Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Krowa probowala uciec z rzezni  

Strona 3 / 7 Wstecz Następny
  RSS

Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
26/07/2008 1:05 am  

Ja jestem spokojny 😉 Czy dziwne? Raczej nie.

=


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
26/07/2008 1:56 am  

biedna ta jalowka, niestety zwierzeta czuja, co je czeka 🙁 duzo bym oddala, aby je ocalic 🙁

Racja .....czasem wątpliwą sprawą jest istnienie Boga

wlasnie dlatego watpie. Jesli jest, czemu pozwala i na istnienie rzezni, i na jeszcze wieksze okrucienstwa wzgledem zwierzat i niwinnych ludzi? A moze istnieje, tylko nie ingeruje w sprawy ziemskie, a szkoda.

[edytowane 25/7/2008 przez Włochata21]

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
26/07/2008 3:06 am  

Heh, napisałem "do stu piorunów" i już piszecie, jakbym grzmiał 😀 Ale dzięki za troske. Co do miłoście, to w tej chwili jestem w nastroju wojennym 😉

=


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
26/07/2008 3:15 am  

jakże moglibyśmy nie dbac o nasza forumową czarną owcę? kogo byśmy wówczas ganili?


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
26/07/2008 3:16 am  

Wiesz, ja czarną owcą? Co ze spamerami i innymi geniuszami? Ale już może skończe, bo się offtop robi 😀

=


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
26/07/2008 3:21 am  

to kończ-ja nie zamierzam
za to Ty pomyliłeś forum 😉
to była taka analogia z Małym Księciem...może to zbyt pacyfistyczne jak dla Ciebie 😉


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
26/07/2008 3:35 am  

jakże moglibyśmy nie dbac o nasza forumową czarną owcę?

:rotfl:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Likwidator
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 263
26/07/2008 3:47 am  

[quote ensifer] Żadna praca nie hańbi,

Zależy jak zdefiniujesz słowo "praca" ;r [quote ensifer] Jeśli chodzi o książkę - uczę się na takiej samej i żeby jeszcze się upewnić spytałem się mojej nauczycielce, co sądzi o wege. Jednak wole wierzyć jej i książce 😉

O tak! To z pewnością autorytet któremu można zaufać i wogóle to wszyscy powinni brać z Ciebie przykład. . . bo tylko TY wiesz co dobre ;-P

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.


OdpowiedzCytat
Likwidator
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 263
26/07/2008 3:50 am  

[quote ensifer]To widać musiał gdzieś się minąć z powołaniem.

wielki znawca (...) powiedział

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
26/07/2008 4:03 pm  

A kolejny wielki znawca skomentował 😀 Wiesz, nie tylko ja wiem co dobre, dlatego spytałem się nauczycielki 🙂 fasolencja - można powiedzieć, że pomyliłem (chociaż to akurat nieprawda, wiedziałem dokładnie na jakie forum się zapisuje), ale nie traktujcie mnie zaraz jak czarną owce, spójrzcie lepiej na swoje szeregi 😉

=


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
26/07/2008 4:14 pm  

Posłuchaj Ensifer. Uważam , że taka osoba jak Ty sceptycznie nastawiona do wegetarianizmu jest na forum potrzebna. Zmuszasz nas swoimi postami do myslenia i szukania kotrargumentów na Twoje wypowiedzi. Dopóki zachowyjesz się grzecznie i nikogo tu nie obrażasz jest wszystko w porządku a że masz inne zdanie od nas to jest prawo każdego z forumowiczów. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
26/07/2008 4:17 pm  

Dziękuje i proponuje zakończyć tę dyskusję, ponieważ do niczego dobrego nas nie doprowadzi. 😉

=


OdpowiedzCytat
Ridareta
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 137
26/07/2008 4:36 pm  

Wracając do krowy - ciekawe, że zwierzę, które przestąpiło próg rzeźni musi być zabite z obawy przed chorobami zakaźnymi - ale mięso z takiej rzeźni to już samo zdrowie? Idąc tym tokiem rozumowania, to i rzeźników należałoby zabijać każdego dnia po skończeniu pracy, a nazajutrz najmować nowych 😉


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
26/07/2008 4:50 pm  

A może rzeźnicy po skończeniu pracy są specjalnie odkażani na przykład "Domestosem " ? 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
26/07/2008 4:59 pm  

spójrzcie lepiej na swoje szeregi 😉

ja tam nie stoję w żadnym szeregu 😉


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 7 Wstecz Następny
  
Praca