Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Znani Polacy popierający znęcanie się nad zwierzętami  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  RSS

Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
13/12/2008 11:39 pm  

Mucha zachowała się bezczelnie i ordynarnie, a prowadzący jej przyklaskiwali - nie znoszę tego typu osób. Żeby jeszcze miała jakieś sensowne argumenty. Nie obejrzałam całego, bo się nie chciałam denerwować.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
14/12/2008 12:44 am  

Mucha jak zwykle robiła z siebie ponętną idiotkę-brrr...
Pooglądałam do końca- aż niskie ciśnienie mi zniknęło. Widziałam kiedyś taką małą fermę lisów, nie byłam jeszcze wtedy wege, nie myślałam o tym jak cierpią zwierzęta- ale i tak wstrząsnął mną ten widok.

Myślę xxl, że nawet jeśli na miejscu Piekarskiej byłby kto inny to niczego by to nie zmieniło.
Jakiś filozof stwierdził kiedyś, że niezależnie od tego czy ktoś czyta gazetę, taką czy inną książkę- jeśli nie zrobi tego "naprawdę", zgłębiając się w jej treść, to będzie zawsze czytał tą samą historię. Tak samo jest w tej rozmowie- cokolwiek by nie zostało powiedziane to i tak jeśli Ci,którzy jedzą mięso, noszą futra usłyszą tylko to co chcę usłyszeć, nie zobaczą cierpiących zwierząt proszących o litość.
Poza tym założeniem prowadzących było urządzenie czegoś w stylu miłej, śmiesznej rozmowy, w lekkiej atmosferze- nie na rękę byłyby tu rzeczowe i obrzydliwe (w mniemaniu tych, którzy zabijają zwierzęta) argumenty przeciwko noszeniu futer.
To straszne- przypomniał mi się taki fragment filmu jak przy stole oficerów niemieckich podczas obiadu żartowano na temat przeróbki Żydów na mydło- odrażające.

A Mucha- eh...brak słów 😡 I jeszcze te jej sentymentalne wspomnienia o Babci- żygać mi się chce


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
14/12/2008 1:54 am  

nigdy nie lubiłam Muchy, jest po prostu żenująca, ogólnie to nie lubię ludzi, którzy są tak zakochani w sobie jak ona


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
14/12/2008 2:28 am  

A ją nawet lubiłam , do momentu obejrzenia tego programu w tvn . 😡 Żałosne !
Myślała ,że zatryumfuje gdy przygadała Piekarskiej o skórzanych butach.
Pani poseł jest mądrą kobietą - wybrnęła z aluzji ale prawda jest taka , że np. w Indiach zabija się krowy właśnie dla skóry.
🙁


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
14/12/2008 1:11 pm  

Nie skoczyło mi specjalnie ciśnienie.
Codziennie można na ulicy zauważyć takie trzpiotki.

Ta pani nigdy nie wydawała mi się kimś specjalnie interesującym czy mądrym.
Jej jedynym narzędziem pracy są głupiutkie żarciki, śmieszne anegdotki, ładny uśmiech.

BOJKOT MUCHY!
Siłą ją na fermę futer!


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
14/12/2008 1:13 pm  

bo mucha wszędzie usiądzie... 😉


OdpowiedzCytat
Marines
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 85
14/12/2008 7:43 pm  

Do Muchy trzeba dodać Kinge Rusin 😡 , Dode itp. prostaczki,które lansują się cierpieniem zwierząt :((

A czasem oglądacie w niedzielny poranek 'Dzień dobry TVN'???
SZLAG MNIE TRAFIA....Gotujący Sowa i goście smakujący jedzenie zwierząt.
Myślę sobie,że tacy ludzie nie zdają sobie sprawy z cierpienia zwierząt,bólu..
Żenujące....


OdpowiedzCytat
pontonica
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
14/12/2008 8:12 pm  

Tez ogladalam wtedy DDTVN i jak uslyszalam Muche, szczeka mi opadla... Nie wiedzialam, ze jest tak glupia, pusta istota. Zrobilo mi sie wstyd i zal tej dziewczyny. Jej argumenty byly po prostu powalajace 🙁 Mam nadzieje, ze niewiele osob ma zdanie podobne do jej na ten tamat, to bylo zenujace....I jeszcze Sołtysik utwierdzal ja w przekonaniu, ze jest taka seksowna w tym futrze....OGROMNY MINUS, nie spodziewalabym sie...:(


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
15/12/2008 7:32 pm  

Nigdy nie lubiłem tej stacji - mają za długie przerwy na reklamy i głupi program (tak, mnie takie programy też wkurzają). Szkoda, że nie mam jakiegoś historycznego kanału... to moge oglądać na okrągło. Co do Muchy - inteligencja powala.

=


OdpowiedzCytat
Marines
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 85
17/12/2008 1:15 am  

Discovery History

Tak na temat ci co nosza futro to mają w dupie,czy to zwierze cierpiało co znosiło,jakie cierpienia.
To ludzie zapatrzeni na swoje ego
zasrane snoby!!
sory ale nie mogłem inaczej...


OdpowiedzCytat
ropucha
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 30
25/03/2009 9:15 pm  

Nie spodziewałam się tego po niej. Podobnie jak osoba która wczesniej się wypowiadała- do czasu obejrzenia tego filmiku lubiłam ją, teraz czuję do niej obrzydzenie

Głupotą jest oczekiwać zmian robiąc wszystko tak jak dotychczas


OdpowiedzCytat
Katinka
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 264
25/03/2009 9:52 pm  

A mnie dużo bardziej zdenerwowało zachowanie prowadząych program niż Muchy.
Mucha reprezentowała mięsożerców lubiących futra, więc wiadomo, że cierpienie zwierząt jej nie wzrusza. Choć przyznaję, że zachowywała się jak idiotka.
Natomiast prowadzący powinni być BEZSTRONNI, a wyraźnie podtrzymywali stronę Muchy (chodzi mi o te ich żarciki i zadowolenie z tego, co mówi Mucha), zamiast zająć się prowadzeniem dyskusji w kulturalny sposób i zadbać aby obydwie strony zuły się komfortowo.


OdpowiedzCytat
el
 el
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 14
15/05/2009 2:48 am  

A ja tam jestem pod wrażeniem muchy, być taką durną szmatą i jeszcze publiocznie się z tym obnosić to trzeba mieć ... właściwie to nie wiem co trzeba mieć, ale ona to ma 🙂


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
15/05/2009 4:02 am  

No trzeba coś mieć, to prawda, tupet, bezczelność, te sprawy 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
15/05/2009 7:35 am  

nasrane we łbie raczej.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca