Pinka16
Grupa: Zarejestrowany
Dołączył: 2007/05/05
Tytuł: początkujący
1
| No cóż... Ja wiem, że będąc "tylko" wegetarianką przyczyniam... | 19 lat temu | |
| Ja cierpię na arachnofobię... Nigdy nie dotkę pająka! Boję s... | 19 lat temu | |
| Moja siostra jak była malutka (miała jakieś dwa-trzy latka) ... | 19 lat temu | |
| Jak ktoś zadaje mi takie głupie pytania, typu dlaczego nie j... | 19 lat temu | |
| ja jestem z Trójmiasta:) a dokładniej to z Gdyni. Nie miałam... | 19 lat temu | |
| rzęsy 😛 | 19 lat temu | |
| Ja miałam być Kubusiem, a jestem Paulinką;P blech nie cierpi... | 19 lat temu | |
| A ja mam już jedną koszulkę i parę plakietek z Vivy:) I nie ... | 19 lat temu | |
| u mnie się zgadza... hm... w 0,5%? 😛 | 19 lat temu | |
| to miłe, że tak uważasz... 😉 | 19 lat temu | |
| Na Viva.org są fajne koszulki, tylko rzeczywiście mały wybór... | 19 lat temu | |
| skąd ja to znam? ech | 19 lat temu | |
| "Człowiek zabija zwierzęta bez żadnych skrupułów, zadaje im ... | 19 lat temu | |
| Też mam na imię Paulina(co za okropne imię...) 😛 mam 16 lat... | 19 lat temu | |
| 16 😛 | 19 lat temu |
Strona 1 / 2
Następny
Praca
Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja






