Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone
Dlaczego ludzie zostają wegetarianami? Co ich przekonuje do tej diety?
Jakich produktów spożywczych używa wegetarianin?
Co powinnam jeść w diecie wegetariańskiej? Czym zastąpić mięso i ryby?
Mam 13 lat. Moja przyjaciółka cały czas mówi mi, że do prawidłowego funkcjonowania organizmu potrzebne są tłuszcze zwierzęce. Czy to prawda? Czym można je zastąpić?.
Poszukuję lekarza przyjaznego wegetarianom.
Czy to prawda, że będąc w ciąży powinnam odstawić dietę wegetariańską? Czy taka dieta może zagrażać ciąży, czy istnieje prawdopodobieństwo, że moje dziecko może być z tego powodu chore? Jaka dieta jest w tym okresie najodpowiedniejsza?
Słyszałam, że wegetarianki mają problemy z zajściem w ciążę. Czy to prawa czy tylko kolejny mit na temat wegetarianizmu?
Czy weganizm jest bezpieczny także przy cukrzycy?
Mam 13 lat i bardzo chcę zostać wegetarianką .. lecz sama nie wiem, czy mogę i co powinnam jeść w tak młodym wieku, wszyscy wmawiają mi, ze jestem za młoda.
Proszę o podanie mi jakiegoś dobrego przepisu wegetariańskiego (najlepiej żeby był bogaty w żelazo).
Czy to prawda, że do produkcji żółtego sera używana jest podpuszczka z żołądków cieląt?
Wiadomo, że zdrowe są kasze nieoczyszczone, grube. Czy do takich kasz zaliczamy kaszę jęczmienną, czy wszystkie jej rodzaje? Wystepuje ona przeciez w kilku postaciach: gruba-pęczak, średnia itd. Czy do zdrowych kasz zaliczamy jaglaną? A co z kaszą pszeniczną kuskus oraz kaszą manną?
Co to jest skrobia modyfikowana kukurydziana - skąd się bierze i czy jest szkodliwa?
Czy powinniśmy unikać e471?
Wiele kupnych słodyczy zawiera produkty pochodzenia zwierzęcego.Jakie słodycze jedzą wegetarianie?
Czy weganie lub wegetarianie jedzą miód i używają cukru?
Czy bedąc wegetarianką mogę jeść zupki instant w proszku? Wiem, że to niezdrowe ale zdarza się, że akurat na obiad jest zupa na mięsie i wtedy nie mam wyjścia, ani czasu by ugotować sobie coś z samych warzyw... co wtedy?
Czy jest możliwość jedzenia ryb w trakcie diety wegetariańskiej?
Wiadomo o szkodliwości napojów gazowanych na zęby i nie tylko. Czy dotyczy to również wody mineralnej gazowanej, tzn. czy zawiera ona kwasy szkodliwe dla szkliwa zębów?
Gdzie mogę znaleźć listę polskich firm testujących/nietestujących kosmetyków na zwierzętach? Te listy, do których dotarłam uwzględniają głównie firmy zagraniczne.
Czy moge zrezygnowac z zywienia moje psa miesem?
Gdzie na terenie Polski znajdę restauracje wegetariańskie?
[/su_accordion]