Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Czas na kolejną edycję konkursu kulinarnego, w którym do wygrania są ciekawe nagrody od naszych Partnerów. Tym razem tematem konkursu są domowe przetwory a nagrodami egzemplarze najnowszej książki Jolanty Naklickiej-Kleser „Zdrowe przetwory. 80 przepisów: konfitury, kiszonki, pesto i wiele innych”.

Schyłek lata to ostatni dzwonek na uzupełnienie domowej spiżarni w przetwory. Zamknięte w słoikach owoce, warzywa i zioła, w formie kiszonek, dżemów, konfitur, marynat sprawdzą się idealnie w chłodniejszych porach roku, urozmaicą zimowe menu i przypomną smak letniego sezonu.

Zapraszamy do dzielenia się pomysłami na Wasze autorskie, zdrowe przetwory owocowe i warzywne. Spośród osób, które do 23 września włącznie nadeślą swój autorski przepis wraz ze zdjęciem dania na adres konkurs@wegetarianie.pl wybierzemy troje Laureatów, którzy otrzymają premierową książkę Zdrowe przetwory, ufundowaną przez Wydawnictwo Zwierciadło.

Jolanta Naklicka-Kleser o swojej książce:

Zapraszam Was w sentymentalną podróż do czasów mojego dzieciństwa: do lata na wsi, które przebiegało w rytm pojawiających się owoców i warzyw, czekających tylko na zawekowanie; do słoików, które dumnie czekały na swoją kolej w zimowej spiżarni; do przepisów, które do tej pory były pilnie strzeżoną rodzinną tajemnicą. Zabiorę Was też w wyprawę po smakach, które odkrywałam podczas podróży i zdradzę moje ulubione przepisy z całego świata, m.in. na ajvar, pesto czy chutney. Mam nadzieję, że książka, którą właśnie trzymacie, będzie dla Was ogromną inspiracją i sprawi, że powrócicie do tej wspaniałej tradycji, jaką jest przygotowywanie własnych przetworów.

Regulamin Konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest portal Wegetarianie.pl.
2. Konkurs trwa od dnia 3.09.2018 do 23.09.2018 roku.
3. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy o grach losowych i zakładach wzajemnych.
4. Udział w konkursie rozumiany jest jako nadesłanie na adres email Organizatora autorskiego przepisu według kryteriów zadanych w informacji konkursowej.
5. Jedna osoba może nadesłać jeden przepis.
6. Nadesłane przepisy zostaną ocenione przez Organizatora, który wybierze troje laureatów.
7. Uczestnicy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
8. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na opublikowanie nadesłanych przepisów wraz z fotografiami potraw na stronach internetowych Organizatora.
9. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

Autor: Wegetarianie.pl