Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Asortyment w naszym wege-sklepie uzupełniliśmy o kilka wartościowych tytułów książek, o które często pytaliście. Zapraszamy do lektury!

Zdrowiej jesz – zdrowiejesz
700 przepisów kuchni wegańskiej, cenne porady zdrowotne i dietetyczne, poza tym zalecenia z kręgu szeroko rozumianej profilaktyki oraz wiele praktycznych wskazówek kulinarnych. Publikacja skierowana jest do wegetarian, ludzi zainteresowanych zdrowym stylem życia oraz do osób chorych.

Szczegóły:
www.wegestudio.pl/pl/p/Zdrowiej-jesz-zdrowiejesz/12

Viva! wegetarianizm
Książka przedstawia zdrowotne i etyczne zalety diety bezmięsnej. Stanowi elektryzujący, pełen praktycznych porad przewodnik dla obecnych wegetarian jak i osób, które zamierzają zmienić swoją dietę. Autorka, Juliet Gellatley, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktywistek wegetariańskich na świecie i założycielką brytyjskiej organizacji Viva!

Szczegóły:
www.wegestudio.pl/pl/p/Viva-wegetarianizm/4

Wolność dla zwierząt
Prawdziwa historia Animal Liberation Front, opowiedziana przez jej założycielkę Valerie. „Wolność dla zwierząt” zabiera nas na pierwszą linię frontu ruchu obrońców zwierząt – to wzruszająca i z pewnością kontrowersyjna opowieść o akcjach podziemnej organizacji ALF.

Szczegóły:
www.wegestudio.pl/pl/p/Wolnosc-dla-zwierzat/22

Kuchnia wegańska
300 przepisów na zdrowe i smaczne dania, przepisy na szczególne okazje: Wigilię, Świąteczny obiad, Wielkanocne przyjęcie, Szybką improwizację, Dzień jak co dzień, Szczególną kolację, Niedzielny obiad, Piknikowy koszyk, fałszywi sprzymierzeńcy w kuchni czyli kuchenki mikrofalowe, dodatki do żywności itd. Ponad 200 stron pasjonującej treści, które można przełożyć na równie pasjonującą rzeczywistość.

Szczegóły:
www.wegestudio.pl/pl/p/Kuchnia-weganska/56

Szalony Kowboj
Historia amerykańskiego farmera, który przestał jeść mięso. Fascynująca historia przemiany człowieka nie pozostawiająca „suchej nitki” na przemyśle mięsnym i wpływie masowej hodowli zwierząt na środowisko naturalne. Lyman był hodowcą bydła przez dwadzieścia lat. Od ponad dziesięciu podróżuje wzdłuż i wszerz USA, propagując zdrowotne korzyści diety wegetariańskiej.

Szczegóły:
www.wegestudio.pl/pl/p/Szalony-kowboj/15

Wegetarianizm – Zmierzch Świadomości Łowcy
Książka nazywana biblią polskiego wegetarianizmu, stanowi doskonałe kompendium wiedzy o wegetarianizmie i zdrowym odżywianiu. Dodatkowo zawiera kompletny zestaw przepisów wegetariańskich na cały rok.

Szczegóły:
www.wegestudio.pl/pl/p/Wegetarianizm-Zmierzch-Swiadomosci-Lowcy/1

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl