Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

czy usiedlibyście na skórzanej kanapie wiedząc, że jest z prawdziwej skóry?  

Strona 11 / 11 Wstecz
  RSS

migotka.ania
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 70
28/11/2009 1:01 pm  

A ja bym usiadła bez problemu, właściwie to go nawet nie widzę. Byłam ostatnio u znajomych i nawet wcześniej wiedziałam, że będę musiała usiąśc na kanapie ze skóry. Jak znajomy/znajoma chce mnie podwieśc to nie mam problemu usiąsc na skórzenych fotelach w aucie. Co prawda nie mam takich mebli w domu, ale jeżeli się je kupiło przed wegetarinizmem to marnotractwem byłoby je teraz wyrzucac, po sprawie. Widzę wyraźną różnicę pomiędzy nie jedzeniem mięsa a siedzeniem na skórzanej kanapie u siebie, u kogoś w domu. Te zwierze dawno nie żyje i ma się pożytek z niego codziennie a nie podczas jednego posiłku. Nie kupiłambym ich teraz.


OdpowiedzCytat
Biara
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 19
28/11/2009 1:16 pm  

mysle, ze usiadlabym.


OdpowiedzCytat
lauraP.
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 42
05/12/2009 5:18 pm  

usiadłabym. i nie wstałabym ostentacyjnie od stołu, gdyby gospodarze jedli schabowego. uscisnęłabym też dłoń odzianą w skórzaną rękawiczkę. bo nie mam prawa traktować kogoś bez szacunku z powodu jego przekonań.

szacunek musi być. zgadzam się z Tobą.

Just free love.


OdpowiedzCytat
Maq
 Maq
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 109
05/06/2010 2:16 am  

Jeśli nie byłoby innego siedziska to bym usiadł, bo przecież nie siadając nie przywrócę w magiczny sposób życia zwierzęciu z którego powstała ta kanapa.
Samemu bym takiej kanapy nie kupił, ale jak już by była to należy ją użyć, bo nie lubię jak coś się marnuje.
Zresztą, nie jestem w stanie rozróżnić w większości przypadków sztucznej skóry od prawdziwej.
Jedynym pocieszeniem jest to że meble z prawdziwej skóry są stosunkowo drogie i nie każdego na nie stać...


OdpowiedzCytat
Strona 11 / 11 Wstecz
  
Praca