Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

NARÓD PSYCHOPATÓW- PETYCJA  

Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  RSS

Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
29/03/2013 11:30 pm  

Fakty? Byłaś kiedykolwiek choć raz w Chinach że tak wszystko genialnie oceniasz? Mój brat niestety musi tam systematycznie podróżować w celach służbowych i dość się nasłuchałam chyba ze mnie zwyczajnie okłamuje :(( a o to go jednak nie podejrzewam. Psa miał na talerzu nie raz, teraz zwyczajnie odmawia mięsnych dań, i zapewniam ze nie tylko o psy chodzi( a jak te psy zostały zabite tego nie wiemy) Możesz mieć swoje zdanie, ja mam swoje, nie musisz oceniać czy jest sprawiedliwe czy nie bo sama tego nie wiesz.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
30/03/2013 12:35 am  

Byłaś kiedykolwiek choć raz w Chinach że tak wszystko genialnie oceniasz? Mój brat niestety musi tam systematycznie podróżować w celach służbowych i dość się nasłuchałam

Ta, a kuzyn żony mojego kolegi... 😀
Mnie jakoś nigdy żaden Chińczyk psiną nie częstował. 😛


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
30/03/2013 12:35 am  

heloł!
MannaPoranna dopiero teraz to odkryłaś Nasz Naród tak już ma!!!


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
30/03/2013 12:43 am  

Jedź do Chin to Cię poczęstują, wszystko przed Tobą Cienkun, może trafisz na jakiegoś psa z tego artykułu:
Ciężarówka pełna psów stłoczonych w małych klatkach, kierująca się do chińskich restauracji została przechwycona przez grupę obrońców praw zwierząt.

Głodne, wyczerpane i stłoczone w małych klatkach psiaki miały przed sobą jeszcze tylko kilka godzin życia – były wiezione do restauracji, w których wkrótce zostałyby zabite. W przechwyconym transporcie znaleziono ponad 1500 psów, leżących w stosach, ułożonych jeden na drugim na tyłach ciężarówki jadącej do rzeźni. Koszmarne warunki sprawiły, że wiele z nich nie przeżyło 22-godzinnej podróży.

Wolontariusze z chińskiej organizacji opieki nad zwierzętami w Chongqing, w południowo-zachodnich Chinach, odkryli w samochodzie niedożywione i odwodnione zwierzęta stłoczone wewnątrz klatek tak małych, że psy nie mogły się prawie poruszać.

Alan Knight, szef międzynarodowej organizacji zajmującej się ratowaniem zwierząt (IAR), powiedział: "Sposób, w który psy są przewożone, to coś obrzydliwego! Są wpychane do małych drucianych klatek i trzymane tam godzinami bez jedzenia i picia. Po dotarciu na miejsce są zabijane w równie nieludzki sposób. To się dzieje każdego dnia. Problem polega na tym, że pojęcia etyki i moralności jest tu zupełnie inne niż w krajach Zachodu, i trudno będzie to zmienić, ale działalność lokalnych grup obrońców praw zwierząt jest już dużym postępem.

[edytowane 29/3/2013 od Sima]

[edytowane 29/3/2013 od Sima]

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
30/03/2013 1:03 am  

Chińczycy „wierzą” bowiem, że cierpienie wydobywa smak psiego mięsa. Pokazuje to tylko ich zwyrodnialstwo i okrucieństwo – doskonale zdają sobie sprawę z bólu zadawanego tych zwierzętom.

Pałowanie, skalowanie, rzucanie głową o ziemię, kopanie, przyduszanie odbywa się na oczach tłumów, są wśród tego tłumu dzieci, kobiety – nie widać w nich zbytniego przerażenia czy też oburzenia.

Czasem psy są wieszane na metalowych hakach poprzez wbicie haka w szczękę (cały czas wtedy żyją).

Ludzie dopingują oprawcę/oprawców w jego działaniach, każda wymyślniejsza tortura wzbudza coraz większy entuzjazm tłumu.

Więcej... http://szelest-stron.pl/dramat-zwierzat-w-chinach-zywcem-gotowane-zywcem-obdzierane-ze-skory.html#ixzz2Oy7lUqSb
Under Creative Commons License: Attribution


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
30/03/2013 1:08 am  

Korrida też wzbudza wiele pozytywnych emocji, czy to znaczy że Hiszpanie to też psychopaci?


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
30/03/2013 1:18 am  

Ręce mi opadają...może i są każdy naród w jakimś stopniu jest, ale to temat o Chinach i dramacie psów.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
30/03/2013 1:43 am  

Żądza oglądania krwawych, brutalnych widowisk nie jest niczym niezwykłym. Tylko może akurat w Chinach się to nieco wymknęło spod kontroli i to wszystko.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
30/03/2013 10:44 am  

W Chinach po prostu nie ma szacunku do życia, tam życie nie jest wartością nadrzędną. Moglibyśmy wszyscy zdechnąć na chińskiej ulicy i nikt by nie zwrócił na to uwagi.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
30/03/2013 12:56 pm  

Głupoty pie... yyy opowiadasz. Chińczycy to mili ludzie.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
30/03/2013 1:15 pm  

Sporo się naczytałam o chińskich dzieciach porzucanych na ulicy i o ich zwyczajach dotyczących córek oraz życiu na wsi, więc, przykro mi cienkun, nie jesteś dla mnie w tej sprawie żadnym autorytetem.

[edytowane 30/3/2013 od StellaArtois]


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
30/03/2013 3:00 pm  

Pfff, ja mam porównanie chińskich zwyczajów z polskimi zwyczajami i Chińczycy wcale nie wypadają gorzej... Po prostu zależy w jakim kręgu się obracasz.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
30/03/2013 4:02 pm  

Tak tak, a ja mam złotą kaczkę na łańcuchu ;p


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
30/03/2013 4:06 pm  

Czy aby trzymanie kaczki na łańcuchu nie jest okrutne? ...


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
30/03/2013 6:18 pm  

Tak btw, to chyba taka konsekwencja o którą się woła z baneru na którym po jednej stronie jest pies, a po drugiej prosię i napis "Jedne kochasz, drugie zjadasz- dlaczego??? "

Nie znoszę tych bannerów czy plakatów bo nawet nie bedąc wege odbierałam je opacznie, jako nawoływanie do konsumpcji wszystkiego po równo.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  
Praca