Wegetarianie.pl
Portal Wegetarian
  Witaj Gość  Rejestracja | Logowanie
     

WIADOMOŚCI

CZYTELNIA

KUCHNIA

SPOŁECZNOŚĆ

ARCHIWUM


 < marzec, 2017 > 
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

WEGETARIANIE.PL

Z życia portalu...maj 2015 - Ogólnopolski Tydzień Wegetarianizmu 2015

10 maja ruszają huczne obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu - największej i najstarszej imprezy promującej wegetarianizm i weganizm w Polsce! Wydarzenie jest organizowane od dziewięciu lat przez Fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!listopad 2014 - kwiecień 2015 - Wege Bazar

Na przełomie ostatnich miesięcy regularnie odbywał się Wege bazar, cykliczna impreza pod patronatem Wegetarianie.pl
Każda edycja ma swój temat przewodni, np. świąteczny, wiosenny, zielony - na każdej można było degustować wyszukane wegetariańskie oraz wegańskie dania jak i zrobić zakupy do domu.listopad 2014 - Tosia i pan Kudełko

27 listopada odbyła się premiera drugiej części przygód małej weganki Tosi i jej przyjaciela Pana Kudełko - Nowy członek rodziny.
"Tosia i Pan Kudełko" to seria książeczek skierowana do małych i dużych czytelników, którym bliski jest los zwierząt.wrzesień 2014 - Mamo, tato - dlaczego nie jemy zwierząt?

Z radością ogłaszamy premierę książki, której patronem jest nasz portal. Mamo, tato - dlaczego nie jemy zwierząt? to książka, która prostym i naturalnym językiem przybliża młodym czytelnikom tematykę wegetarianizmu, weganizmu i hodowli przemysłowej zwierząt. Stanowi inspirujące, pełne empatii i mądrości przesłanie oraz rzetelne źródło wiedzy zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.wrzesień 2014 - 5-te urodziny naszego wege sklepu!

Wege Studio kończy właśnie 5 lat! Dziękujemy, że jesteście z nami. Jak co roku przygotowaliśmy dla Was urodzinowe niespodzianki - atrakcyjne zniżki na produkty w sklepie oraz upominki premiujące zamówienia. Wegestudio.pl oferuje oryginalne wege koszulki, torby i kubki z niebanalnymi nadrukami, książki o wegetarianizmie i prawach zwierząt, wegańskie kosmetyki ekologiczne, a także niepowtarzalną biżuterię i artykuły papiernicze z recyklingu, wykonywane ręcznie przez wegetarian.wrzesień 2014 - Nasz patronat: Henschke Festival 2014

Henschke Festival to coroczne wydarzenie kulinarno-muzyczne promujące weganizm, wegetarianizm oraz polską muzykę alternatywną. Festival posiada dwa programy i osobne sceny, które przyciągają osoby o różnych zainteresowaniach i w efekcie, łącząc się, tworzą niepowtarzalną atmosferę tego wydarzenia.lipiec 2014 - Poradnik "Weganka w ciąży"

W lipcu 2014 roku objęliśmy patronat nad ważną publikacją - opartym na danych naukowych, praktycznym poradnikiem Weganka w ciąży, zawierającym zbiór rzetelnych informacji dietetycznych, praktycznych rad i przepisów dotyczących ciąży na diecie roślinnej.
maj 2014 - Patronujemy: Ogólnopolski Tydzień wegetarianizmu

Wykłady, warsztaty, pokazy gotowania, degustacje, projekcje filmów, treningi sportowe i kiermasze wegańskich smakołyków. 12 maja 2014 roku ruszyły huczne obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu, największej i najstarszej imprezy, promującej wegetarianizm w Polscewrzesień 2013 - Warszawskie obchody Dnia Wegetarianizmu pod patronatem Wegetarianie.pl

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Dnia Wegetarianizmu, która odbędzie się 1 października w Warszawie. Impreza ma na celu przybliżenie Polakom wegetarianizmu oraz walkę z mitami na temat jego stosowania.wrzesień 2013 - Veggie Parade Kraków 2013

12 października 2013 r. o godz. 13:30 pod Barbakanem w Krakowie odbyła się, organizowana w Polsce po raz drugi Veggie Parade, nak którą objęliśmy medialny patronat.
czerwiec 2013 - Zielony SLOT na Slot Art Festival 2013

Jesteśmy partnerem tegorocznej edycji Slot Art Festival, w trakcie którego powstanie Zielony SLOT - przestrzeń poświęcona takim tematom jak: wegetarianizm, weganizm, ekologia, ochrona praw zwierząt. Przez 5 dni czeka na Was wegańska kuchnia, warsztaty, prelekcje, pokazy filmów. Nasz sklep Wegestudio.pl przygotował z tej okazji pulę nagród w postaci wege koszulek i książek, które będziecie mogli wygrać w zielonych konkursach festiwalowych.maj 2013 - 8-me urodziny Wegetarianie.pl

W maju mija 8 lat istnienia naszego portalu. To dobra okazja aby podziękować Wam - wszystkim nowym odwiedzającym, stałym bywalcom, współpracownikom i partnerom, którzy wnosicie swój wkład w ciągły rozwój tego miejsca.
maj 2013 - Patronujemy projektowi "Owocny rozwój"

Owocny Rozwój to projekt mający na celu promocję spożywania owoców i warzyw, wyrobienie u dzieci chęci sięgania po zdrową żywność, rozwój kreatywnych możliwości oraz uczenie dokonywania świadomych wyborów konsumenckich - wszystko poprzez cykl wakacyjnych warsztatów dla dzieci, które latem odbywać się będą w Sopocie.
maj 2013 - Dlatego nie jemy zwierząt

W maju b.r. ukazało się polskie wydanie książki Ruby Roth Dlatego nie jemy zwierząt, nad którą objęliśmy patronat medialny. Ta pierwsza książka dla dzieci o podobnej tematyce, w urzekający i nie epatujący okrucieństwem sposób przekazuje wartości szacunku i współczucia wobec zwierząt.
maj 2013 - Patronujemy: Tydzień wegetarianizmu 2013

W maju odbyła się tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu - impreza, w trakcie której na uczestników czekały m.in. kulinarne atrakcje, wykłady na temat praw zwierząt i diety roślinnej, pokazy filmów, zawody w gotowaniu. Z wielką przyjemnością, już kolejny rok z rzędu Wegetarianie.pl patronowali temu ważnemu wydarzeniu.styczeń 2013 - Mali wegetarianie i weganie - poradnik dla rodziców

Czy dieta wegetariańska i wegańska są w stanie zapewnić naszym dzieciom prawidłowy, zdrowy rozwój? Na to pytanie odpowiada wydany w styczniu, bogato ilustrowany, praktyczny przewodnik po dietach wegetariańskich u dzieci. Broszura Mali wegetarianie i weganie zawiera informacje o wszystkich składnikach odżywczych, które potrzebuje dziecko i podpowiada gdzie je znaleźć.listopad 2012 - Patronat: polskie wydanie książki "Meat Free Monday"

Objęliśmy patronat medialny nad książką Paula McCartneya Poniedziałki bez mięs. Książka jest częścią prowadzonej od 2009 roku kampanii 'Meat Free Monday', w której były członek The Beatles wraz z córkami Stellą i Mary promują rezygnację ze spożywania mięsa jako istotny krok w kierunku przeciwdziałania zmianom klimatycznym.
październik 2012 - Pierwsza w Polsce Veggie Parade!

6-ego października w Krakowie odbyła się pierwsza w Polsce Veggie Parade, której m.in. patronował portal Wegetarianie.pl. Veggie Parade to znana na całym świecie idea pokojowych marszów zrzeszających wegan, wegetarian i ich sympatyków, a jej celem jest promowanie weganizmu i wegetarianizmu jako zdrowych oraz pozbawionych okrucieństwa diet i sposobów na życie.październik 2012 - Laureaci konkursu "Najseksowniejsi Polscy Wegetarianie 2012"

Poznaliśmy tegorocznych Laureatów corocznego konkursu na apetycznych wegetarian. Celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia i odżywiania oraz zmiana sposobu postrzegania wegetarianizmu. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom, głosującym oraz sponsorom za wspaniałe nagrody.
Poznajcie tegorocznych zwycięzców >>
wrzesień 2012 - 3. urodziny Wege Studio

We wrześniu świętowaliśmy okrągłe 3 lata istnienia naszego wege sklepu. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla Was urodzinowy konkurs z nagrodami oraz atrakcyjny rabat :) Dziękujemy wszystkim sympatykom i kupującym za zainteresowanie i dopingujące opinie oraz współpracownikom i partnerom, dzięki którym oferta Wege Studio jest coraz atrakcyjniejsza i dociera do szerszej grupy odbiorców.lipiec 2012 - Nowość! Poczta email na Wegetarianie.pl

Wszystkich zainteresowanych własnym adresem email w formacie nazwa@wegetarianie.pl zapraszamy do rezerwowania adresów. Oprócz atrakcyjnego adresu email w Waszej ulubionej domenie @wegetarianie.pl otrzymacie szybką, pojemna skrzynkę email :)
czerwiec 2012 - Kolejna edycja letniego konkursu "Najseksowniejsi Wegetarianie"

Wystartowała tegoroczna edycja konkursu na apetycznych wegetarian. Celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia i odżywiania oraz zmiana sposobu postrzegania wegetarianizmu. Dziękujemy partnerom i sponsorom za wspaniałe nagrody jakie ufundowali dla laureatów. A wszystkich zapraszamy do udziału!
czerwiec 2012 - Wykład o witarianizmie, seminarium dla wegetarian oraz warsztaty kulinarne dla dzieci

W maju i czerwcu odbyły się kilka wydarzeń, nad którymi objął patronat portal Wegetarianie.pl - wykład Witarianizm czyli jak żyć zdrowo na surowo, seminarium Świadomy Wegetarianizm, a także cykliczne warsztaty kulinarne adresowane do dzieci Gotuj z ciocią Zieleniną.maj 2012 - Tydzień Wegetarianizmu 7-13 maja

Patronowaliśmy kolejnej odsłonie Tygodnia Wegetarianizmu, organizowanego corocznie przez Fundację Viva! Akcja dla Zwierząt. W trakcie trakcie całego tygodnia imprezy mieliście możliwość zgłębić tematykę zdrowotnych aspektów wegetarianizmu, etyki i praw zwierząt, podczas wielu wykładów, pokazów filmów i spotkań.
marzec 2012 - Plebiscyt 'Go vege - go eko'

Wraz z firmą City Channel S.A. zorganizowaliśmy plebiscyt promujący produkty ekologiczne i wegetariańskie.luty 2012 - Konkurs na projekt wege koszulki dla Wegestudio.pl

Postanowiliśmy oddać w Wasze ręce decyzję o tym, jakie wzory pojawią się na naszych koszulkach w najbliższym sezonie. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, zgłosiliście wiele interesujących i wywołujących wiele emocji wzorów, które można oglądać na stronie sklepu.
Pierwsze z nagrodzonych wzorów są już dostępne na koszulkach - zapraszamy!styczeń 2012 - Nowa odsłona naszego wege sklepu!

Z nadejściem nowego roku, oddaliśmy do Waszej dyspozycji zupełnie nową, odświeżoną wersją naszego sklepu. Wprowadziliśmy sporo udoskonaleń, dzięki którym na Wegestudio.pl jest teraz bardziej intuicyjnie i przejrzyście. Zapraszamy na wege zakupy!.
październik 2011 - Konkurs "Wegetariańskie historie"

Z okazji wydania książki "Bezkrwawa rewolucja. Historia wegetarianizmu" zorganizowaliśmy konkurs na wegetariańską historię, chąc zainspirować Was do podzielenia się z nami Waszymi refleksjami o swojej drodze do wegetarianizmu / weganizmu. Nadesłane prace możecie przeczytać w dziale Wegetariańskie historie.wrzesień 2011 - Patronujemy akcji Zostań wege na 30 dni

Objęliśmy patronat nad nową kampanią Fundacji Viva! o nazwie Zostań wege na 30 dni!, do której może zapisać się każdy, kto chce spróbować diety roślinnej, uzyskać informacje na temat pełnowartościowej diety wegetariańskiej, skorzystać z bazy wiedzy i przykładowych jadłospisów. Obecnie trwa druga edycja akcji, zachęcamy do udziału!wrzesień 2011 - 2. urodziny Wege Studio

We wrześniu nasz wege sklep świętuje okrągłe dwa lata istnienia! Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla Was urodzinowy konkurs z nagrodami oraz atrakcyjny rabat :) Dziękujemy wszystkim sympatykom i kupującym za zainteresowanie i dopingujące opinie oraz współpracownikom i partnerom, dzięki którym oferta Wege Studio jest coraz atrakcyjniejsza i dociera do szerszej grupy odbiorców.czerwiec 2011 - Konkurs na przepis z tofu i zieleniną

Nasz wegetariański sklep Wegestudio.pl wraz z blogiem kulinarnym Zielenina zorganizował konkurs kulinarny na najciekawszy przepis z wykorzystaniem tofu i zieleniny. Trzy najciekawsze przepisy zostały nagrodzone sympatycznymi kubkami z Panem Tofu. Zapraszamy do wypróbowania zwycięzkich przepisów.
maj 2011 - Impreza pro wegetariańska dla dzieci "Warzywa zdrowe i kolorowe"

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu portal Wegetarianie.pl wraz z Fundacją Viva! zorganizował spotkanie Warzywa zdrowe i kolorowe. W trakcie imprezy pokazywaliśmy dzieciom i ich rodzicom, że zdrowa roślinna dieta może być kolorowa i smaczna, a gotowanie to dobra zabawa, z korzyścią dla wszystkich. Obejrzycie fotorelację ze spotkania.kwiecień 2011 - Patronujemy: Tydzień Wegetarianizmu 2011

Objęliśmy patronat medialny nad kolejną odsłoną Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu. Imprezę, która w tym roku odbędzie się w dniach 9-15 maja, organizuje Fundacja Viva! Celem akcji jest propagowanie idei wegetarianizmu i przełamywanie związanych z nią mitów. Zapraszamy wszystkich do udziału!
kwiecień 2011 - Najseksowniejsi polscy wegetarianie 2011

Wzorem lat ubiegłych ogłosiliśmy tegoroczny Konkurs na najseksowniejszą polską wegetariankę i najseksowniejszego polskiego wegetarianina. Celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia i odżywiania oraz zmiana sposobu postrzegania weg*etari*anizmu. Zapraszamy do udziału - każdy z Was ma szansę zostać najseksowniejszym wege tego lata! Na Laureatów czekają niesamowite nagrody!

kwiecień 2011 - Czy dieta wegańska ma oparcie w nauce?

Objęliśmy patronat nad wykładem mgr Małgorzaty Desmond "Czy dieta wegańska ma oparcie w nauce?", zorganizowanym przez Avocado vegan catering przy współpracy ze Studenckim Kołem Dietetyków przy Katedrze Żywienia Klinicznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który mieliście okazję posłuchać 9 kwietnia br. w Gdańsku. Zobaczcie fotorelację ze spotkania.marzec 2011 - Spotkanie z Jolą Słomą i Mirkiem Trymbulakiem

20 marca we Wrocławiu odbyło się spotkanie "Wdzięczność od Kuchni", czyli poranna herbata z Jolą Słomą i Mirkiem Trymbulakiem - gospodarzami "Atelier Smaku" na antenie Kuchnia TV, autorami książek i pasjonatami kuchni wegetariańskiej. Nasz portal był patronem medialnym tego wydarzenia, a towarzyszyło ono 22.edycji Festiwalu dla Kobiet Progressteron.
luty 2011 - Co dziś na obiad? Wegańskie przysmaki na Facebooku

Na Facebooku portalu Wegetarianie.pl uruchomiliśmy nowy dział - multimedialny album Co dziś na obiad? zawiera stale aktualizowane propozycje na wegańskie dania - obiadowe i nie tylko. Prezentowane potrawy cechuje prostota przyrządzenia, są one smaczne i wartościowe. Zajrzyjcie po inspiracje :)
luty 2011 - Spotkanie EKOlogiczna Kobieta

Objęliśmy patronat medialny nad Spotkaniem EKOlogiczna Kobieta, które odbędzie się 8 marca br. Wydarzenie adresowane jest do współczesnych kobiet, które coraz częściej stawiają na ekologię, wybierają naturalne kosmetyki, organiczną zdrową żywność, naturalne środki czyszczące, segregują śmieci.
październik 2010 - Wegański Weekend po raz drugi

W dniach 15-17 października br. we Wrocławiu odbędzie się druga już edycja Wegańskiego Weekendu - festiwalu pod patronatem medialnym Wegetarianie.pl. Zapraszamy na trzy dni spotkań, wykładów, warsztatów, dyskusji, filmów, wystaw, muzyki - a wszystko to przy pysznym, wegańskim jedzeniu.
październik 2010 - I. Urodziny Wegestudio.pl

Minął okrągły rok istnienia naszego wege sklepu. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i wiele pozytywnych opinii Sklep Wegestudio.pl oferuje oryginalne wege koszulki z niebanalnymi nadrukami, książki o wegetarianizmie i prawach zwierząt, a także niepowtarzalną biżuterię i artykuły papiernicze z recyklingu, wykonywane ręcznie przez uzdolnionych wegetarian.sierpień 2010 - Energetyczne Vita Party

Objęliśmy patronat nad cyklem wydarzeń o nazwie Vita Party - odbywającymi się we Wrocławiu imprezami wolnymi od alkoholu, tytoniu i narkotyków. Podczas imprez w Vega Barze na Wrocławskim Rynku można napić się zdrowych, świeżo wyciskanych soków, zjeść pyszne wegetariańskie jedzenie i przede wszystkim potańczyć w dobrym towarzystwie, przy doskonałej muzyce. Kolejna impreza z tego cyklu już w październiku...sierpień 2010 - Milcząca arka

Portal Wegetarianie.pl objął patronat nad wznowionym wydaniem książki Milcząca arka. Mięso - zabójca świata - bestselleru, będącego klasyką wśród książek prowegetariańskich. Książka jest do nabycia w stałej ofercie naszego sklepu na Wegestudio.pl
lipiec 2010 - Wege wakacje!

Wraz ze Szkołą Górską MountGoat wyszliśmy z inicjatywą zorganizowania wegetariańskich wakacji i przez dwa letnie miesiące zaoferowaliśmy pełen atrakcji, aktywny wypoczynek w malowniczym, górskim otoczeniu. Do tego smacznie, zdrowo i kolorowo, bo z atrakcyjnym wegańskim menu. Więcej na Wegewakacje.plczerwiec 2010 - Urodziny Wegetarianie.pl

W maju minęło 5 lat od oficjalnego powstania naszego portalu. Dziękujemy odwiedzającym nasze strony - nowym użytkownikom, którzy poszukują u nas informacji, regularnym bywalcom za ich aktywność, jak również wszystkim partnerom i współpracownikom. Z okazji naszych urodzin odbył się konkurs z nagrodami - wszystkie kawałki urodzinowego tortu rozeszły się w ekspresowym tempie :)maj 2010 - Wege Niedziela w Gdańsku

Portal Wegetarianie.pl objął patronat medialny nad tegoroczną, ósmą już edycją Wegetariańskiej Niedzieli, odbywającej się co roku w Trójmieście. Weganizm, prawa zwierząt, zdrowie, ekologia, kultura i masa smacznego jedzenia w jednym miejscu przez cały dzień - to wszystko czekało na uczestników Wege Niedzieli.maj 2010 - Tydzień wegetarianizmu

W dniach 10-16 maja odbył się VI Ogólnopolski Tydzień Wegetarianizmu - impreza mająca na celu przybliżenie Polakom wegetarianizmu oraz walkę z mitami na temat jego stosowania. Portal Wegetarianie.pl miał przyjemność objęcia patronatu medialnego nad tym wydarzeniem.
listopad 2009 - Wegański Weekend

W dniach 20-22 listopada 2009r. odbył się Wegański weekend - festiwal zorganizowany przez wrocławskich wegan, którzy w udany sposób zachęcali do zasmakowania w diecie wegańskiej oraz filozofii życia bez przemocy wobec zwierząt. Portal Wegetarianie.pl został patronem festiwalu "Wegański weekend". Zobaczcie jak było...październik 2009 - Zapraszamy na Wegestudio.pl

Z radością informujemy, że ruszył oficjalny sklep portalu Wegetarianie.pl. Znajdziecie w nim m.in. oryginalne koszulki z weg(etari)ańskim przesłaniem, największy wybór książek o wegetarianizmie i prawach zwierząt, a także unikalną biżuterię oraz notesy z recyklingu, wykonane przez uzdolnionych wegetarian. Zapraszamy na Wegestudio.plpaździernik 2009 - Wybieramy Najseksowniejszych Wegetarian

Wzorem lat ubiegłych, zorganizowaliśmy tegoroczną edycję konkursu na najseksowniejszą polską wegetariankę i najseksowniejszego polskiego wegetarianina. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania, również sponsorzy nagród dopisali w tym roku wyjątkowo.
 • Poznajcie zwycięzców tegorocznego konkursu
 • Obejrzycie ekskluzywną sesję zdjęciową z ich udziałem


  wrzesień 2009 - "Hell On Earth" Tour 2009

  Patronowaliśmy słynnej europejskiej trasie koncertowej "Hell On Earth" Tour. Na koncercie, który odbył się 8 września w Krakowie wystąpiło wiele gwiazd, w tym legenda sceny straight edge vegan hardcore - zespół Earth Crisis.
  lipiec 2009 - Mistrzostwa Polski kolarzy - wegetarian

  W wakacje portal Wegetarianie.pl był patronem szczególnego wydarzenia - był to I Maraton Kolarstwa Górskiego MTB Gorlice 2009. Oprócz standardowej klasyfikacji, po raz pierwszy w Polsce, zorganizowane zostały oficjalne mistrzostwa Polski dla kolarzy - wegetarian.  czerwiec 2009 - Joga na trawie 2009

  Objęliśmy patronat medialny nad tegorocznym cyklem bezpłatnych zajęć jogi "Joga na trawie". Ciesząca się popularnością akcja w tym roku odbyła się w 6 miastach w Polsce, w znanych już parkach miejskich.
  maj 2009 - Wspieramy Tydzień Weganizmu 2009

  Portal Wegetarianie.pl został patronem pierwszego Tygodnia Weganizmu, zorganizowanego w dniach 1-7 czerwca. Uważamy, że weganizm jest nowoczesną, spójną i... smaczną odpowiedzią na masową eksploatację zwierząt.

  maj 2009 - Patronat nad "Biblią wegetarianizmu"

  Objęliśmy patronat medialny nad wznowionym wydaniem książki autorstwa Marii Grodeckiej "Wegetarianizm - Zmierzch Świadomości Łowcy". Książka jest kultową, chyba najważniejszą polską publikacją o tematyce wegetarianizmu, określaną przez wielu mianem Biblii wegetarianizmu. "Wegetarianizm - Zmierzch Świadomości Łowcy" można zamówić w naszym sklepie Wegestudio.pl


  grudzień 2008 - Kuchnia Wegetariańska. Cztery Pory Roku

  Objęliśmy patronat madialny nad publikacją "Kuchnia wegetariańska. Cztery pory roku", wydaną przez Joga-joga.pl. Jest to pierwszy multimedialny podręcznik gotowania kuchni wegetariańskiej na polskim rynku. Kolekcja czterech płyt DVD zawiera czterdzieści sześć wyśmienitych przepisów przygotowanych przez pięciu profesjonalnych kucharzy.
  czerwiec 2008 - Przewodnik po wegetarianizmie

  Portal Wegetarianie.pl wraz wydawnictwo Vega!POL wydało polską wersję wege przewodnika Amerykańskiego Towarzystwa na Rzecz Humanitaryzmu (The Humane Society of the United States - HSUS). "Przewodnik po wegetarianizmie" skierowany jest do wszystkich, którzy ze względów etycznych i zdrowotnych chcieliby zmniejszyć konsumpcję produktów zwierzęcych lub całkowicie wyeliminować je ze swojej diety. Zapraszamy do pobieranie przewodnika w wersji e-book.  listopad 2007 - Konkurs na smaczną potrawę wegetariańką

  Wraz z firmą Sante zorganizowaliśmy w październiku internetowy konkurs kulinarny z nagrodami. Zwycięzcami konkursu zostali autorzy 20 najbardziej oryginalnych przepisów.

  lipiec 2007 - Odkrywamy Tajemnice Rospudy

  Objęliśmy patronat medialny nad albumem "Tajemnice Doliny Rospudy", wydanego nakładem Wydawnictwa Kurpisz. S.A. Album ukazuje piękno tego niezwykłego miejsca i jednocześnie przekazuje wiele cennych informacji. Nie angazując się w konflikt, oddajemy głos przyrodzie, która dotychczas mogła jedynie przyglądać się w ciszy debacie.
  lipiec 2007 - Kolejny raz będziemy wybierać najseksowniejszych wegetarian - edycja 2007!

  Rusza kolejna, tegoroczna edycja cieszacego się dużą popularnością konkursu "Najseksowniejsi polscy wegetarianie". Na podstawie nadesłanych zdjęć, a następnie oddanych przez internautów głosów wyłonimy najbardziej apetyczną wegetariankę i wegetarianina 2007 roku.

  czerwiec 2007 - 10 milionów odsłon portalu Wegetarianie.pl

  Z satysfakcją informujemy, że w ubiegłym miesiącu (maj) liczba odsłon portalu przekroczyła 10 milionów. W ciągu swojego istnienia, dzięki sumiennej i bezinteresownej pracy, staliśmy się największym polskim serwisem dla wegetarian, z blisko 4 tys. zarejestrowanych użytkowników, najliczniejszym zbiorem artykułów i aktualności, największym forum o tej tematyce, obszernym działem z przepisami kulinarnymi i systematycznie rozwijanymi stałymi rubrykami portalu.
  Dziekujemy odwiedzającym nasze strony - nowym użytkownikom, którzy poszukują u nas informacji oraz stałym bywalcom za ich aktywność i wkład w rozwijanie naszej wegetariańskiej społeczności, jak również partnerom i współpracownikom Wegetarianie.pl.  6 marca 2007 - Wegetarianie.pl docenieni przez użytkowników Cafe News

  W lutym użytkownicy Cafe News poszukujący informacji na temat zdrowia i urody najczęściej korzystali z kanału Wegetarianie.pl. Według danych z miesięcznego rankingu kanałów RSS prawie 30 procent wiadomości na temat zdrowia i urody czytanych w tym czasie przez aplikację Cafe News pochodziło z serwisu Wegetarianie.pl Szczegóły...
  Wegetarianie.pl - kanał RSS  03 grudnia 2006 - Wegańskie święta na Wegetarianie.pl

  W naszym portalu gościła nowa witryna internetowa - Wegańskie święta - niezbędnik dla wszystkich, którzy poszukują bezmięsnych przepisów na świateczne potrawy.

  www.wege-swieta.wegetarianie.pl
  listopad 2006 - 5 milionów odsłon portalu Wegetarianie.pl

  Z nieskrywaną radością informujemy, że liczba odwiedzin naszego portalu przekroczyła niedawno 5 milionów. Daje to średnio około 300 000 odsłon w miesiącu. Jest nam tym bardziej miło, gdyż wciąż obserwujemy rosnącą oglądalność i zainteresowanie naszymi stronami. Gorąco dziękujemy wszystkim odwiedzającym!!!  25 lipca 2006 - Konkurs: Najbardziej seksowni polscy wegetarianie 2006

  Portal Wegetarianie.pl przy współpracy z Vegan.pl ogłasza konkurs na najseksowniejszą polską wegetariankę i najseksowniejszego polskiego wegetarianina roku 2006.

  www.wegetarianie.pl/sexy
  1 czerwca 2006 - Veggie.pl - Wegetariański Świat Dziecka

  Startujemy z nowym serwisem internetowym. Zapraszamy do odwiedzin nowej strony, tym razem skierowanej do najmłodszych wegetarian i ich rodziców. Na Veggie.pl znajdziemy opowiadanka wege dzieci, galerię zdjęć, pyszne przepisy dla najmłodszych i ich rodziców, ciekawe konkursy i wiele innych niespodzianek.
  www.veggie.pl  1 marca 2006 - Wspieramy "Marsz na rzeźnie"
  Portal Wegetarianie.pl jest partnerem "Marszu na rzeźnie". Objęliśmy też internetowy patronat akcji. Specjalnie na potrzeby akcji stworzyliśmy serię bannerów reklamowych. Włączyliśmy się również aktywnie w akcje informacyjne promujące idee Marszu, dzięki czemu informacje o organizowanych akcjach dotarły do szerokiego kręgu osób.
  Więcej informacji o Marszu na rzeźnie...
  17 lutego 2006 - Milion odsłon portalu Wegetarianie.pl

  Z wielką radością informujemy, że w dniu wczorajszym odnotowaliśmy milionowe wejście na nasze strony! W ciągu 10 miesięcy, dzięki sumiennej i bezinteresownej pracy, staliśmy się największym polskim serwisem dla wegetarian, z codziennymi aktualnościami, największym zbiorem artykułów, nowymi przepisami kulinarnymi i systematycznie rozwijanymi stałymi rybrykami portalu.
  16 lutego 2006 - Poparcie dla Akcji Gronostaj
  Portal Wegetarianie.pl wspiera działania Akcji Gronostaj i zostaje pierwszym koalicjantem działań, prowadzonych przez grupę studentów Wydziału Informatyki Politechniki Szczecińskiej przeciwko tradycji przywdziewania strojów wykonanych ze zwierząt futerkowych przez polskich rektorów akademickich.  11 lutego 2006 - Viva Wegetarianie! - konkurs walentynkowy

  Z okazji Walentynek przygotowaliśmy foto konkurs dla zakochanych wegetariańskich par. Wspólnie z Fundacją Viva! promowaliśmy też walentynkową akcję pomocy zwierzętom ze schronisk oraz wegetarianizm jako dietę pełną miłości - "Walentynki - dla tych co kochają... zwierzęta"
  28.11.2005 - Banery reklamowe Fundacji Viva!

  Stworzyliśmy serię banerów reklamowych, reklamujących sklep internetowy Fundacji Viva! Akcja dla Zwierząt.

  23.11.2005 - Pół miliona odwiedzin Wegetarianie.pl

  Miło nam poinformować, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy odnotowaliśmy 500 000 wejść na nasze strony. Daje to średnio ok. 3 tysięcy odsłon dziennie. Pragniemy Wam podziękowac za ten imponujący rezultat oraz Waszą aktywność. Traktujemy to jako zobowiązanie, by dalej, rzetelnie służyć informacją na tematy wegetarianizmu, praw zwierząt, ekologii i budować naszą wegetariańską społeczność.

  19.10.2005 - Nowa strona internetowa o wegetarianiźmie

  Z okazji Dnia Wegetarianizmu portal Wegetarianie.pl przygotował nową stronę informacyjną, dotyczącą zdrowotnego i etycznego aspektu wegetarianizmu.
  Witryna jest adresowana głównie do ludzi młodych, stawiających pierwsze kroki na swej wegetariańskiej drodze. Daje odpowiedź na pytanie, dlaczego warto zostać wege, pokazuje też jaka jest zależność pomiędzy spożywaniem mięsa, a środowiskiem naturalnym, czy problemem głodu na świecie.

  Wybierz życie - ZOSTAŃ WEGE !!! www.wegetarianizm.net  11.09.2005 - Foto konkurs na najciekawsze wege zdjęcie

  Z okazji nadchodzącego Międzynarodowego Dnia Wegetarianizmu, portal Wegetarianie.pl wraz z Green Angels organizuje konkurs fotograficzny na najciekawsze wege zdjęcie.


  22.08.2005 - Wegetarianie.pl / czasopismo Focus

  Wegetarianizm tematem głównym wrześniowego wydania Focusa.
  W numerze artykuł Wegetarianie, czyli roślinożercy XXI wieku, do którego napisania posłużyły m.in. informacje z naszego portalu.  01.08.2005 - Wege akcja dla głodującej Afryki

  Portal Wegetarianie.pl jest internetowym partnerem Wege-akcji dla Głodującej Afryki, organizowanej przez Green Angels.
  Jednym z wydarzeń w ramach Akcji będzie Koncert Charytatywny dla Afryki, który odbędzie się 28.08. w Gdyni.


  Przygotowaliśmy również serię banerów reklamujących tę akcję i towarzyszące jej wydarzenia:  17.07.2005 - Wyróżnienie DMOZ.org dla serwisu Kuchnia.Wegetarianie.pl
  Serwis Kuchnia.Wegetarianie.pl otrzymuje nagrodę katalogu Netscape Open Directory za wysoki poziom merytoryczny i graficzny wśród stron o tematyce wege.


 • Strona do druku.
  © 2005-2017 Wegetarianie.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone