Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co mogę zrobic?? straszne  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Dzierzba
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 102
10/05/2010 1:40 am  

Okropieństwo.
Mam nadzieję, że podpowiedzą Ci coś skutecznego, tylko informuj na bieżąco!
Trzymam kciuki


OdpowiedzCytat
Roach
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 106
10/05/2010 2:28 am  

Rozmowa na gg jest dowodem, zdaje się. Za pomocą googli można znaleźć praktycznie dowolne informacje na temat osoby zaczynając od jednego elementu.

Czytając komentarze pod Twoim "demotywatorem" tracę chęć do życia. To jakiś koszmar. Żyjemy wśród potworów.


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
10/05/2010 2:37 am  

taa wiem. ten Kubee czy gangsta costam. ehh. kiedys byl na lownej demotywator z kotka i mlodym i podpis ''nie martw się ja Cie nie utopie'' to jak wiadomo-na glownej-to bylo mnostwo komentarzy. i znalazlo sie troche takich idiotow zalosnych...a rozmowy na gg nie mam bo ja mam kasowane archiwum. kiedys jak mialam kompa z sis to mi podgladala archiwm i sie przyzwyczailam odruchowo kasowac je praktycznie co parenascie minut najpozniej co dzien. mam tylko screen z rozmowy jak widac.

[edytowane 9/5/2010 przez Devaa]


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
10/05/2010 2:39 am  

znalazlo sie troche takich idiotow zalosnych...

Za głupotę powinno się sterylizować żeby więcej takich idiotów nie chodziło po ziemi bo we mnie się ostatnio gotuje... 😡


OdpowiedzCytat
Dzierzba
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 102
10/05/2010 3:50 pm  

Bellis_perennis
ja jak kiedyś stwierdziłam, że kastracja byłaby świetnym wyjściem myślałam, że moi rozmówcy mnie "zjedzą" 😉
moja wiara w resocjalizację jest bardzo słaba i życie mnie nauczyło, że jeżeli człowiek ma w sobie takiego skur....a to raczej marne szanse na zmiany 😡
100% Cię popieram 😉


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca