AQARIUS
Grupa: Zarejestrowany
Dołączył: 2009/02/01
Tytuł: forumowicz
2
| Barszcz czerwony z fasolą 'Jaś' Ryż z jabłkami. | 16 lat temu | |
| U mnie dzisiaj zupka pieczarkowa z serkami topionymi i orega... | 16 lat temu | |
| Zupka ogórkowa | 16 lat temu | |
| U mnie dzisiaj: 1. Zupa ogórkowa 2. Ryż z jabłkami | 17 lat temu | |
| Dzisiaj będzie makaron [ kokardki ] z jabłkami smażonymi. | 17 lat temu | |
| Marchewka z groszkiem na gorąco + ziemniaki. | 17 lat temu | |
| Zupa fasolwa. -fasola 'Jaś' duża -kostka warzywana -jarzy... | 17 lat temu | |
| W moim przypadku przejście na wegetarianizm było wymikiem ro... | 17 lat temu | |
| Makaron z jagodami i słodką śmietanką. | 17 lat temu | |
| Mój dzień urodzin to 17 Luty. | 17 lat temu | |
| Dzisjaj na obiad jadłem makaron z jagodami. | 17 lat temu | |
| Ziemniaki, a raczej ziemniaczki młode (celowo kupuję takie m... | 17 lat temu | |
| Gdzieś czytałem, że czosnek nie jest wskazany w diecie bezmi... | 17 lat temu | |
| Dzisiaj mój obiad był lekki, słodki i... bardzo 'sezonowy' -... | 17 lat temu | |
| Ja dzisiaj bardzo prosto, jajka sadzone (od kur żyjących na ... | 17 lat temu |
Strona 1 / 2
Następny
Praca
Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja






