Vegeholic
Grupa: Zarejestrowany
Dołączył: 2012/09/08
Tytuł: rozmówca
3
| Witam 🙂 | 13 lat temu | |
| Aż płakłam, jak zobaczyłam Wasze zdjęcie :hiya: Gratuluję ... | 13 lat temu | |
| alternative, możesz mi jakieś polecić? a tak z innych to t... | 13 lat temu | |
| Widzę, że nie tylko mnie uniosło wyrażenie "JEŚĆ NORMALNIE".... | 13 lat temu | |
| Chodziło mi o to, że jak są grupy Gdańsk, Toruń zrzeszające ... | 13 lat temu | |
| Hej 😀 Też mam 20 lat i wegetarianką jestem niewiele dłużej,... | 13 lat temu | |
| Witamy serdecznie 🙂 | 13 lat temu | |
| Radom! | 13 lat temu | |
| w Radomiu też od 7-9 zł się zaczynają ceny piw. Ech, zazdros... | 13 lat temu | |
| Witam 🙂 | 13 lat temu | |
| Wybaczcie spam, ale zareklamuję sklep z cruelty-free paskami... | 13 lat temu | |
| Wypełnione 🙂 | 13 lat temu | |
| Witaj w naszym gronie i powodzenia życzę 🙂 Jeśli mogę sp... | 13 lat temu | |
| Jasne, że są (w Lidlu duża paczka żelek vege kosztuje niecał... | 13 lat temu | |
| piwo w tych knajpach po 4-5zł za butelkę Przeprowadzam ... | 13 lat temu |
Praca
Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja






