Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Temat nieco bardziej dla pań - staniki  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
08/09/2009 3:05 am  

Dzięki dziewczyny 🙂 A pomiarem ( dokładnym ) zajmę się jutro, dzisiaj jestem już trochę zmęczona , więc mógłby wyjść błąd w sztuce 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
08/09/2009 8:18 pm  

"Temat nieco bardziej dla pan"
.. no niby, lecz z pewnoscia jest tez regularnie monitorowany przez meska rzesze w poszukiwaniu tej miseczki D 😎


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386
09/09/2009 2:41 am  

tru, nie ma miseczki D 🙂 Między 60d a 105 d jest taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka różnica, no ale może to i lepiej, że ta męska część żyje w nieświadomości 😎


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
09/09/2009 3:04 am  

No i mityczna miseczka D legla w gruzach...
A kiedys nawet haiku ulozylem


OdpowiedzCytat
bursztynoweslonce
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 16
09/09/2009 1:37 pm  

jak nei ma miseczki d:D:D ja mam swoej szalone 70d:D:D i to wcale nie ejst fajne bo znalezienie stanika jest trudne. natomiast ja polcam firmę esquit:) zawsze ta kupuję na wyprzedażach( bo bez się nie płaca, za drogo) i generalnie 100% bawełna też mają, choc mi to aż tak nie robi:)


OdpowiedzCytat
alex29091
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 57
09/09/2009 3:43 pm  

Bursztynoweslonce, chyba żle zrozumiałaś Szczurunię.Nieraz się słyszy jak kobiety mówią: "noszę miseczkę D" (badż B,C itd). Takie określenie w rzeczywistości nic nie mówi o rozmiarze stanika. Rozmiar to np. 70D czy 90D. Jeśli jednak porównamy staniki w tych rozmiarach to okaże się że miseczka D w rozmiarze 70D jest dużo, dużo mniejsza od miseczki w rozmiarze 90D. I w tym sensie nie ma miseczki D, podobnie jak B, C, F itd.


OdpowiedzCytat
Katinka
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 264
10/09/2009 1:23 am  

myslę, że mężczyźni mówiąc że lubią piersi w rozm D, mają na myśli szczupła posiadaczkę takowych, czyli ten ideał to jakieś 65-75D -tylko, ze to wcale nie jest specjalnie duży biust, raczej taki średni ale zadowalający 🙂

[edytowane 9/9/2009 przez Katinka]


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386
10/09/2009 2:23 am  

A ja myślałam, że każdy jest zadowalający 😛

O nieszczęsny losie, to już do końca życia pozostanę samotna :((

[edytowane 9/9/2009 od Szczurunia]


OdpowiedzCytat
Katinka
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 264
10/09/2009 3:46 am  

Miałam na myśi swój gust i pewnej częsci mężczyzn (np Tru tutaj zadeklarował, że lubi D). Natomiast wiadomo, że są wielbiciele bardzo dużych rozmiarów jak i małych cycuszków 😉 więc nie chodziło mi tutaj o to, że tylko biusty D mogą być zadowalające dla ogółu :red:

Pare lat temu (pod koniec gimnazjum) byłam 9 kg grubsza a biust miałam większy o 2 rozmiary niż mam teraz , a ponieważ wówczas mój dekolt przyciągał więcej uwagi to śmiem twierdzić, że większosć facetów lubi duże.
Choc z badań które ostatnio czytałam wynika, że faceci i tak najbardziej patrzą na nogi.


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386
10/09/2009 4:56 pm  

Oczywiście żartowałam z tym nieszczęsnym losem 🙂
Wiadomo, że duży cyc przyciąga, taka nam się pop'kultura' wytworzyła. Może to i dobrze może i źle, trudno powiedzieć. Mi to wisi bo i tak nie interesuje mnie banda mondziołów śliniących się do dekoltów, nóg etc.

A co do tematu czyli bawełnianych staników - czasem warto zajrzeć nie tylko do firmowych sklepów, ale też do małych osiedlowych z tzw. chińszczyzną, czasem idzie coś tam wykopać fajnego 🙂


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
10/09/2009 6:53 pm  

czasem warto zajrzeć nie tylko do firmowych sklepów, ale też do małych osiedlowych z tzw. chińszczyzną, czasem idzie coś tam wykopać fajnego

Tylko nie chińszczyzna..ulegam kiedyś urokowi pewnego stanika , niestety w miejscach gdzie miał styczność ze skórą wystąpiła reakcja alergiczna w postaci zaczerwienienia i świądu.
Po praniu było to samo, więc wylądował w koszu. Później dowiedziałam się o toksycznych związkach w chińskiej bieliźnie i nigdy więcej nie kupiłam. 😡


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
10/09/2009 11:21 pm  

Teraz nawet w większośći "markowych sklepów" wyroby są przeważnie "made in china".

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
zarin
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 14
14/09/2009 5:04 am  

Właśnie miałam linkować Lobby, ale widzę, że już i tu dotarło :).
Pozdrawiam, okolice 65F ;d.


OdpowiedzCytat
bíumbíumbambaló
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 51
14/09/2009 4:02 pm  

Nie mogę znaleźć domowej miarki krawieckiej, ale wiem, że mieszczę się gdzieś w okolicach 65 D. 😛 O ile nawet nie 60 ileśtam. Małe cycky, ale dużo radości.

[edytowane 14/9/2009 przez bíumbíumbambaló]


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
15/09/2009 12:29 am  

Miseczka D to nie są małe piersi.... 😮

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca