Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Szukasz pomysłu na wakacje? Chcesz aktywnie wypocząć nie martwiąc się o wegańskie menu, poznać ludzi o podobnych przekonaniach, przeżyć przygodę w malowniczym miejscu? Spędź z nami wege wakacje!
Portal Wegetarianie.pl i Szkoła Górska MOUNTgoat zapraszają na tygodniowy, wegetariański wypoczynek w uroczej scenerii Karkonoszy i Gór Izerskich!

Jedyne takie wakacje – naszą bazą będzie przepięknie położone schronisko na Hali Szrenickiej (1200 m n.p.m), skąd roztacza się niezapomniany widok na Karkonosze, Góry Izerskie i Szklarską Porębę.

Wyjątkowe położenie z dala od zgiełku i panujący tam alpejski klimat pozwoli na szybkie zregenerowanie sił i oderwanie się od codzienności.

WEGAŃSKIE MENU

Śniadania i obiadokolacje – smaczne, sycące, kolorowe i różnorodne dania kuchni wegańskiej. Zdrowe potrawy bez mięsa, mleka i jajek będzie Wam serwował twórca portalu Wegetarianie.pl, miłośnik wegańskiego gotowania.

PROGRAM

Czas spędzony w Karkonoszach będzie obfitował w liczne atrakcje, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Was:

pokazy gotowania kuchni wegańskiej „Weganizm – prosto i smacznie” – pokażemy jak w prosty sposób przyrządzić smaczne, zdrowe i udane posiłki wegańskie, rozwiewając najczęstsze wątpliwości amatorów tej kuchni.

ekscytujące piesze wycieczki górskie z przewodnikiem, który zabierze Was do królestwa Ducha Gór – Karkonosza. Program wycieczek będzie dostosowany do warunków pogodowych i możliwości uczestników.

– warsztaty „Bezpiecznie w górach” – dowiemy się jak bezpiecznie uprawiać turystykę górską, udzielać pierwszą pomoc. Prowadzenie: doświadczony ratownik GOPRu.

– spotkanie pt. „Aktywnie w górach” – obejrzymy pokazy slajdów podróżniczych (m.in. Alpy, Dolomity) i dowiemy się jak w pełni korzystać z aktywnego wypoczynku w górach, jakiego sprzętu używać, jak się przygotować do wyjazdu, itp.

– magiczny wieczór integracyjny i pożegnalny przy blasku gwiazd i zapachu ogniska.

Każdy z uczestników otrzyma w prezencie wege-koszulkę ze sklepu Wegestudio.pl
Sklep będzie działał także lokalnie – dla uczestników wege wakacji przygotowaliśmy wyjątkowe zniżki!

TERMIN

9.08.2015 – 15.08.2015

KOSZT

Cena: 770 zł

DZIECI w wieku 0 – 3 lata: gratis, bez świadczeń
DZIECI w wieku 3 – 12 lat: 60% ceny, ze świadczeniami

Cena zawiera:
– Zakwaterowanie (pokoje z łazienką, TV)
– Wyżywienie (śniadania i obiadokolacje)
– Atrakcje zawarte w programie
– Ubezpieczenie.

REZERWACJA

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego »

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE WEGEWAKACJE.PL
Kontakt: info@wegewakacje.pl
FB: www.facebook.com/wakacjewege

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl