Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Fundacja Czarna Owca Pana Kota serdecznie zaprasza 18 kwietnia, w środę, o godz.17 do JCC Kraków (ul. Miodowa 24, dolna sala) na spotkanie z aktywistami/tkami białoruskich organizacji prozwierzęcych.

Jedyne takie spotkanie w Krakowie:
3 organizacje pro-zwierzęce z Białorusi
9 działaczek i 1 działacz
jedna opowieść o walce o respektowanie praw zwierząt i o sytuacji NGO pro-zwierzęcych na Białorusi.

Wiele ostatnio słyszymy o tym, co się dzieje ze zwierzętami na Ukrainie, obserwujemy boje o polską Ustawę o Ochronie Zwierząt, ale o tym, co się dzieje u białoruskiego sąsiada nie wiemy niczego. Teraz mamy jedyną okazję dowiedzieć się jak wygląda sytuacja zwierząt na Białorusi, jak białoruskie NGO starają się im pomóc, jak są postrzegane przez otoczenie, społeczeństwo, teraz możemy pytać i otrzymać odpowiedz.

W spotkaniu wezmą udział uczestnicy/czki Owcowego projektu „Od humanitaryzacji do demokratyzacji – wsparcie białoruskich pozarządowych organizacji pro-zwierzęcych” dofinansowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji w ramach Programu „Przemiany w Regionie – RITA” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Spotkanie będzie tłumaczone.

Serdecznie dziękujemy JCC Kraków za udostępnienie sali!

Serdecznie zapraszamy!

Nadesłał/a: jhonni