Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zgłasza się coraz więcej osób zainteresowanych tą inicjatywą i chcących pomóc. Są to ludzie z organizacji pro zwierzęcych, zespoły z weg**ńskim składem itd…
Wystosowaliśmy też prośbę do ludzi ze świata wege businessu o wsparcie. Wszyscy chętni: właściciele wege sklepów, restauracji, wytwórni wege produktów, autorzy książek, artyści – mogą wesprzeć tę akcję za pomocą dowolnych sum, przekazanych na rzecz głodujących ludzi w Afryce.

Koncert charytatywny dla Afryki odbędzie się 28 sierpnia w gdyńskim klubie muzycznym Ucho, a towarzyszyć mu będą inne wydarzenia kulturalne, projekcje filmów, prelekcje, spotkania z ciekawymi ludźmi.
Naszym celem jest przekazać jak najszybciej i jak najwięcej pieniędzy na bezpośrednią pomoc dla potrzebujących.

Cały dochód z akcji zostanie przekazany na konto wegańskiej organizacji HIPPO (Help International Plant Protein Organisation), która za zebrane pieniądze zorganizuje wegańską żywność dla głodnych ludzi w Nigrze.

MOŻESZ POMÓŻ JUŻ TERAZ!!!

Aby dokonać wpłaty na wegańską żywność dla głodujących w Nigrze kliknij na logo organizacji HIPPO.

Przeczytaj list od wegańskiej organizacji charytatywnej Hippo >>

Źródło: www.greenangels.org/wegeforafrica

Organizatorem Akcji jest Ruch na rzecz Ochrony Planety Green Angels. Portal Wegetarianie.pl jest internetowym partnerem Akcji.

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl