Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Buty w góry  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Saint
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 31
14/10/2008 11:39 pm  

Hmmm..
zasadniczo porządne buty w góry do tanich nie należą.
a z racji, że 'w górach jest wszystko co kocham' potrzebowałem dobrych butów - i wybór padł na Asolo.

Szukasz butów trekingowych tylko do miasta, czy też w góry?
Napisz ile możesz wydać, a spróbuję Ci coś doradzić 🙂

Pozdrawiam

Żyję dla: Mojej TZ/ szkolenia psów/ koszykówki/ fotografii... To takie jasne - znajdź w sobie pasję..


OdpowiedzCytat
XadmozX
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 29
15/10/2008 1:35 am  

każde buty w góry tyle kosztują. A jakieś konkretniejsze do dużo więcej
Te Asolo wyglądają mi znośnie ale muszę to zweryfikować w realu

Poszukałem nieco na forach i znalazłem taki wątek, koledzy 3-ci rok zastanawiają się jakie buty w góry są najlepsze...myślę że warto przeglądnąć [url] http://ngt.pl/forum/buty-bez-uzycia-skory,1216,2.html[/url]

swoją drogą to chyba mój wątek 🙂

[i]Kochani, proszę, korzystajcie z funkcji edycji wiadomości - xxl[/i]

[edytowane 14/10/2008 od xxl]


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
21/10/2013 6:34 pm  

Ja ktoś szuka butów do górskich wędrówek to mogę cos polecić bo sam kiedyś długo szukałem ,ale uprzedzam tanie nie są. Salmon i Jack wolskin do tanich nie należą . Jednak sa takie i to ważne


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
21/10/2013 6:57 pm  

Z butów trekkingowych tańszych, to niektóre modele Hi-Tec a są wege, no i jeszcze Active, ale te drugie są chyba dosyć słabe.


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
21/10/2013 7:12 pm  

Spotkałem się z Hi Tec ale nie wyglądały imponująco . Być może widziałem jakieś inne modele , wszystkich sie nie pozna . Jak znasz jakis konkretny z Hi-Tec to podaj . Powiem że że cosmik z salomona to pierwsza klasa ale koszt przyprawia o zawrót głowy


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
21/10/2013 7:40 pm  

Nie znam konkretnych nazw modeli niestety. W sklepach matras mają spory wybór obuwia Hi-tec.
Ja mam tej firmy tylko buty sportowe, które kupiłem w przecenie za 99zł i na prawdę są ekstra.


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395

OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
11/12/2013 1:19 am  

Co prawda nie stricto w góry, ale Elbrus Meiva. Ogólnie Elbrus ma sporo modeli vegan.


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
28/05/2015 5:44 pm  

własnie znalazłem zimowe buty górskie pod raki automaty nie skórzane . Cena tak jak w przypadku takich butów kosmos bo jeszcze mamut, ale bez skóry !!!!! W wyniku kilku zdarzeń wyszły mnie bardzo barzo tanio , ale co ważne dostrzegam że coraz więcej markowych producentów tego obuwia robi takie modle


OdpowiedzCytat
Anka_wegetarianka
świeżaczek
Dołączył: 8 lat  temu
Posty: 3
17/05/2016 5:53 pm  

ja bym poszukała specjalne firmy specjalizującej się w wegańskich butach. Na pewno są takie. Nie każdy wie, ale często kleje klejące buty są pochodzenia zwierzęcego. Także, to że nie są ze skóry nie oznacza, że są w pełni vege 😉

[edytowane 17/5/2016 przez Anka_wegetarianka]


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca