Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

EKOstudent 2016 to już dziesiąta edycja projektu, który co roku odbywa się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie! Co jest naszym celem? Chcemy mieć POZYTYWNY wpływ na Wasze codzienne zachowania, szerzyć dbałość o środowisko oraz idee zdrowego trybu życia. Poszerzymy Wasze horyzonty, a przede wszystkim rzucimy inne światło na hasło EKOLOGIA!

W ciągu pięciu przepełnionych naturą dni studenci dostają możliwość poznania zalet „zielonego” podejścia do życia. Projekt składa się z dwóch części: happeningu w Auli Spadochronowej SGH wraz z główną atrakcją projektu – loterią fantową EKOlotek, w której możliwość udziału jest równoznaczna z przekazaniem nam odpowiedniej ilości posegregowanych odpadów za jeden los, dzięki któremu można wygrać różnorodne nagrody, przekazane na ten poczet przez naszych partnerów. Za odpady macie możliwość wygrania pysznego EKOjedzenia, naturalnych EKOkosmetyków, voucherów na siłownię i do EKOrestauracji! Druga część to cykl warsztatów – eko-jazda samochodem, panele dietetyczne czy treningi sportowe. Z nami odnajdziecie wewnętrzny spokój podczas jogi i odpoczniecie po ciężkim dniu w kącikach relaksu w Auli Spadochronowej!

Zapewnimy Wam dobrą zabawę, ale nie tylko! Poruszymy między innymi tematykę zielonej energii podczas warsztatu prowadzonego przez Prezesa Energy Invest Group. Chcielibyśmy podkreślić wzrastającą rolę ekologicznej postawy we wszystkich sferach życia, takich jak moda, sztuka, kuchnia czy rozrywka. Tym bowiem interesuje się współczesny student, EKOstudent!

Zapraszamy do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w dniach 25-29 kwietnia – program wydarzeń znajdziecie na stronie projektu www.ekostudent.pl oraz na stronie wydarzenia na FB: www.facebook.com/events/1682864658629798

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl