gregorw
Grupa: Zarejestrowany
Dołączył: 2008/07/07
Tytuł: rozmówca
3
| Internet mi szwankuje. Idzie sie pochlastac | 18 lat temu | |
| Też już zasadziłem śliczne drzewko. Aż miło patrzeć jak rośn... | 18 lat temu | |
| Dzisiaj nie czuję się najlepiej. Bolą mnie oczy, bo spałem z... | 18 lat temu | |
| Bhajan'ów | 18 lat temu | |
| Kolejny piękny dzień. Cudownie, Cudownie. | 18 lat temu | |
| Dzisiaj na obiadek zrobię kotlety kalafiorowe z sezamem, sło... | 18 lat temu | |
| Zjadłem jajeczka z chlebkiem sojowym. Popiłem zieloną herbat... | 18 lat temu | |
| Dzisiaj spędziłem po raz kolejny fantastyczny dzień. Spotkał... | 18 lat temu | |
| Zjadłem dzisiaj pyszne pierożki z ziemniakami, własnej robot... | 18 lat temu | |
| Nie dałem rady obejrzeć całego filmu. Ja jestem za miękki na... | 18 lat temu | |
| Dzisiaj zjadłem twarożek z chlebkiem. 😎 | 18 lat temu | |
| Ja dzisiaj zjadłem wegetariańską fasolke po bretońsku. Po pr... | 18 lat temu | |
| Spędziłem bardzo miło dzień z koleżanka. Było super. Przy ok... | 18 lat temu | |
| Właśnie włączam. | 18 lat temu | |
| 2934611 Nie siedzę za często na necie, ale zawsze można zo... | 18 lat temu |
Strona 1 / 4
Następny
Praca
Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja






