Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Szukasz pomysłu na wypoczynek? Chcesz aktywnie spędzić czas nie martwiąc się o wege wyżywienie, poznać ludzi o podobnych przekonaniach, przeżyć przygodę w malowniczym miejscu? Spędź z nami Wege Majówkę!
Portal Wegetarianie.pl i Szkoła Górska MOUNTgoat zapraszają na wegański wypoczynek w uroczej scenerii Karkonoszy i Gór Izerskich!

Naszą bazą będzie przepięknie położone schronisko na Hali Szrenickiej (1200 metrów n.p.m.), skąd roztacza się niezapomniany widok na Karkonosze, Góry Izerskie i Szklarską Porębę.

Wyjątkowe położenie z dala od zgiełku i panujący tam alpejski klimat pozwoli na szybkie zregenerowanie sił i oderwanie się od codzienności.

WEGAŃSKIE MENU

Śniadania i obiadokolacje – smaczne, sezonowe, zdrowe i kolorowe dania kuchni wegańskiej. Urozmaicone potrawy bez mięsa, mleka i jajek będzie Wam serwował twórca portalu Wegetarianie.pl, miłośnik wegańskiego gotowania.

PROGRAM

Czas spędzony w Karkonoszach będzie obfitował w liczne atrakcje, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Was:

– dwa pokazy gotowania kuchni wegańskiej „Weganizm – prosto i smacznie” – pokażemy jak w prosty sposób przyrządzić smaczne, zdrowe i udane posiłki wegańskie, rozwiewając najczęstsze wątpliwości amatorów tej kuchni.

– ekscytująca piesza wycieczka górska z przewodnikiem, który zabierze Was do królestwa Ducha Gór – Karkonosza. Program wycieczek będzie dostosowany do warunków pogodowych i możliwości uczestników.

– warsztaty „Bezpieczne góry” – dowiemy się jak bezpiecznie uprawiać turystykę górską, udzielać pierwszą pomoc. Prowadzenie: doświadczony ratownik GOPRu.

– pokazy slajdów podróżniczych – obejrzymy pokazy slajdów i dowiemy się, jak w pełni korzystać z aktywnego wypoczynku w górach, jakiego sprzętu używać, jak się przygotować do wyjazdu, itp.

– prelekcja dotycząca praw zwierząt

– spotkanie powitalne i pożegnalne w miłym gronie, z wegańskim poczęstunkiem.

Dla naszych uczestników przygotowaliśmy wyjątkowe zniżki w sklepie Wegestudio.pl, który na czas wyjazdu będzie działał lokalnie.

TERMIN

30 kwietnia 2016 – 3 maja 2016 (3 noce)

– możliwość wcześniejszego przyjazdu i wydłużenia pobytu w ośrodku – dotyczy samego noclegu.
– możliwość przyjazdu z psem – za dopłatą.

KOSZT

Cena: 390 zł

DZIECI w wieku 0 – 3 lata: gratis, bez świadczeń
DZIECI w wieku 3 – 12 lat: 60% ceny, ze świadczeniami

Cena zawiera:
– Zakwaterowanie (pokoje z umywalkami)
– Wyżywienie (śniadania i obiadokolacje)
– Atrakcje zawarte w programie
– Ubezpieczenie.

REZERWACJA

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego »

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE WEGEWAKACJE.PL/MAJOWKA2016
Kontakt: info@wegewakacje.pl
FB: www.facebook.com/wakacjewege

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl