Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Już 16 i 17 listopada do Krakowa zawita kilkadziesiąt wege stoisk z całego kraju. Roślinna kuchnia zaproponuje podróż po smakach całego świata. Bezmięsna kuchnia koreańska, wietnamska, japońska czy turecka, gotowana przez prawdziwych pasjonatów.

Na miejscu spróbujecie takich dań jak kolorowe hot dogi w chrupiących bułkach z warzywnymi dodatkami, chińskie pierożki z przeróżnymi farszami, chlebki gruzińskie, koreańskie gołąbki z kimchi, wegańskie burgery. Na deser zaproponujemy wegańskie kremowe serniki, tureckie tradycyjne, orzechowe baklawy oraz lody!

Strefa gastronomiczna to nie wszystko co spotkacie na miejscu! Osoby pasjonujące się kosmetykami, wizażem oraz modą, będą miały okazję znaleźć coś dla siebie podczas towarzyszących festiwalowi targów
kosmetyków naturalnych EKOPIĘKNO.

Szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce gdzie można spędzić dzień, zapoznając się z produktami, które udowodnią, że bycie wege to nie tylko zmiany w sposobie żywienia.

Wege Festiwal Kraków
Forum Wydarzeń, ul. Marii Konopnickiej 28
16-17.11.2019r
Sobota 12:00 – 20:00,
Niedziela 12:00 – 18:00

Wstęp bezpłatny!

www.facebook.com/events/1770304349779616