Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zapraszamy do udziału w konkursie kulinarnym na danie z użyciem kokosa. Do wygrania są egzemplarze książki „Zaskakujący kokos” Marioli Białołęckiej, znanej Wam już zapewne z wcześniejszej publikacji „Zaskakujące tofu”, autorki wielu nowatorskich przepisów, jak np. sernik z kaszy jaglanej, ciasto brownie z kaszy gryczanej czy jogurt z kaszy.

Potrafisz wykorzystywać niesamowity smak kokosa w kuchni? Masz pomysł, jak w zaskakujący sposób użyć oleju kokosowego, mąki, mleka czy wiórków kokosowych do wyczarowania smacznej przekąski, zupy, dania głównego, ciasta lub deseru?
Zapraszamy do dzielenia się Waszymi pomysłami!

Spośród osób, które nadeślą swój przepis na adres konkurs@wegetarianie.pl wybierzemy najciekawsze, których autorzy/autorki otrzymają egzemplarz książki:


Książka „Zaskakujący kokos i jego uzdrawiające właściwości” zawiera ponad 50 bezglutenowych, wegetariańskich i wegańskich przepisów z użyciem kokosa. Wśród potraw znajdziemy twarożki kokosowe i probiotyczne jogurty z mleka kokosowego, a także pyszne zupy, dania główne, makarony, sałatki, różne omlety, placki, ciasta, ciastka, desery i wiele innych, prostych i zaskakujących potraw. Potrawy nie są egzotyczne, są przygotowane w oparciu o powszechnie dostępne produkty. Dodatkowo książka omawia lecznicze właściwości kokosa.

Na zgłoszenia czekamy do 22 maja.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest portal Wegetarianie.pl.
2. Konkurs trwa od dnia 9.05.2014 do 22.05.2014 roku.
3. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.
4. Udział w konkursie rozumiany jest jako nadesłanie na adres konkurs@wegetarianie.pl autorskiego przepisu wg kryteriów zadanych w informacji o konkursie.
5. Nadesłane odpowiedzi zostaną ocenione przez organizatora, który wybierze laureatów.
6. Uczestnicy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
7. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl