Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zapraszamy do udziału w konkursie kulinarnym, w którym do zdobycia są egzemplarze wydanej niedawno książki „Zielenina na talerzu. Wegetariańsko, sezonowo, lokalnie”, autorki znanego wegetariańskiego bloga 'Zielenina’.

Ta pięknie wydana książka kulinarna stanowi kompozycję ponad 100 nowych, oryginalnych przepisów na kolorowe i pyszne śniadania, obiady, kolacje i desery.

Niemal 300 stron z przepisami ilustrowanymi apetycznymi fotografiami, przedstawionymi sezonowo, z podziałem na pory roku, z których większość to receptury wegańskie.

Zasady konkursu:

W opisie książki czytamy, że „Kuchnia wegetariańska nie musi być nudna i trudna! Ta książka udowadnia, że bez problemów można zamienić dotychczasową dietę na talerz pysznej zieleniny.”

Jeżeli zgadzacie się z powyższym stwierdzeniem, zapraszamy do dzielenia się swoimi pomysłami kulinarnymi! Czekamy na Wasze autorskie przepisy (najlepiej ze zdjęciem) na wegetariańskie lub wegańskie potrawy, które są atrakcyjne dla podniebienia, bazują na sezonowych produktach i przede wszystkim są łatwe w wykonaniu!

Spośród osób, które nadeślą swój przepis na adres konkurs@wegetarianie.pl wybierzemy najciekawsze a ich autorzy/autorki otrzymają egzemplarz książki.

Na zgłoszenia czekamy do 7 czerwca włącznie.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest portal Wegetarianie.pl.
2. Konkurs trwa od dnia 31 maja do 7 czerwca 2015 roku.
3. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.
4. Udział w konkursie rozumiany jest jako nadesłanie na adres konkurs@wegetarianie.pl autorskiego przepisu wg kryteriów zadanych w informacji o konkursie.
5. Nadesłane odpowiedzi zostaną ocenione przez organizatora, który wybierze laureatów.
6. Uczestnicy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
7. Uczestnicy wyrażają zgodę na opublikowanie nadesłanych przepisów na stronach internetowych organizatora.
8. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl