Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Znani Polacy popierający znęcanie się nad zwierzętami  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  RSS

KajaLe
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 37
15/05/2009 3:39 pm  

A. Mucha jest żenująca, zachowuje się chamsko i protekcjonalnie, nigdy nie miała klasy; K. Piekarska - siła spokoju (po co się niepotrzebnie ekscytować...?), choć w pewnym momencie niepotrzebnie dała się wciągnąć w idiotyczną gierkę Muchy; jestem wege ale rozumiem że ktoś może lubić mięso i ciężko mu się z nim rozstać, jednak niech wtedy powie po prostu: jem bo lubię! wtedy żadne argumenty nie są potrzebne bo z gustem się nie polemizuje; szukanie argumentów pokazuje, że człowiek sam siebie usiłuje przekonać, do czegoś co w głębi duszy budzi jego wątpliwości (więcej na ten temat w psychologii społecznej u Aronsona)

Kaja


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
15/05/2009 9:19 pm  

To nie co pokaze zrobila slawna osoba, ale wstrasnelo to mna na maxa. Jak mozna tak sie znecac nad niewinnym stworzeniem??? dla zabawy? I kiedy widze cos takiego co mam napisac? prosze skomentujcie cos, bo to jest masakra! I jeszcze ze to niby polska tradycja... Sprawdzcie sami...

http://lustro.fotolog.pl/tradycyjne-polskie-wesele-ewolucja,1835960,komentarze.html

[edytowane 15/5/2009 przez Agusia]


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
15/05/2009 10:42 pm  

Niektórych ludzi to brzydzi, nawet tych, którzy jedzą mięso. I dobrze. Taka to już durna tradycja, jak i wiele innych. Nie ma co się nad tym rozwodzić, jakie to okrutne, bo do pewnej grupy ludzi to nigdy nie dotrze. Po prostu tak jest, ale im więcej wegetarian, tym mniej takich sytuacji.

P.S. Opole jest przesiąknięte "babkami" w futrach, koszmar.

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
23/06/2009 2:08 am  

kurde... nie wiedziałam ze tam sa drastyczne zdjęcia ...autorze czemu nie ostrzegłeś ? 🙁
widziałam tylko dwa pierwsze i jeszcze bardziej nie cierpię dody...

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
27/06/2009 1:58 am  

tego z mucha nie ogladalam bo jej i tak nie lubie. co do filmu z tube o futrach - ja nie reaguje placzem tylko agresja. a fakt jest taki ze tego typu flmy ogladamy my (i podobni klimtycnie ludzie) a nie osoby noszace futra.
chetnie biore udzialy w jakis akcjach ale szczerze- mm wrazenie ze dla tych ludzi (chodzi mi o futra, cyrki, wegestyl) jestesmy bandą oszołomów -mniejszoscia. a przeca to wiekszosc ma racje. i dlugo sie to niezmieni


OdpowiedzCytat
Dorochet
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 26
17/07/2009 5:22 pm  

Filmik straszny.. jeszcze słowa tej piosenki.. rany jestem facetem ale.. łezka się kręci.
Jeżeli nie oglądaliście to oglądnijcie ten film: [url] http://video.google.com/videoplay?docid=-7105458742770657802[/url]
OSTRZEGAM: film moim zdaniem dla osób o na prawdę mocnych nerwach. Ja osobiście przerywałem go jakieś 15 razy. Film nie jest dobrej jakości więc lepiej ściągnijcie sobię lepszą. Co to tematu to dla mnie każdy z osób wymienionych na filmiku to zwykły szmaciaż

[edytowane 17/7/2009 przez Dorochet]

[edytowane 17/7/2009 przez Dorochet]


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
21/01/2011 4:43 pm  

hej.. to ja skopiuje na prośbę xxl dyskusje z zamkniętego juz wątku bo chciałam sie wypowiedzieć co do J. Krupy i Muchy.

AnnaBarbara napisała:

Od pewnego czasu obserwuje poczynania Joanny Krupy w polskim show-biznesie. Dziś znowu trafiłam na wiadomość o tym, że wyszła z premiery filmu, ponieważ aktorka Anna Mucha przyszła w naturalnym futrze ([url] http://www.pudelek.pl/artykul/29871/krupa_wyszla_z_premiery_przez_muche_nie_chce_jej_znac/[/url] - wybaczcie tego Pudelka, ale tam jest w miarę łatwo znaleźć resztę wątków na temat Dżoanny). Wcześniej krytykowała też Kanye Westa, Tomasza Jacykowa, J.Lo i Weronikę Rosati.
Krupę kojarzę bardziej z akcji PETA niż z Top Model (nie oglądam telewizji). Zastanawiam się na ile jej zachowanie jest podyktowane chęcią zrobienia wokół siebie medialnego szumu a na ile troską o zwierzęta?
Czy uważacie, że budowanie popularności na takich akcjach jest dobre i przynosi skutek? Czy lepiej gdy celebryta angażuje się w akcje uświadamiające (a nie piętnującą konkretną osobę)?

Bellis_perennis napisała:

Wydaje mi się, że ona jest tak sławna na całym Świecie, że robienie szumu dla własnych w biednej Polsce jest bez sensu. Czytałam już na temat tego incydentu z premiery "Och Karol" i śmieszne są słowa Muchy, że Krupa chce się jej kosztem wylansować. Moim zdaniem intencje Krupy są szczere. Wprawdzie wegetarianką nie jest ale sama stwierdziła, że stroni od mięsa. Z jednej strony lekka hipokryzja ale z drugiej lepsze to niż nic.

waris napisała:

http://www.pudelek.pl/artykul/29869/zagrala_w_najdrozszej_reklamie_w_polsce_lodow/
jestem ciekawa co na to peta?joasia będzie promować jakby nie na to patrzeć mleko,dziwne to trochę dla mnie nawet nie będąc wegetarianką,bądź weganką nie powinna brać moim zdaniem udziału w reklamie lodów jak tak bardzo kocha zwierzęta,żal jej zwierząt obdzieranych ze skóry na futro a j krów już nie?!, a w sumie z drugiej strony sama ma powiększone usta,to takich zabiegów chyba stosuje się substancje pochodzenia zwierzęcego!więc najpierw wypadałoby zacząć od siebie, a później pouczać innych!

hmm ale Krupa chyba nie jest wegetarianka wiec ten kolagen w ustach czy lody to trzeba jej darować, ważne ze zwraca uwagę i coś robi w kierunku ochrony zwierząt.,
ona walczy z noszeniem futer czyli bestialskiemu mordowaniu z czystej próżności pustaków ... nie widzę tu jakiejś przesadnej hipokryzji. Na świecie jest cala masa takich ludzi którzy "humanitarne " zabijanie zwierząt dla konsumpcji uważają za ok a sprzeciwiają sie torturowaniu zwierząt.
Kolagen czy co ona tam ma za syf w ustach jest chyba produktem ubocznym w produkcji mięsa .
I dobrze ze pokazuje swoja niechęć do próżnych panienek bez wyobraźni ale ja i tak za nią nie przepadam po tym co zrobiła z krzyżem. Dla mnie takie zachowanie jest poniżej pasa żeby sobie ze tak brzydko powiem pipe i cycole zasłaniać czyimś symbolem religijnym wiec mam do niej bardzo mieszane uczucia.

A Mucha ? szkoda slów i ten jej beznadziejny komentarz...
achhh .... ;P

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
21/01/2011 5:05 pm  

tak jak powyżej napisałam nie ma znaczenia czy jest czy nie jest weganka czy wegetarianką!wydaje mi się,że nie można uznawać za robienie czegoś w kierunku ochrony zwierząt,wyzywanie ludzi od suk,szmat,wychodzenie z kina...


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
21/01/2011 5:06 pm  

ja tych ludzi w ogóle nie kojarzę 😛 ale moim - bardzo skromnym w tym przypadku! - zdaniem wszyscy są siebie warci.
cały ten system "ludzi znanych" i "ludzi znających ludzi znanych" jest dla mnie chory. znać należy tych, których warto znać, za ich dokonania czy odkrycia.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
21/01/2011 5:21 pm  

[b]Dzięki n.i.x [/b]

Ja nic nie mam do Krupy, nawet ją lubię. Przynajmniej nagłaśnia kwestię futer i widzę ją w jakiejś fajnej akcji anty futrzarskiej 😀

ps ja też jem lody 😀

[edytowane 21/1/2011 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
21/01/2011 5:27 pm  

Waris
chyba wcześniej nie do końca zrozumiałam twojego posta. sorry.
no tak ,wyzywaniem to sie nie popisała .. masz racje.. mi tez bylo przykro jak widziałam ją z tym krzyżem wiec do taktownych ona nie należy..

Ale mówienie o tym jakie to złe i z czym sie wiąże czy nawet "takie wyjście z sali " może otworzyć niektórym oczy 🙂
no chyba ze innym działaniem znowu do siebie ludzi zrazi..

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
21/01/2011 5:31 pm  

ale czasami jest tak ,że agresja budzi agresję więc wyzywając innych tak naprawdę nic nie wskóra,moim zdaniem,a jeżeli chodzi o muchę to na nią nic nie podziała nawet jakby jej puścili filmy jak na żywca zdzierają tym zwierzakom skórę,ale krupa nic nie osiągnie przez to że wyjdzie z kina!


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
21/01/2011 5:50 pm  

no racja..
chociaż czytając komentarze ludzi , chyba większość była za nią a Muszce się oberwało 🙂
ale na pudlu zazwyczaj wypowiadają sie mało poważni ludzie.....

Ja tam czasem zaglądnę sie pośmiać z" niektórych "pseudo gwiazdek" ale juz naprawdę muszę sie wtedy nudzić..

Kiedyś to żeby byc sławnym to trzeba było mieć talent a teraz to wystarczy tyłkiem zaświecić i jakieś głupstwo zrobić..
tak jak erzet pisze..niektórzy są znani bo są znani, nic po za tym..

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
21/01/2011 6:02 pm  

Cóż, nazywanie Muchy aktorką jest, moim zdaniem, mocno na wyrost. A i tytanem intelektu nie jest, niestety. Moim zdaniem powinno się spuścić na poczynania tego dziewczęcia dyskretną zasłonę milczenia, może w końcu odejdzie w medialny niebyt, na co czekam z niecierpliwością zarówno ja jak i większość moich znajomych.
Co do Krupy: wychodzę z założenia, że każde działanie w kierunku ratowania zwierząt zasługuje na pochwałę, nawet jeśli nie jest sie wegetarianinem/weganinem ze sterylnie czystym sumieniem. Może to tylko sentymentalizm albo gwiazdorski kaprys pani Krupy, ale jeśli kilka osób dzięki niej uświadomi sobie, ile cierpienia trzeba, aby wyprodukować futro i dzięki temu powstrzyma sie od kupna, to moim zdaniem zdecydowanie warto.


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
21/01/2011 6:05 pm  

Co do Muchy do faktycznie zamiast móżgu ma sieczke,nie znosze tej baby.Kiedyś był taki program nie pamietam juz jaki...coś w stylu muzyki czy śpiewu na żywo,Mucha brala tam udzial, dali jej na scene koze na łancuchu żeby przyblizyc charakter utworu czy cos w tym stylu.. moim zdaniem bylo to bez sensu ale do czego zmierzam, na koniec występu oglosila slowa typu"przepraszam kozo ale chetnie bym Cie zjadla uwieńczając wypowiedz swoim idiotycznym uśmieszkiem. Niech sobie je mięso jak wiekszość ludzi ale po co odrazu takie wypowiedzi 😮 Do Krupy chyba nie mozna sie za bardzo przyczepić przynajmniej pomaga bezdomnym zwierzakom,ma w sobie wrażliwość a to sie liczy.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca