Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

czy usiedlibyście na skórzanej kanapie wiedząc, że jest z prawdziwej skóry?  

Strona 4 / 11 Wstecz Następny
  RSS

Dżakonda
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 104
27/09/2006 1:33 am  

"..a mnie jak mogą podawać go na własnym stole"

Stół mojej matki nie jest MOIM stołem! Jak już powiedziałam była to hipoteza, a nie stwierdzenie że tak robię. I to też czytałaś uważnie?

"..tak myslałam, że to tak obejdziesz "

Bo to było z leksza bezsensowne.

"wyrzeczenie nie musi kojarzyć sie negatywnie, moje dotychczasowe wysżły mi tylko na dobre - we wszystkich dziedzinach. To, ze działasz aktywnie dla zwierząt dotarło za pierwszym razem i chwała ci za to, tym bardziej dziwi, że wobec tego wszytskiego tracisz czas i ienergie na tak mało istotne sprawy."

Lubie czytać pokrętne wypowiedzi ludzi, dlaczego lubią siadać na trupie


OdpowiedzCytat
sunnylion
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 132
27/09/2006 2:39 am  

najlepiej sie umowmy gdzies i pobijmy w chlubnym imieniu roznicy zdan co do skorzanych kanap.
bo o to w wegetarianizmie wlasnie chodzi:
WIECEJ AGRESJIIIII ! jeah!

to prawie tak jak artykul o "gejskinach" ktory dzis przeczytalam. tak samo smieszne.
heheh

bless!

VEGE - REGGAE POWER 4 EVER 🙂


OdpowiedzCytat
Megumi
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 68
27/09/2006 4:11 am  

Bo to było z leksza bezsensowne.

nie, nie było. delikatne rozmowy trudno prowadzi sie na stojaco. na hipotetycznej osobie, ktora moze pomoc ci w uwolnieniu chorego zwierzecia, ale tak wlasciwie to nie szczegolnie ma taka potrzebe niezbyt pozytywne wrazenie wywola rozmowczyni, ktora bedzie nad nim stac (hipotetyczna osoba z roznych przyczyn woli usiasc) i zanim przejdzie do meritum sprawy bedzie sie wyklocac o jakas kanape.

ale to taka dygresja, tez bylam ciekawa. ;p

z mojej strony koncze dyskusje, bo jest naprawde bezsensowna.

Szanuje i podziwiam twoja prace na rzecz zwierzat. smieszy mnie jednak podejscie do galanterii skorzanej. mnie osobiscie szkoda nerwow na niektore rzeczy. Uwazam tez, wegetarianin, ktoremu zdazy sie usiasc na trupie jest jednak wegetarianinem.

Po prostu, nie wyobrazam sobie przejmowania sie tak glupawymi szczegolami jak ta nieszczesna kanapa. nie akceptuje istnienia czegos takiego jak sofa obciagnieta trupem, nie pozwolilabym, zeby stalo to w moim salonie, ale owszem, usiade na tym czasami. niebo sie nie zawali, moja ideologia nie spocznie przy tym w gruzach, nie przyczynie sie do smierci zadnego zwierzecia - tyle.

Ej, przeciez fotele dentystyczne sa zazwyczaj skorzane, nie? 😛


OdpowiedzCytat
Dżakonda
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 104
27/09/2006 1:24 pm  

"nie, nie było. delikatne rozmowy trudno prowadzi sie na stojaco. na hipotetycznej osobie, ktora moze pomoc ci w uwolnieniu chorego zwierzecia, ale tak wlasciwie to nie szczegolnie ma taka potrzebe niezbyt pozytywne wrazenie wywola rozmowczyni, ktora bedzie nad nim stac (hipotetyczna osoba z roznych przyczyn woli usiasc) i zanim przejdzie do meritum sprawy bedzie sie wyklocac o jakas kanape. "

Rozumiem, że jak pójdziesz na rozmowę o pracę i nie pozwolą ci usiąść to pewnie zrobisz awanture, ponieważ ty musisz prowadzić rozmowę w wygodnych i superaskich warunkach.

"smieszy mnie jednak podejscie do galanterii skorzanej. mnie osobiscie szkoda nerwow na niektore rzeczy. Uwazam tez, wegetarianin, ktoremu zdazy sie usiasc na trupie jest jednak wegetarianinem. "

To dobrej zabawy śmiej się dalej. U mnie siadanie na trupie wywołuje jedynie odruch wymiotny :casstet: Ale cóż nie znam cię, a każdy ma inny fetysz.

"niebo sie nie zawali, moja ideologia nie spocznie przy tym w gruzach, nie przyczynie sie do smierci zadnego zwierzecia - tyle."

Ale na bezczeszczenie zwłok możesz sobie pozwolić prawda :>? Bo to się nie przyczynia do śmierci, prawda...

"Ej, przeciez fotele dentystyczne sa zazwyczaj skorzane, nie? "

Kolejna informacja nie podwarta dowodami, jedynie na widzimisie autora.

"najlepiej sie umowmy gdzies i pobijmy w chlubnym imieniu roznicy zdan co do skorzanych kanap.
bo o to w wegetarianizmie wlasnie chodzi:
WIECEJ AGRESJIIIII ! jeah! "

Na razie najwięcej agresji wykazują wielbiciele trupich nasiadówek. Mówiąc jakie to śmieszne i bezsensowe, złe i beee. "Wy" zaczęliście od takich argumentów, więc nie macie co się dziwić na reakcje! Jasne, jeśli ktoś obala Twoje argumenty a ty nie masz nic na podparcie swojej tezy, zawsze można posądzić o agresję i nietolerancję. To takie wygodne.


OdpowiedzCytat
Zol
 Zol
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 78
27/09/2006 2:03 pm  

Dżakonda po prostu nie potrafi żyć w zgodzie z innymi ludźmi...

'Przy śniadaniu słucham o korkach...


OdpowiedzCytat
Dżakonda
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 104
27/09/2006 6:23 pm  

Nie wiem czy jesteś świadomy polskiego prawa, ale na pewno wiesz że anonimowość w internecie jest pozorna. Jakbym była taka zła i niedobra jak twierdzisz z łatwością mogłabym cię podać o szerzenie fałszywej opinii na mój temat i naruszenie mojej godności osobistej 😉


OdpowiedzCytat
Zol
 Zol
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 78
27/09/2006 7:27 pm  

nie napisałem że jesteś zła... wydaje mi się tylko że kochasz konflikty...

'Przy śniadaniu słucham o korkach...


OdpowiedzCytat
Weronika
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 194
27/09/2006 7:30 pm  

ech..bez sensu, ja tez już odcinam się, chociaż korci mnie żeby odpowiedzieć..ale nic to, życzę zdrówka

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy


OdpowiedzCytat
Dżakonda
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 104
27/09/2006 11:41 pm  

"nie napisałem że jesteś zła... wydaje mi się tylko że kochasz konflikty..."

Może ci się wydawać, że ziemia jest płaska. Rozprawiając fałszywe sądy na czyiś temat ponosisz odpowiedzialność karną.

"ech..bez sensu, ja tez już odcinam się, chociaż korci mnie żeby odpowiedzieć..ale nic to, życzę zdrówka"

Odcinam się, ale jeszcze tupne nóżką i zaznacze swoją obecność.

Zresztą niewidze tutaj żadnej kłótni , jedynie zwykłą dyskusję. Jeśli jeśli ktoś kto wyraża inne zdanie niż wy od razu się kłóci to hmm macie problem 😉


OdpowiedzCytat
Zol
 Zol
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 78
28/09/2006 12:52 am  

tak grożąc mi sądem udowodniłaś jaka z Ciebie bezkonfliktowa osoba :DD

'Przy śniadaniu słucham o korkach...


OdpowiedzCytat
Dżakonda
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 104
28/09/2006 1:06 am  

"tak grożąc mi sądem udowodniłaś jaka z Ciebie bezkonfliktowa osoba :DD"

A możesz to udowodnić? Polskie prawo jest dla ciebie groźbą? Ciekawa interpretacja.


OdpowiedzCytat
Megumi
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 68
28/09/2006 1:07 am  

eee.....
japierdole... 😐

pozdrawiam :*


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
28/09/2006 2:08 am  

Żenujące :/


OdpowiedzCytat
Dżakonda
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 104
28/09/2006 7:35 pm  

Przeklinanie, ataki ad persona gdy brak własnych argumentów tak trzymać idełowcy wegetarianie :*****


OdpowiedzCytat
shiri
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 84
28/09/2006 8:10 pm  

heh

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury.


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 11 Wstecz Następny
  
Praca