Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Znani Polacy popierający znęcanie się nad zwierzętami  

Strona 4 / 4 Wstecz
  RSS

AnnaBarbara
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 82
21/01/2011 6:31 pm  

Dzięki za przeniesienie wątku, trochę namieszałam 🙂

Do Krupy chyba nie mozna sie za bardzo przyczepić przynajmniej pomaga bezdomnym zwierzakom,ma w sobie wrażliwość a to sie liczy.

Robi kilka fajnych rzeczy. Ale wg mnie wychodzenie z kina, krytykowanie bardziej znanych osób (tu akurat chodzi mi o zagraniczne gwiazdy) czy cała ta afera z Rosati jest, moim skromnym zdaniem, chęcią zrobienia wokół siebie szumu. I sama nie wiem w jaki sposób to ocenić: bo z jednej strony dobrze, że nagłaśnia się problem noszenia futer, z drugiej jednak strony można to zrobić całkiem inaczej... Bez agresji do innej osoby.
Wypowiedź Muchy była głupia, a jeśli to z kozą to prawda to brak mi słów.


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
21/01/2011 6:47 pm  

idąc na premierę tego filmu krupa raczej była świadoma tego,że mucha tam będzie i nie omieszka ubrać futra,więc może lepszym pomysłem byłoby na tą okazję ubrać jakąś koszulkę z drastycznym zdjęciem np jakiegoś lisa obdartego ze skóry,i też by się o tym mówiło,a zawsze takie obrazki działają na ludzi bardziej niż słowa...


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
21/01/2011 7:13 pm  

Każda gwiazda ma jakies grzeszki na sumieniu,ale Mucha przechodzi samą siebie.To z koza to niestety szczera prawda,słyszalam to na wlasne uszy w programie na żywo i wlasnie od tego dnia nabralam do niej obrzydzenia.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
Sobota66
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 119
21/01/2011 8:56 pm  

ten filmik jest już usunięty... może mi ktoś powiedzieć co tam było ??


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
21/01/2011 9:32 pm  

ja juz nie pamiętam co to byl za filmik ale teraz tu przenieśliśmy dyskusje z innego wątku . O tym ze Mucha miała futro a Krupa sie wkurza.

A co do powiększania ust i tego kolagenu ... to ja jakiś niecały rok temu wygrałam w konkursie fotograficznym zabieg powiększenia ust ale i tak nie poszłam na to chociaż wtedy nie wiedziałam ze używa sie do tego produktów zwierzęcych. Po prostu stwierdziłam ze do mnie to nie będzie pasować i ze moje usta mi sie podobają... a jak chce powiększyć to obrysuje kredką w naturalnym kolorze ust i już .

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
Blueberry
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 287
22/01/2011 1:03 pm  

to ja jakiś niecały rok temu wygrałam w konkursie fotograficznym zabieg powiększenia ust

Ale nagroda :oo:
Co to sie dzieje z tym światem...

Trawożerca


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
22/01/2011 6:26 pm  

dziś oglądałam fragment programu dzień dobry tv i byłam pokazana krupa,jak odwiedza schronisko w dyminach:)bardzo fajna inicjatywa:)


OdpowiedzCytat
Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
26/01/2011 1:22 am  

Mi, tak jak wiekszosci chyba, podoba sie zachowanie krupy i nie sadze, tj. nie odnosze wrazenia, ze robi to po to by jakos zaistniec. Tak jak pisala Bellis, ona juz jest calkiem znana w Ameryce, wiec nie wiem po co mialaby sie w Polsce w taki sposob promowac. Moze sie myle, ale ona ma raczej szczere intencje. A to ze reklamuje lody nie ma nic do rzeczy, bo weganka nie jest. Co do Muszki, ona jest godna pozalowania, mozna sie z niej posmiac. W tym programie, o ktorym byla mowa, w innym odcinku przebrala sie za zakonnice tylko ze na stroju wyszyte byly cycki bodajze. Ona robi z siebie takiego blazna, ale chyba niecelowo, wyglada to tak, jakby na prawde, szczerze byla taką idiotką. Wlasnie jest z nia nowy serial, gdzie gra calkiem porzadna osobe, tak przynajmniej wydaje mi sie po obejrzeniu kilku odcinkow. Nie umiem sie zabardzo przyzwyczaic do ogladania aktorki ktora w rzeczywistosci jest jaka jest, a w serialu czy filmie gra taka dobra i w ogole. Mimo, ze to aktorstwo, to po prostu dziwne jest.


OdpowiedzCytat
CutthroatBitch
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 317
29/08/2011 7:58 pm  

Kolejna celebrytka do kolekcji: Magda Gessler [url] http://www.pudelek.pl/artykul/34694/gessler_promuje_okrucienstwo_wobec_zwierzat/ [/url]
a najlepsze jest to, że ona wypowiada się tu jako obrończyni praw zwierząt.
Prawie z krzesła spadlam czytając.

call me Amber


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 4 Wstecz
  
Praca