Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

W ostatnią niedzielę lipca Wegetariańskie Stowarzyszenie Cyklistów w Gorlicach zaprasza wszystkich mieszkańców Gorlic i okolicznych miejscowości do wspólnej zabawy w I Maratonie Kolarstwa Górskiego MTB Gorlice 2009. Głównym celem zawodów jest popularyzacja kolarstwa górskiego, turystyki rowerowej oraz propagowanie aktywności fizycznej wśród mieszkańców Polski.

W zawodach może wziąć udział każdy, kto prześle na adres organizatora wypełnioną kartę zgłoszeniową lub zapisze się w biurze zawodów w dniu imprezy.

Oprócz standardowej klasyfikacji, po raz pierwszy w Polsce, zorganizowane zostaną oficjalne mistrzostwa Polski dla kolarzy – wegetarian przy współpracy z firmą Green Way. Wszyscy uczestnicy maratonu mogą liczyć na pożywny wegetariański posiłek regenerujący siły. Zapisy oraz informacje na temat maratonu można uzyskać na stronach internetowych www.cyklokarpaty.pl oraz www.greenway-mtbteam.pl .

Zawodnicy będą mieli do wyboru jedną z trzech tras:

– Hobby, liczącą 17 kilometrów i prowadzącą z Gorlic (Stadion, Rynek), przez Dominikowice, Sękową i Siary, z metą na stadionie w Gorlicach.

– Mega, liczącą 42 kilometry i prowadzącą z Gorlic (Stadion, Rynek), przez Dominikowice, Męcinę Wielką, Bodaki, Ropicę Górną, Owczary, Siary, z metą na stadionie w Gorlicach.

– Giga, liczącą 55 kilometrów i prowadzącą z Gorlic (Stadion, Rynek), przez Dominikowice, Męcinę Wielką, Bodaki, Bartne, Banicę, Magurę Małastowską, Owczary, Siary, z metą na stadionie w Gorlicach.

W dniu 26 lipca 2009 roku zapraszamy wszystkich na stadion OSiR w Gorlicach, gdzie o godzinie 11.00 odbędzie się start zawodników, bądź na Rynek gorlicki (godzina 11.05) do wspólnego dopingowania zawodników.

Więcej informacji o regulaminie maratonu oraz zapisów na stronie www.cyklokarpaty.pl

Portal Wegetarianie.pl jest patronem medialnym Maratonu Kolarstwa Górskiego MTB Gorlice 2009.

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl