Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Puszcza Białowieska jest nieustannie niszczona, prowadzona jest wycinka na najcenniejszych, naturalnych jej terenach. To niedopuszczalne, że taka sytuacja wciąż ma miejsce. Pracownia na Rzecz Wszystkich Istot apeluje o jak najszersze nagłośnienie sprawy, informowanie jak największej liczby osób o sytuacji w Puszczy.

„Domagamy się podjęcia decyzji o wstrzymaniu wszelkich wyrębów w lasach naturalnego pochodzenia w Puszczy Białowieskiej oraz objęcia ochroną całej Puszczy w najwyższej przewidywanej prawem formie – parku narodowego.” – można przeczytać na stronach Pracowni.
„Zachęcamy do zbierania podpisów pod listami protestacyjnym do premiera i wysyłanie ich do władz po świętach, w styczniu.
Musimy dotrzeć z problemem Puszczy do przeciętnych ludzi, na co dzień mało zainteresowanych przyrodą. Przede wszystkim musimy próbować nawiązać kontakty z ludźmi opiniotwórczymi – dziennikarzami, politykami, artystami, duchownymi itp. Warunkiem sukcesu jest dotarcie do masowej opinii publicznej.”

  • Zobacz przykładowy list protestacyjny do premiera RP…

    Źródło: Pracownia na Rzecz Wszystkich Istot
    Foto: bpn.com.pl

    Nadesłał/a: Wegetarianie.pl