Patka
Grupa: Zarejestrowany
Dołączył: 2006/03/04
Tytuł: rozmówca
3
| Kiedyś, jak miałam 4 lata poszłam do cyrku. Jakimś 'dziwnym'... | 20 lat temu | |
| " zjeść moje dziecko w skorupce. " . To nie chodzi o to że k... | 20 lat temu | |
| Wegekucharz | 20 lat temu | |
| Takiemu okrutnemu człowiekowi dałbym dożywocie!!! :mad2: | 20 lat temu | |
| a jak to jest z "parówkami wegetariańskimi? dobre? za ile i ... | 20 lat temu | |
| A niech sobie to wszystko bedzie, ale ja i tak pozostanę prz... | 20 lat temu | |
| Historyjka o kopiowaniu ogonów | 20 lat temu | |
| No właśnie. Pewna koleżanka zrobiła mi wykład że nie mogę ta... | 20 lat temu | |
| dzięki wszystkim 😉 ten blog to :. Nie najlepszy, ale jest... | 20 lat temu | |
| nie zabijam, po pierwsze zadko mam z nimi konakt, po drugie ... | 20 lat temu | |
| Nie mogę parzec na te zdjęcia 😀 | 20 lat temu | |
| Tak , widziałam to 🙂 Fajne 😉 | 20 lat temu | |
| Pytania do wegetarian 🙂 | 20 lat temu | |
| 20 lat temu | ||
| Ja chyba nie mam co porównywac bo mam dopiero 13 lat 😀 Al... | 20 lat temu |
Strona 1 / 6
Następny
Praca
Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja






