Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Film-Download, Earthlings - 776 MB  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  RSS

Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
26/06/2008 1:58 am  

Dzięki Srebrna 🙂
Teraz działa 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
26/06/2008 6:15 am  

Srebrna , dzięki , że podbiłaś temat. Gdyby nie to , to pewnie bym tego filmu nie zobaczyła Widziałam wiele filmów ale ten jest wyjątkowy.
Macie rację , tu JEST WSZYSTKO ! Jeszcze nie ochłonęłam..................
Nie wiedziałam np. nic na temat Indii.........jestem w szoku......! 🙁


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
26/06/2008 4:54 pm  

Okropnie mnie ten film przygnębił. Dopadło mnie poczucie bezsilności i niesprawiedliwości, po raz kolejny. Dlatego rzadko oglądam tego typu materiały. Jak się okazało, jednak się myliłam. Teraz mam nawet nadzieję, że takie produkcje mogą coś zmienić. Rozesłałam i jest odzew. Niektórzy nie wytrwali do końca, ale może dało im to coś do myślenia. Co mnie najbardziej cieszy - ten film naprawdę prowokuje do wprowadzenia zmian w swoim życiu! Niektórych przekonał do wegetarianizmu. Nawet sobie nie wyobrażacie, jak mnie to cieszy. Do tej pory spotykałam się tylko z reakcjami oporu, gwałtownego sprzeciwu wobec "uświadamiania na siłę" i przestałam wierzyć, że to ma jakikolwiek sens. A tu proszę. Film mocny, wstrząsający wręcz. Może dlatego tak działa.

Rozsyłajcie znajomym, którzy nie są wegetarianami. Ten film ma szansę skłonić ludzi do zmian.


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
27/06/2008 1:06 am  

Po co ogladać takie filmy? Po co się martwić? Po co wymiotować? Ja osobiście zaczynając drogę wege obejrzałam kilka filmików z rzeźni i chyba dwa z futrzarni. Wymiotowałam bardzo bo każdym z nich.Obrazy zostały w pamięci do dzisiaj. Wówczas pomyslałam "po co to oglądac?" Niech patrzą nieczuli ludzie,ci,którym wszystko jedno. Normalny człowiek nie powinien tego oglądać...to psuje psychikę...

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
Raf
 Raf
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 47
27/06/2008 3:07 am  

Cieszę się, że temat został podbity. Szukałem dobrego filmu na ten temat.
Rozdałbym kilka płyt znajomym bo jak polecam lub daję książki to im się czytać nie chce. Film z kolei to inna, prostsza forma i myslę, że prędzej do nich dotrze niz zmuszanie ich do literatury.
Powiedzcie gdzie można go kupić albo pobrać z polską wersją językową lub napisami. Pilne 🙂


OdpowiedzCytat
fafik
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 157
27/06/2008 8:22 pm  

http://veg-tv.info/Earthlings tu jest wersja z polskimi napisami.

ja nie byłam w stanie obejrzeć całego filmu.


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
03/08/2008 11:08 pm  

jestem w trakcie ogladania... chętnie wysle to innym ale akzdy wie ze jak ja jakis filmik wyzyslam i nie pwoiem ze to muzyka odrazu wiedza ze to cos okrutnego i nie chca ogladac.. =/ 🙁


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
19/08/2008 8:18 pm  

całego nie ogladalam bo juz nie chcialam, tlko jedynie suwakiem rpzejechalam, zresztą to nieco za długie..


OdpowiedzCytat
gregorw
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 50
19/08/2008 8:41 pm  

Właśnie włączam.

Sai Ram, Om Sai Ram


OdpowiedzCytat
motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
19/08/2008 9:19 pm  

az sie boje go ogladac bo juz wiem ze w nocy nie zasne tylko bede beczec:-( ale tak mnie kusicie ze musze go obejrzec:-/ napewno pokaze go ludziom ktorzy mysla ze zabijanie zwierzat jest ok


OdpowiedzCytat
vegesmile
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 224
19/08/2008 9:49 pm  

minuta 15... komory gazowe... chyba nie mogę...

jestem lewakiem.


OdpowiedzCytat
gregorw
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 50
19/08/2008 10:15 pm  

Nie dałem rady obejrzeć całego filmu. Ja jestem za miękki na cierpienie zwierząt. Ten fil jest straszny. Każdy mięsożerny powinien go obejrzeć. To się w głowie nie mieści jak można traktować zwierzęta. :((

Sai Ram, Om Sai Ram


OdpowiedzCytat
vegesmile
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 224
19/08/2008 10:19 pm  

ja oglądam, ale bez obrazu i prawie bez dźwięku, a "przyjaciele" nie oglądaj! nie smutaj się!... a mi lepiej gdy tylko taki gregorw napisze "nie dałem rady"... nie dałem... rodzaj męski... budujące słowa...

jestem lewakiem.


OdpowiedzCytat
vegesmile
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 224
19/08/2008 10:27 pm  

KONIEC... rozłożę go na raty =,(

jestem lewakiem.


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
19/08/2008 10:46 pm  

nic nie zrobicie, jedynie możecie pokazać to komukolwiek


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca