Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zapraszamy na pierwszą edycję Vegan Food Festiwal, która odbędzie się już w sobotę, 10 czerwca, w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu.

Vegan Food Festiwal to inicjatywa łącząca akcent kulinarny, artystyczny, edukacyjny i kulturalny! Food trucki, stoiska z najlepszą wegańską kuchnią z różnych zakątków świata, wyjątkowe słodkości, produkty, przetwory, kosmetyki cruelty free, ubrania, sztuka. Dodatkowo prelekcje, pokazy gotowania, warsztaty, strefa chilloutu oraz wieczorne koncerty. Gwarantowane 12 godzin wspaniałej zabawy!

Festiwal rozpocznie się zdrową dawką ruchu! Od godz. 9 do 11:45 odbywać się będą warsztaty (m.in. joga śmiechu). Część kulinarna startuje o godz. 12 i trwać będzie do godz.18.

W międzyczasie w jednej z bocznych sal Browaru odbędą się prelekcje i pokazy gotowania. Tomasz Pytlos ze stowarzyszenia Otwarte Klatki opowie o kampanii „Roślinniejemy”, Łukasz Majchrowski z Food2 podczas swojego pokazu „Umami, piąty element” rozsmakuje wszystkich finezyjnymi daniami. Bogusław Tomczyk, z firmy kateringowej Veggie, przygotuje pokaz gotowania „Aromatyczna kuchnia ajurwedyjska”, w oparciu o zrównoważone i zdrowe indyjskie receptury.

Wieczór festiwalowy zarezerwowany jest na koncert Shamaniki, wokalistki, producentki i DJ-ki, która eksperymentuje wokół stylów muzycznych, takich jak: psytrance, dub, ambient, electro, czy ethno.

Wstęp wolny!

10 czerwca 2017, w godz. 12:00 – 18:00
Wrocław, Browar Mieszczański, ul. Hubska 44-48
Szczegółowe informacje: www.facebook.com/events/1394412743912373