psa bo moze ktos chce go sprzedac )i w gazetach,podpytaj znajomych(jezeli vhodzisz do szkoly to czy ktos go nie widzial )

[edytowane 13/1/2008 przez Frutaniva]


OdpowiedzCytat
Alispo
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 228
28/01/2008 5:39 pm  

koniecznie uderz tu: [url] http://www.szansa.goldenretriever.pl/ [/url]


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 484
28/01/2008 5:58 pm  

Piękny pies no i rasa teraz na czasie, bo wiele osób by chciało miec takiego biszkopta.
jak mi mój kiedyś zginał to wydzwaniałam do radia do tv by dawali ogłoszenie i Tobie tez tak radzę tylko nie podawaj imiona psa oczywiście.

Mój z ursynowa przejechał autobusem i wysiadł na nowym swiecie. To był najukochanszy psiak pod słońce. O dziwo jakimś zrzadzeniem losu moi sasiedzi kiedyś przejeżdzali prez Powiśle i ich syn widział własnie pieska podobnego do mojego z jakimis ludzmi. No i to był super trop. Pies się odnalazł i był ze mną jeszcze z 5lat.

Życze by i Twój się znalazł ale postaw świat na nogi.... CAŁYYYYYYYYYY....

[edytowane 28/1/2008 przez Olla]


OdpowiedzCytat
Frutaniva
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 187
18/02/2008 6:50 pm  

I jak pies?


OdpowiedzCytat
  
Praca