Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

W dniach 12-18 maja odbędzie się tegoroczny Ogólnopolski Tydzień Wegetarianizmu. Jak co roku czekają nas ciekawe wydarzenia, wykłady, imprezy kulinarne, projekcje filmów. Szczegółowy plan imprez już wkrótce, tymczasem zapraszamy wszystkich, którzy chcą zorganizować wydarzenie w swojej miejscowości, do zamawiania darmowych materiałów.

Ogólnopolski Tydzień Wegetarianizmu to coroczna, największa wege impreza w Polsce. Jej celem jest przybliżenie Polakom wegetarianizmu oraz walkę z mitami na temat jego stosowania. Portal Wegetarianie.pl jak co roku ma przyjemność patronować temu wydarzeniu.

Jeśli chcecie zorganizować wydarzenie/imprezę w swojej miejscowości, zapraszamy do zamawiania bezpłatnych materiałów na stronie tydzienwege.pl/dolacz. Zachęcamy do współorganizowania Tygodnia Wegetarianizmu 2014 porzez akcje rozdawania ulotek, organizowania pokazów filmów i poczęstunków, które pokażą, że wegetarianizm nie jest nudny ani niezdrowy.