Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

glany eko- gdzie je dostać?  

Strona 6 / 8 Wstecz Następny
  RSS

StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
29/12/2008 3:38 am  

glany z zamkiem? fanaberie jakieś.... 😀


OdpowiedzCytat
83.19.100.210
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 32
29/12/2008 3:40 am  

glany z zamkiem? fanaberie jakieś.... 😀

no serrio ... pełno tego na allegro !! sama w szoku byłam / a na allegro tez nie ma nic specjalnego sprawdzam co jakis czas czy nie ma ... ale nie!! nie ma bo po co ... /


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
29/12/2008 3:42 am  

glany z zamkiem? fanaberie jakieś.... 😀

I TO JAKIE 😉

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
83.19.100.210
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 32
29/12/2008 3:44 am  

ja juz wymiekam z tymi butami szukam ich od wrzesnia albo i wczesniej ... !


OdpowiedzCytat
pawel747
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 330
29/12/2008 3:50 am  

no wiem ... ale i tak jeszcze poszukam czegos tanszego.../ pewnie jest to 500 zł + koszt przesyłki /...

Wg kursu bankowego 491 zł już wliczając w to 20 funtów kosztów wysyłki. Na przewalutowaniu troszkę więcej by zjadło, ale to jakiś mały procent - można liczyć 500 zł już z kosztami wysyłki. Sorry za wcinanie się w rozmowę :red:


OdpowiedzCytat
83.19.100.210
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 32
29/12/2008 3:54 am  

no wiem ... ale i tak jeszcze poszukam czegos tanszego.../ pewnie jest to 500 zł + koszt przesyłki /...

Wg kursu bankowego 491 zł już wliczając w to 20 funtów kosztów wysyłki. Na przewalutowaniu troszkę więcej by zjadło, ale to jakiś mały procent - można liczyć 500 zł już z kosztami wysyłki. Sorry za wcinanie się w rozmowę :red:

tak czy siak drogie !! /nawet z naturalnej sa o wiele tansze/


OdpowiedzCytat
Andrzej
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 5
30/12/2008 12:15 am  

Witam raz jeszcze.Czy wy spać nie możecie że tak do póżna siedzicie? Wracając do sprawy z eko-butami to wiem że one są drogie,dużo droższe niż zrobione ze skóry.Ja tu w Angli mogę kupić fajne dobre buty z goretexem za ok.60-70 funtów po przecenie oczywiście,bo normalnie to kosztują ok.100 funtów i są zrobione ze skóry zwiierząt 🙁 Oj trudno nam ludziom wege znależć buty które moglibyśmy kupić z czystym sumieniem 😡 . Napisać coś o sobie? Wegetarianinem jestem od 13 lat,moja siostra z bratem też są wege 🙂 Pochodzę z Warmi i Mazur,dokładnie spod Olsztyna.Przez ostatnie kilka lat przed wyjazdem do Angli a i w czasie kiedy wracałem na jesień do ojczyzny pracowałem na mazurskiej wsi przy Puszczy Piskiej i uczyłem tam jazdy konnej...bardzo tęsknię do tamtych chwil spędzonych nad jęziorami i lasami,to tamtych mrożnych i śniężnych zim kiedy to rąbałem drewno i rozpalałem w piecu kaflowym,jeżdziłem na koniu po lesie przez zaspy śniężne...albo te roztopy na wiosnę...eh! nostalgia mnie męczy 🙁


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
30/12/2008 12:26 am  

kurcze ale opowieść, się normalnie rozmarzyłam 🙂 po prostu wracaj 😀
ps. fajnie tak rodzinnie być wege.

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
83.19.100.210
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 32
30/12/2008 2:49 am  

Noo dokladnie!!! wracaj wracaj !
Kurka.... wege familia...ahh to mi sie nawet nie sni ! a szkoda ... U mnie jestt tak, ze to ja jestem ta zła.. okropna... i psychicznie chora/hehe/... czepiaja sie teraz wszystkiego !! ;( ... znajomych, ubran , muzyki , wege! a głównie wege !
Co do butów ... poszukam jeszcze moze sie cos trafi ... jak nie to wezme te (ktore wysłałam w linku )/ DZIEKI ZA CHĘCI :)/

A no jak spac sie nie chce to siedzimy 😛


OdpowiedzCytat
Andrzej
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 5
31/12/2008 3:31 am  

🙁 właśnie naprodukowałem się żeby do was napisać i...list nie poszedł bo wylogowało mnie w czasie pisania,do dupy z tym 😡 może spróbuję jutro przed szampanem???


OdpowiedzCytat
83.19.100.210
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 32
24/01/2009 11:17 am  

kuuede! nie chce kupic tych ze skóry naturalnej ... widzial ktos takie jakie opisalam wyzej np na allegro ??


OdpowiedzCytat
Paulina_p
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 239
17/02/2009 9:16 pm  

i jak tam Paulinko poszukiwania?


OdpowiedzCytat
fafik
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 157
20/02/2009 5:41 pm  

mam gdzieś na mailu kontakt do producenta nieskórzanych glanów. myślę, że jak się ładnie poprosi to wyślą. jak ktoś będzie chciał to poszukam i wrzucę na forum.


OdpowiedzCytat
DarkStar
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 1
03/03/2009 3:56 pm  

hej widze ze duzo ludzi poszukuje eko glanow, z reszta tak jak i ja przez prawie 2 ostatnie lata:] ale w koncu znalazlem:] napiszcie do firmy ANDBUT (polska firma,wiec wspieramy lokalny przemysl:]) na maila [b]sklep.andbut@onet.eu[/b] i napiszcie ze jestescie zainteresowani kupnem glanow ze sztucznej skory i czy mogliby je dla was wykonac na zamowienie. Ja tak zrobilem i zamowilem od razu 2 pary dla siebei plus dla znajomych:] cena 139zl(tyle samo co za glany skorzane tejze firmy) mysle ze sie oplaca, glany sa ladne, wygodne no i przede wszystkim ekologiczne(ale tu jest male ale...niestety producent napisal mi ze nie mogli wykonac tych butow w 100% z tworzyw sztucznych bo glan by sie rozpadl po tyg uzytkowania, wiec mamy w nim 10% skory naturalnej,ale jej w ogole nie widac jesli jest to dla was wazne;] ja wychodze z zalozenia ze lepiej miec 10% skory niz 100% :] ) ocene pozostawiam juz wam. A jak chcecie obejrzec jak one wygladaja to rzucam linka na allegro do identycznych tyle ze skorzanych(jest tam tez rozmiarowka jak cos:]) [b] http://allegro.pl/item555165181_najlepsze_glany_na_allegro_polski_producent_r_45.html[/b]

Pozdro i udanych zakupow!:]

PS jak cos to piszcie do mnie na gg;2527136czy na maila miron89@op.pl (dla niezarejestrowanych to podaje tutaj:P) w sprawie pytan bo na to forum sie zarejestrowalem tylko po to zeby wrzucic to info wiec nie wiem czy tu jeszcze bede zagladal:] pozdro

By żyć, nie musisz zabijać


OdpowiedzCytat
Pankrege
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 10
14/08/2009 12:26 am  

Troche odświerze temat, ktoś napewno zawsze sie znajdzie, kto bedzie potrzebował wege butów.
Ja jestem szczęśliwą posiadaczką wege glanów od października 🙂
Kupiłam je poprzez greenplanet link: http://www.greenplanet.pl/product_info_nes.php/cPath/133_146/products_id/663

Drogie bo drogie trzeba zainwestowac a napewno bedziecie zadowoleni 🙂
Ja posiadam je krótko ale mój kolega je kiedyś miał i mówił, że chodził w nich 7 lat i sciagnał je tylko dlatego, że już prawie nie miał podeszwy, bo jest ciężki i mu sie starła.
Glany sa bardzo wygodne i lekkie w porównaniu do tych skórzanych. Naprawde polecam 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 6 / 8 Wstecz Następny
  
Praca