Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

czy usiedlibyście na skórzanej kanapie wiedząc, że jest z prawdziwej skóry?  

Strona 1 / 11 Następny
  RSS

joasiotek
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 232
24/09/2006 9:34 pm  

nie chodzi mi tu o WASZĄ WŁASNA KANAPĘ, bo to jest oczywiste, że byście jej nie kupili, ale gdybyście przyszli do kogoś, kto taką kanapę ma, a krzeseł nie ma. Mnie zatkało i przez cały czas stałam, a jak się koleżanka spytała dlaczego powiedziałam, że wolę stać. Nalegała, żebym usiadła, a ja zaproponowałam, żeby przyszła do mnie i plan się powiódł:).

<A HREF=


OdpowiedzCytat
JankeS
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 234
24/09/2006 10:00 pm  

Wiem ze takowa ma moja ciotka, i ... sam nie wiem, wolalbym siedziec na czyms innym, ale jesli nie byloby krzesel, pewnie bym usiadl


OdpowiedzCytat
BASIOŁEK:*
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 97
24/09/2006 10:32 pm  

niestety zdarzyło mi się siedzieć na takiej z, wielkim obrzydzeniem... :casstet: ogólnie staram się unikać skórzanych kanap i siadać na czymś innym w miarę możliwości


OdpowiedzCytat
Anchesenamon
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 77
24/09/2006 10:35 pm  

gdyby było pod ręką np krzesło 😉 nie ze skóry to bym wybrała krzesło 😉 ale jeżeli by go nie było to hmm... gdybym nie była dłużej niż 10 min to bym postała, a jeżeli dłużej to pewnie i bym usiadła.

Anchesenamon


OdpowiedzCytat
mokuso
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 101
24/09/2006 11:56 pm  

nie chodzi mi tu o WASZĄ WŁASNA KANAPĘ, bo to jest oczywiste, że byście jej nie kupili

to wcale nie jest takie oczywiste. pracuje u ludzi, ktorzy od 11 last sa wege i niestety komplet wypoczynkowy maja skorzany;/
zdziwilo mnie to!

I believe in angels


OdpowiedzCytat
daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
25/09/2006 12:03 am  

może ten komplet ma z 15 lat? 😀 😀

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
Dżakonda
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 104
25/09/2006 12:04 am  

Super chwilka niewtgód i już wasze "ideologie" się uginają. Bo toć to wstyd i hańba usiąść na podłodze, pożyczyć krzesło od sąsiada czy cuś. Łatwiejsza droga zawsze jest bardziej atrakcyjna, prawda?


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
25/09/2006 12:19 am  

Dżakonda a kto powiedzial ze droga latwiejsza jest bardziej atrakcyjniesza? Chyba tylko Ty. Nikt nie wiem jaka jest sytuacja u tych ludzi wiec po co oceniac?Jak ktos wyzej npisal moze ma ja parenascie lat zanim zostal wege. Albo moze nie wie ze jest z prawdziwej skory? ALbo moze nie stac go po prostu na zakup innej kanapy nieskorzanej?


OdpowiedzCytat
Dżakonda
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 104
25/09/2006 1:01 am  

To są tylko ślepe i nieudolne wymówki.
1. Jak jest parenaście lat wwege i kanape kupił wczesniej to jest to wrecz zabawne , że nie postaram sie o zmiane. Stać go na kanape ze skóry a nie stać na inny mebel:P? Sprzedać i kupić zwykłą kanapę co za problem?
2. Nie wie, że jest z prawdziwej z skóry? A to jest ażtakie trudne do poznania?


OdpowiedzCytat
braad
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 581
25/09/2006 1:09 pm  

a ja jestem innego zdania, odpowiem tak ... a pocalowalabys swoja matke wiedzac ze je mieso a wiec przyczynia sie do zabijania .... , a nie chodzisz do sklepu i nie kupujesz warzyw od miesozercow, oni tymi swoimi rekami co cwiartowali mieso dotykali te warzywa a w dodatku to zarabiaja na mieso dzieki twoim zakupom ... nie unikniemy pewnych rzeczy i nie popadajmy w chore skrajnosci i tyle, a ile z was dziewczyn ma chlopakow i znajomych nie wege i jakos zyjecie (juz nie mowie, ze jak sie zglaszaja tutaj faceci wege to nie ma zainteresowania - ale to inny temat)

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]


OdpowiedzCytat
Zol
 Zol
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 78
25/09/2006 2:46 pm  

Usiadłbym.

'Przy śniadaniu słucham o korkach...


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
25/09/2006 3:21 pm  

Ja też usiadłabym, ale gdyby gospodarze zaproponowali mi jeszcze skorzane kapcie, nie wiem co bym zrobiła 😉


OdpowiedzCytat
kazamuko
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 630
25/09/2006 3:39 pm  

Siadam, nie odstawiam cyrków, choć jak wczoraj znajomi wege, z dwudziesto i 15 stoletnim stażem, od paru miesiecy na diecie jarskiej oświadczyli mi że chcą kupic do sklepu skórzaną kanapę, to mnie zatkało. Czy kupiłabym sobie do domu? Nie!

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 429
25/09/2006 5:40 pm  

No cóż... z trudem ,ale usiadłabym , choć czułabym się dziwnie ;// jedno szczęście u mnie nikt znajomy nie ma takiej kanapy:P


OdpowiedzCytat
daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
25/09/2006 6:08 pm  

usiadłabym. i nie wstałabym ostentacyjnie od stołu, gdyby gospodarze jedli schabowego. uscisnęłabym też dłoń odzianą w skórzaną rękawiczkę. bo nie mam prawa traktować kogoś bez szacunku z powodu jego przekonań.

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 11 Następny
  
Praca