Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

RYBY....  

  RSS

ugibugi
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 61
23/07/2008 3:00 am  

Więc tak.W zasadzie to nie wiem jak zacząć... 🙁 No dobra.
Stosuję dietę wegetariańską plus ryby. Żelatyny czy tego typu świństw unikam jak ognia. Wiem, że jedząc ryby nie jestem wege, ale moi rozice nie chcą słyszeć o niejedzeniu ryb. A nie mogę się zbuntować, bo jeszce oddadzą mnie gdzieś na leczenie, gdyż jeszce nie dawno byłam chora na anoreksję. Niby ważę teraz normalnie, ale nadal nie jestem rozwinięta jako kobieta, a mam już 17 lat zaraz 🙁
Ale do rzeczy- czy są pośród was tacy którzy także jedzą ryby?? Nie czułabym się taka samotna w tym.... :((

COME AS YOU ARE


OdpowiedzCytat
wege
 wege
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 25
23/07/2008 4:01 am  

Nie pomoge bo ryb nie jem. A pisze dlatego, bo sie zastanawiam, co to ma wspólnego z butami i ubraniami?


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
23/07/2008 4:51 am  

Nie jestem pewna, ale [u]kazamuko[/u] powinna conieco wiedzieć na temat ryb.
Zdaje się ona miała problemy z mężem i karmieniem dziecka.
Nawiasem mówiąc - jesteś jaroszką 😉

Nie zazdroszczę - miałam okazję widzieć 5 przypadków leczenia anoreksji w publicznym szpitalu. Nie wspominając już o tym, że niektórzy chyba wiedzą jak wyglądają szpitalne posiłki [o mojej wege wersji nie wspomnę].

A no właśnie - [b] panie Adminie?[/b]
Czy można ten temat umieścić w bardziej odpowiednim dziale?

[edytowane 22/7/2008 przez Ktosiek]


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
23/07/2008 5:04 am  

Ugibugi, nie musisz czuć sie samotna. Na forum jest wiele takich osób , które na początku swej wege drogi jedli ryby. Później stopniowo odstawili je, gdy już byli gotowi , nikt tu nie naciska. Sama będziesz wiedziała kiedy to u Ciebie ma nastąpić.
A na forum są nawet osoby jedzące mięso , więc tym bardziej nie powinnaś mieć wyrzutów.

p/s Również proponuje przenieść cały temat, np do " Semiwegetarianizmu " 😉


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
23/07/2008 5:03 pm  

Ja jeszcze całkiem niedawno jadłam ryby i powiem szczerze,że ostatnio jak zobaczyłam taką tłuściutką wędzoną makrelę w sklepie,to myślałam,że nie wytrzymam...ajeszcze byłam głodna,bo od lekarza wracałam i na czczo musiałam być...
więc nie musisz czuć się osamotnionaczy mieć wyrzutów sumienia. Jeśli czujesz,że Twój organizm tego potrzebuje to jedz. Z czasem sama zdecydujesz czy już jestes gotowa.
Pozdrawiam.

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
04/08/2008 5:10 pm  

Nie martw się ja tez najpierw jadłam je zawsze to jakiś początek , musisz się oswoi z niejadzeniem mięsa przyzwyczaić organizm powoli nikt cię za to nie gani ,ważne że w ogóle chcesz pójść krok dalej.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
  
Praca