Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

NARÓD PSYCHOPATÓW- PETYCJA  

Strona 1 / 5 Następny
  RSS

Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
27/03/2013 9:54 pm  

http://www.change.org/petitions/stop-cooking-live-animals?utm_campaign=friend_inviter_chat&utm_medium=facebook&utm_source=share_petition&utm_term=permissions_dialog_false

Przesyłajcie linka znajomym

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
MannaPoranna
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 232
27/03/2013 10:23 pm  

Na jakiej podstawie ta petycja została stworzona? Skąd takie informacje?

A tak nawiasem, to na podstawie działań rządów, albo jednostek, nie powinno się wrzucać do jednego worka całego społeczeństwa danego kraju. Zwłaszcza takiego, które liczy ponad miliard osób.
Patrząc co wyczyniają czasem reprezentanci naszego kraju, też ktoś mógłby nas nazwać "narodem psychopatów", miło?

[edytowane 27/3/2013 od MannaPoranna]

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
27/03/2013 10:34 pm  

... tym bardziej, że kultura tego kraju jest starsza niż większość narodów "zdrowych psychicznie".
Nie podoba mi się takie odnoszenie jakiegoś zjawiska do narodu. Raz, że ma to posmak szowinizmu, a dwa - pozwala usprawiedliwić nasze "cywilizowane" działania.

Wygląda na to, że teraz bardziej poprawne politycznie jest mówienie o tym, jak to Chińczycy zabijają pieski, ale o gwałceniu mniszek tybetańskich pałkami elektrycznymi lepiej milczeć.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
27/03/2013 10:41 pm  

No cóż każdy ma swoje zdanie w tym temacie, A czy chinskie breloczki do kluczy z żywymi rybkami, żółwikami i jaszczurkami w hermetycznie zamknietych torebkach pełnych trującego barwionego płynu to normalka? 😀 Chwalmy ich za to.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
27/03/2013 10:51 pm  

U nich się gotuje żywe psy, u nas raki... Bardzo cenię sobie chińską kulturę i tj. pisali przedmówcy...
Petycja oczywiście jest OK.

[edytowane 27/3/2013 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
MannaPoranna
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 232
27/03/2013 11:02 pm  

Wygląda na to, że teraz bardziej poprawne politycznie jest mówienie o tym, jak to Chińczycy zabijają pieski, ale o gwałceniu mniszek tybetańskich pałkami elektrycznymi lepiej milczeć.

O o o, otóż to! Bo teraz nie wypada jakiegokolwiek Tybetanczyka w złym świetle przedstawiać. Bo zaraz odezwą się oburzone głosy, że na pewno popieramy straszny rząd chiński w procesie zniewalania biednych tybetańczyków.
I nie wypowiadam się tutaj ani w pełni negatywnie, ani w pełni pozytywnie nt. żadnej z tych narodowości, chodzi mi jedynie o nie ocenianie OGÓŁU, bo jest to strasznie niesprawiedliwe i zwyczajnie głupie.
W każdym narodzie, jak i w każdej grupie społecznej znajdują się ludzie i tacy i tacy.

A pytałam czy autorka petycji ma jakieś sprawdzone (tzn widziane, nie np. zasłyszane na jakiejś cicho ciemnej stronie internetowej) powody ku temu żeby pisać to co pisze.

[edytowane 27/3/2013 od MannaPoranna]

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
27/03/2013 11:10 pm  

Zapytaj autorkę petycji, w sumie to zdjęcia mówią same za siebie, myślę że ta petycja nie wzięła się z kosmosu 😮

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
27/03/2013 11:15 pm  

Tzn. ja akurat wierzę że oni gotują żywe psy. Oni w ogóle mają dziwne pomysły co do kuchni, np. zupa z ludzkich embrionów... 😀


OdpowiedzCytat
MannaPoranna
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 232
27/03/2013 11:27 pm  

Ależ ja też po części wierzę. Jednak wiem, że nawet jeśli w ogóle coś takiego występuje to jest to zjawisko ekstremalnie incydentalne, z którym zwykły Chińczyk kompletnie nie ma do czynienia. A nawet gdyby chciał coś takiego jeść, nie byłoby go na to stać.
Codzienna kuchnia chińska jest znacznie prostsza niż nasza (nasza w sensie ogólnie polska) i takie udziwnienia typu embriony, żywe zwierzęta, czy inne dziwactwa to co najwyżej na talerzach cesarskich, o sorry znaczy partyjnych.

No cóż każdy ma swoje zdanie w tym temacie, A czy chinskie breloczki do kluczy z żywymi rybkami, żółwikami i jaszczurkami w hermetycznie zamknietych torebkach pełnych trującego barwionego płynu to normalka? 😀 Chwalmy ich za to.

Nono. I każde skośnookie dziecko dostaje taki breloczek na urodziny 😉

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
27/03/2013 11:34 pm  

podpisana
"Wielkość narodu i jego postęp moralny można poznać po tym, w jaki
sposób obchodzi się on ze swymi zwierzętami."
Autor: Mahatma Gandhi
a breloczki kupują pustaki!!! ( TURYŚCI )
😀


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
28/03/2013 12:59 am  

No coś ty Waris, cóż to za dziwny cytat przytaczasz zobacz lepiej jak skaczą świnki w Chinach to Ci przejdzie, podpowiem, że w wyniku tych działań powstaje lepsze mięsko, takie "wysportowane"

http://tvp.info/informacje/rozmaitosci/swinie-uprawiaja-skoki-do-wody-zobacz-film/9165619

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485

OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
28/03/2013 10:29 am  

Ja rozumiem obruszenie co poniektórych - oni narodem psychopatów, a my w oczach wielu narodem złodziei i kombinatorów - za wskroś uczciwego człeka się mam, ale trudno.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
28/03/2013 11:10 am  

Chińczycy nie są narodem psychopatów. Mają po prostu inną mentalność. Tak samo tam jest wielu wegetarian...
To chyba jakiś świeży filmik, bo znajomy mi wczoraj o nim opowiadał.


OdpowiedzCytat
Princess_Leia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 143
28/03/2013 11:22 am  

nie znalazłam innego określenia na naród, który wyprawia takie rzeczy. normalni to oni na pewno nie są. naród psychopatów brzmi adekwatnie chociażby do zdjęcia z tej petycji.

sky's the limit.


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 5 Następny
  
Praca