Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

NARÓD PSYCHOPATÓW- PETYCJA  

Strona 5 / 5 Wstecz
  RSS

MannaPoranna
bywalec
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 232
31/03/2013 5:54 pm  

Oldek... szkoda sobie strzępić języka.

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 566
31/03/2013 6:04 pm  

To nie strzęp, po co te zbyteczne komentarze, i tak każdy będzie trwać przy swoim nawet jeśli Tobie się to nie podoba. Na szczęście każdy może mieć swoje zdanie.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 1839
31/03/2013 10:04 pm  

Nie ma to jak przytaczać wszystkie grzeszki wszystkich Narodów Świata które i tak razem wzięte nie dorównają niektórym brutalnym Chińskim zwyczajom. (...)

A mnie ta wypowiedź zainspirowała do przemyśleń 😉
... i nadal nie jestem pewien, czy rozsadzanie żołądka ofiary ryżem gorsze jest niż robienie tego wodą, a zmuszanie kota do wychodzenia (spod miski leżącej na brzuchu) przez ciało jegomościa - od owijania jego jelit wokół drzewa (to tak żeby porównać środki europejskie z chińskimi). W Algierii, Argentynie czy na Łubiance stosowano chyba podobne tortury; wszyscy korzystali też z "dobrodziejstw" prądu, że o torturach psychicznych nie wspomnę.

Jak to w ogóle porównać? 60 mln ofiar obecnego systemu w Chinach wygląda imponująco, ale gdy zestawić je w stosunku do liczby wszystkich obywateli i porównać z Rosją Radziecką czy Kambodżą to już patrzymy inaczej.

Myślę, że chyba największy problem tkwi w totalitarnym ustroju tego państwa. Nie da się ukryć, że chińska filozofia, kultura i technologia przewyższała europejską, a najgorsze przynieśli chyba Europejczycy właśnie (podział państwa, okupację, wyzysk gospodarczy i komunizm). W ten zacofany politycznie kraj wszedł galopujący kapitalizm. Na przecięciu wyzysku (kapitalizm) z upodleniem (komunizm) plasują się nasze Chiny.

Ale teza, że chińskie zwyczaje przewyższają zbrodnie innych narodów musiałaby zostać poparta przykładami, bo to, że "zabijają pieski" to żaden argument.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 566
01/04/2013 12:39 am  

http://zwierzosfera.pl/jedzenie-uciekajace-z-talerza/

Kurcze, widzę że skośnoocy mają jakieś sadystyczne podejście do wszystkiego co żyje.

[edytowane 31/3/2013 od Sima]

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca