Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

sztuka...  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
05/06/2007 4:37 am  

tru to za ile ta kupa ze skrzyzowania??hmmmm pasowalaby do mojej jadalni 😉
ps.nie jestem z wawki 😀


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
05/06/2007 4:28 pm  

Po obejrzeniu tych zdjęć zaczełam wymyślać jak można było by użyć tą ,, artystke '' na jakiejś np. wystawie 😡 To chore jak można dla swojej sztuki krzywdzić inne istoty :exclam:


OdpowiedzCytat
Majowa
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 175
07/06/2007 3:07 am  

visel co do ceny się możemy ugadać 😎 , ja w naszym przedsięwzięciu jestem menadżerem artystycznym i specem od robienia dobrego public relations tej kupie i od odpowiedniej oprawy artystycznej całego wydarzenia
chociaż jak nie jesteś z waw-ki to nie wiadomo czy wogóle będziesz w stanie zrozumieć tak wielką sztukę
(chociaż cicho - ja też nie jestem z wawki 😉 )


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
07/06/2007 2:00 pm  

majowa, powiem ci w"tajemnicy",ze kilka dni temu odwiedzil mnie koles z warszawy,poznany na forum i gadu-gadu......wiekszosc wawki to....ludnosc naplywowa czyli wiesniaki,wiec....jesli oni rozumieja sztuke to i mi powinno sie udac 😉


OdpowiedzCytat
Majowa
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 175
08/06/2007 5:50 am  

Ale nie wiadomo jak u Ciebie w jadalni to się będzie prezentować. Chyba byś musiał w jakiś sposób postarać się zamaskować swoje plebejskie pochodzenie 😉 wiesz .....musiałbyś sobie np. skompletować jakąś kolekcję. To może być obojętnie co, wiesz ...posiadanie kolekcji jakby zwiększa prestiż....
Moglibyśmy Ciebie wypromować na konesera, znawcę sztuki, kogoś w rodzaju wspólczesnego mecenasa...
Swoją drogą visel - mieliśmy okazję się już poznać wirtualnie kiedyś na vegeczacie i gg jakieś półtora roku temu, miałam ksywkę - czarna mamba 🙂 , tylko zniknęłam stamtego czata bo znalazłam to forum, a ogólnie to miałam wtedy dość skomplikowany okres w życiu bo mój eks non stop okupywał komputer 🙂


OdpowiedzCytat
Owo
 Owo
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 402
24/06/2007 1:05 am  

Dla mnie to mimo wszystko NIE jest sztuka.
Dlaczego?
Bo przesłanie jest poza nią.
Prawdziwa sztuka zawiera przesłanie sama w sobie. Tutaj natomiast przesłanie zawiera się w interpretacji. Całkiem podobnie mogłabym zmiąć kilka papierków, położyć je na okrągłym stoliku, wystawić i powiedzieć, że to ma wyrażać problemy egzystencjalne współczesnych ludzi.
Ale czy moja interpretacja wynika ze sztuki?
I czy w takim razie jest z nią powiązana - i czy jest ona sztuką?

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]


OdpowiedzCytat
Jaskra
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2
26/07/2007 9:22 pm  

wasze oburzenie jest w sumie zrozumiałe, ale dziwne jest, gdy dziełami Kozyry bulwersują się nie-wegetarianie 😮
moim zdaniem [i] piramida zycia[/i] ma własnie podkreslić hipokryzję takich ludzi. Zabicie krowy na mieso jest akceptowane w społeczeństwie, a konia na wypchanie już nie. Zresztą ten koń i tak by poszedł do rzeźni, więc w sumie zyskał lzejszą smierć.


OdpowiedzCytat
e-anandas
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 195
26/07/2007 9:47 pm  

Bylem na jej wystawie albo i dwoch. Lubie jej sztuke. Wypchane zwierzeta przyniosly zamierzony efekt. Tylko mysle ze ludzie nei do konca to zrozumieli. Ludziom ciezko jest zrozumiec swoja hipokryzje, oblude, zaklamanie i brak konsekwencji. Widac to najlepiej w polsce na przykladzie katolikow zwlaszcza wierzacych nie praktykujacych 🙂

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca