Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Buty  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

vesta
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 38
09/10/2006 10:07 pm  

Sprawdziłam buty. Na tych co znalałżam znaczki to wszystkie mają znaczek skóra...
A taka sztuczna skóa zalicza jest do "inny materiał"?


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
03/11/2006 1:25 pm  

I kupilam sobie ajne cieple buty zimowe z tworzywa sztucznego, jak narazie sa jeszcze nie rozchodzone wiec sie ciezko w nich chodzi 😀 Mam nadzieje ze nie rozwala sie po jednym sezonie. Wygladaja tak jak buty gorskie. Moglabym smialo w nich tam jechac 😮 🙂


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
03/11/2006 1:39 pm  

Oznaczenie inny materiał może określać m. in. materiał skóropodobny. 😉 Także sśmiało możecie kupować buty, które mają trzy rąby w opisie;)


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
03/11/2006 8:17 pm  

:)) pewnie, ale powiem ze nie bylo duzego wyboru w butach nieskorzanych. Mialam farta 😀


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
07/11/2006 10:19 am  

Też odwiedziłąm wczoraj Deichmanna(dzięki za podpowiedź,że warto tam zajrzeć). Moje zakupy były owocne-jestem posiadaczką ślicznych kozaczko-glanów(jak to określiła Maze-mam nadzieję,że mi wybaczysz to odgapienie 😉 )

Wybór nieskórzanych butów był ogromny...fajne,nieskórzane i do tego tanie butki-polecam!


OdpowiedzCytat
petka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 158
07/11/2006 11:32 am  

Katrinko dziękuję, za to zdjęcie, właściwie to powinno rozwiązać problem z butami. Nie rozumiem czemu nie umieliście tego zrozumieć. W sklepie, każdy but posiada taką naklejkę, w środku, na podeszwię...gdzieś zawsze jest. Ostatnio szukałam butów więc wiem o czym mówię 🙂 Swoją droga byłam w Deichmannie i jakoś, nic co by mi wpadło w oko, nie znalazłam 🙁 albo taki mały wybór albo ja taka wybredna 😛


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
07/11/2006 12:10 pm  

Petka pewnie Ty taka wybredna;D 😀 Ale spox ja też miałam problemy ze znalezieniem czegoś w moim stylu, nachodziłam się i naszukałam ale ... znalazłam!! 😛


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
08/11/2006 11:20 am  

Ja mam swoje ukochane glany. Nie wyobrażam sobie chodzenia w innych butach (szczególnie w zime). Może kiedyś uda mi sie znaleźć gdzieś buty ze skóry ekologicznej. Narazie nie mam takiej kasy.


OdpowiedzCytat
zoi
 zoi
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 7
14/11/2006 3:14 pm  

no właśnie, zauważyłam, że kiedyś buty z imitacji skóry były o wiele tańsze od skórzanych, a teraz albo jest mała różnica, albo bywa, że z dobrej firmy są i droższe niż skórzane...

Pomagajcie schroniskom dla koni...np. www.nasza-szkapa.idl.pl www.przystanocalenie.pl


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
18/11/2006 4:09 pm  

Witam po duzej przerwie! 😀 Jak tu ladnie sie zrobilo na forum 😉

Jaga faktycznie deichman ma duzy wybor w porownaniu do CCC. Tam nie praktycznie zadnego wyboru z butow na zime, no chyba ze cos przeoczylam 😀 Ale to nie wiem...


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
01/11/2012 4:27 pm  

Odświeżam bo się zakochałam.... ujrzałam ja piękne martensy w kwiatuszki - materiałowe!

Serce zabiło mi szybcej, oblałam się pąsem, zadrżałam- już wyobraziłam sobie jak w owych kwiecistych martensach sobie pomykam.
Niestety ich cena- 400 zł - sprawia, że bedzie to miłosć platoniczna, ale są, są, sąąąą! istnieją! 😀

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
01/11/2012 4:41 pm  

Ale dostatecznie grube na teraz, czy takie na lato??


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
01/11/2012 5:16 pm  

Przejściówki 😉

Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła, większość tematów była poblokowana, stwierdziłam, że przy mojej prędkości internetu umieszczę swój wpis w pierwszym, lepszym, niezablokowanym nt butów 😀

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
01/11/2012 6:15 pm  

Przejsciówki z materiału fajne robi palladium , ale nie w kwiatki 😉


OdpowiedzCytat
SilentEnigma
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 152
11/02/2013 10:01 pm  

Pomyślałam sobie, że kiedyś mogę zechcieć wrócić do bardziej intensywnego tańczenia. A wtedy będą mi potrzebne baletki - te co mam się już nieco rozlatują. Chcę całkiem bez skóry (a nawet materiałowe maja podeszwę ze skóry). Niestety o nieskórzanych baletkach nawet google nie słyszał 🙁 Ale może ktoś z Was słyszał?
[IMG] [/img]

[edytowane 11/2/2013 przez SilentEnigma]


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca