Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Już 19 oraz 20 października odbędzie się Wege Festiwal w Łodzi. Będzie możliwość spotkania stoisk z najlepszą wege kuchnią, która specjalnie z tej okazji zjedzie się z całego kraju. To najlepsza okazja, żeby poznać nowe smaki i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną.

Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To nie tylko dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni wegetariańskiej i wegańskiej! Na miejscu zjecie pyszne roślinne hot dogi w chrupiących bułkach, smakowite domowe pierogi, burgery ze świeżymi sosami, pyszne wegańskie zupy i wiele
innych potraw! Nie zabraknie także deserów! Owocowe ciasta, orzechowa baklawa, czekoladowe brownie, orzeźwiające wegańskie lody czy też puszyste serniki w przeróżnych odsłonach!

Szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce gdzie można spędzić dzień zapoznając się z produktami, które udowodnią, że bycie wege to nie tylko zmiany w sposobie żywienia.

19-20.10.2019, Łódź,
Piotrkowska 217, Odlewnia
Sobota 12-20
Niedziela 12-18