Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zrobimy to wspólnie??  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  RSS

Aldona
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 52
13/05/2006 1:56 pm  

Juz wyslalam email do Drzyzki - co mi tam zalezy . Wyslijcie rowniez i Wy .
Pozdrawiam


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
13/05/2006 2:15 pm  

A co konkretnie wysłałąs..w sensie co napisałąś:D.???

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Ambrozja
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 194
13/05/2006 4:03 pm  

W polskich mediach mało jest tego typu programów - takich pokazjujących prawde myśle ze trzeba zebrać siły szukać i wysyłać ! Tylko uprzednio skontaktować sie z właścicielami filmów zeby potem sajgonu nie było. Powinniśmy zacząć kształtować świadomość ludzi w naszym krajów no bo jak nie my to kto 😉 Osobiście robie takie "pokazy" w swojej szkole. Teraz prowadze temat o wiwisekcji mam zamiar wykorzystać film organizacji PETA. Róbcie co w swojej mocy zeby uświadamiać ludzi w swoim środowisku w waszym otoczeniu, kazda osoba która dzięki wam zmieni choć troche swoje postępowanie na lepsze -to sukces - to krok do wielkiego sukcesu.

Nie trzeba nawet zaczynać od wielkich rzeczy, kampani na całą Polske (oczywiście to tez jest dobre i namawiam do włanczania sie w tego typu przedsięwzięcia) Na początek pomyślmy co mozemy zmienić w naszym najblizszym otoczeniu 🙂


OdpowiedzCytat
Aldona
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 52
14/05/2006 1:46 am  

Witam 🙂 Napisalam glownie o cierpiniu zwierzat i ze powinnimsy zaczac o tym glosno mowic itp , podeslalam rowniez kilka filmow z rzezni , jak sa obdzierane zwierzeta ze skory ( ten ktory tak nami wstrzasnal ) . Jeszcze poszperam i wysle im wiecej. Podkreslilam jeszcze ,ze nie powinnismy o tym mowic w nocy ,gdzie wiekszosc naszego spoleczestwa spi .

Pozdrawiam Aldona


OdpowiedzCytat
locked_dblfa_Aga15
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 42
14/05/2006 2:36 am  

Ja również napisałam do tvn-u wiadomośc z apelem, aby te tragiczne fakty ujrzały wreszcie światło dziennie, oprócz tego zahaczyłam o sam wegetarianizm i to, że rządzą nim stereotypu wśród wielu ludzi i należałoby to zmienić. Marzę o tym, żeby oni w ogóle przeczytali tę wiadomość i doszli do rozsądnych wniosków. No i mam nadzieję, że cokolwiek odpiszą... 😎


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
14/05/2006 7:49 pm  

Heh. podziwiam za wytrwałośc i dziękuję za tę współpracę, ja też wyślę, coś ale musze znaleźć dłuższą chwilkę;p..ale napewno im coś wyślę:D.
Podziwiam i życzę powodzenie i wytrwałosći:D!!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
locked_dblfa_Aga15
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 42
19/05/2006 3:25 pm  

oczywiście nie odpisali, bo po co. No cóż, można było sie tego po nich spodziewać...


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
19/05/2006 8:45 pm  

Hej! A może, żeby zauważyli, że zorganizowani jesteśmy w jakiś sposób, przygotujmy tutaj rzeczywiście liste maili, do których wyślemy wiadomośc i napiszmy wzór, który każdy z nas wyślę. Te filmy zebrane w jednym miejscu to też niegłupi pomysł. Wtedy może więcej z nas się przyłączy, co to za robota, tylko wysłać wiadomość?


OdpowiedzCytat
dolorez
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 99
19/05/2006 9:20 pm  

Bardzo Was proszę o pisanie w tej sprawie do mediów, a zwłaszcza do pani Drzyzgi z Rozmów w Toku, ponieważ wstepnie wyrażono zainteresowanie tym tematem (kwestii okrucieństwa wobec zwierząt, rzeźni...). Im więcej osób będzie wysyłać takie maile tym większa szansa na to, że ten temat przejdzie. Popieram waszą inicjatywę. Powodzenia :thumbup:


OdpowiedzCytat
Ireth
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 264
19/05/2006 10:41 pm  

Ambrozja dodala to na glowna strone -- POLITYKA piorem pani Agnieszki Malik zajela sie tematem koni wiezionych na rzez. Moze cos sie ruszy...

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
20/05/2006 12:31 pm  

no cóż ja wysłałm do Rozmów w toku, a czy coś z tego wyjdzie zaobaczymy.A co do tej listy, to jak chcecie tpo dokładnie zorganizować??Ktoś z nas zrobi tę listę?I jak będziemy ją przesyłąć dalej??

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Aldona
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 52

OdpowiedzCytat
locked_dblfa_Aga15
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 42
21/05/2006 3:07 am  

też wysłałam do rozmów w toku. Zobaczymy jak to będzie...


OdpowiedzCytat
klusk@
świeżaczek
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1
23/05/2006 4:28 pm  

osobiście poradziłabym wam, zamiast biernie pisać sobie na forum i kombinować z polską telewizją, zapisać się do tzw.bojówek PETY, naprzykład o tu - http://www.peta2.com/index.aspx
Przysyłają materiały i pomagają organizować akcje


OdpowiedzCytat
Edisia
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 25
23/05/2006 5:34 pm  

ja uwazam ze to very good pomysl 🙂 mysle ze w Rozmowach W Toku to nie przejdzie bo to program glownie o przezyciach ludzi, ale moze 😛 jak cos to moge sie przylaczyc. popieram pomysl napisania jednego maila i wyslania go w duzych ilosciach przez wieeeele osob i mowie ja sie przylaczam 😀 pozdro, 3majcie sie 🙂

]:>


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca