Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zapraszamy na ucztę i wielką degustację! Kolejna edycja Vegilii odbędzie się w sobotę 18 grudnia 2010. Zaczynamy o godz. 17:00. Podobnie jak rok temu całe wydarzenie odbędzie się w restauracji Vega usytuowanej w samym sercu wrocławskiego rynku.

Po raz kolejny Vegilia będzie okazją do skosztowania tradycyjnych świątecznych dań w wydaniu wegańskim i po raz kolejny cała inicjatywa ma stanowić protest przeciwko masowemu zabijaniu zwierząt, które co roku towarzyszy świętom. Aż strach pomyśleć co zwierzęta nam powiedziały gdyby naprawdę mogły przemówić do nas ludzkim głosem w wigilijną noc…

Chcemy aby nasze przesłanie przebiło się i dotarło chociaż do jednej lub kilku osób. Pamiętamy, że takie sytuacje miały miejsce, ktoś zmienił swój sposób myślenia i odżywiania.

W planie pokaz gotowania no i oczywiście degustacja. Wszystkie dania wjadą w rozmiarze XXL. Cała inicjatywa nabierze jeszcze większego rozmachu jeśli do grona gotujących dołączą po prostu goście i każdy przyniesie swoje danie.

Wejście na imprezę to koszt 10 zł i możliwość jedzenia do oporu. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc bezdomnym zwierzętom. Jakie to proste, prawda? Można przyjść, najeść się do syta i pomóc zwierzętom..

Wrocławska Grupa Wegan

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl