Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

glany eko- gdzie je dostać?  

Strona 7 / 8 Wstecz Następny
  RSS

hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
14/08/2009 2:54 am  

Szkoda, że Martensy nie mogą być nieskórzane 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
bíumbíumbambaló
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 51
23/08/2009 9:17 pm  

Najlepszym rozwiązaniem są buty z tego sklepu: www.vegetarian-shoes.co.uk
Kosztują sporo, tyle co "wypasione" Martensy. Ale warto. Sama planuję kiedyś kupić sobie takie dwudziestodziurkowe.

Osobiscie glanów ze zwykłego tworzywa nie polecam- można kupić zabudowane buty na jesień, które są przewiewne (bo mają np. dziurki i wystarczajaco szeroką cholewkę) i stopa w nich spokojnie oddycha, ale w przypadku glanów jest to mało prawdopodobne: są zbyt ciężkie...

Możesz kombinować dalej i np. ODKUPIĆ glany ze skóry- w ten sposób nie wspierasz przemysłu, masz wymarzone buty, a Twoje stopy są miłe dla Ciebie i otoczenia.

W Wielkiej Brytanii jest wybór oddychających i ciepłych butów nieskórzanych albo zrobionych ze skóry zwierząt, które padły śmiercia naturalną. Dobrym rozwiazaniem byłoby też uzywanie skóry z darowizn- to byłoby jedyne nikłe połączenie z przemysłem mięsnym bez przynoszenia mu żadnych korzyści.

Ale najpierw po prostu sprawdź jak Twoje stopy znoszą noszenie butów nieskórzanych w bardzo ciepłe albo zimne dni. Ja sprawdziłam i zwątpiłam, dlatego muszę kombinować.


OdpowiedzCytat
Vequel
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 91
06/02/2010 6:46 pm  

Alternatywą dla glanów (jeśli chodzi o kobiety) mogą być buty Demonia albo Funtasma, platformy gotyckie które produkuje się z eko skóry

Polecam 😉


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
06/02/2010 9:10 pm  

Moje śliczne martensy w kwiaty chyba wystawię na allegro. I tak ich nie noszę, bo są ze skóry, a może komuś będą służyć...
Chciałabym znaleźć eko martensy, glany mi się nie podobają.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Nibeneth
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 44
18/03/2010 10:17 pm  

Alternatywą dla glanów (jeśli chodzi o kobiety) mogą być buty Demonia albo Funtasma, platformy gotyckie które produkuje się z eko skóry

Polecam 😉

Zakochałam się.... ale ceny trochę odstraszają 🙁
http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-65764-buty-damskie-FUNTASMA-VICTORIAN-120-VIC120-BN-PU-FUNTASMA-258-.html

http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-65765-buty-damskie-FUNTASMA-VICTORIAN-35-VIC35-B-PU-FUNTASMA-259-.html

http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-65762-buty-damskie-FUNTASMA-VICTORIAN-120-VIC120-B-PU-FUNTASMA-257-.html


OdpowiedzCytat
Vequel
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 91
02/04/2010 7:13 pm  

ja mam te, na gothicdreamie najtaniej znalazłam, 209 złotych, ale mimo że są piękne, są za bardzo delikatne, i już mam lekko zdarty materiał. Za to są bardzo wygodne ;>


OdpowiedzCytat
rudowłosa
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 4
11/08/2010 1:32 am  

Wie ktoś czy w Zielonej Górze można dostać nieskórzane glany? Bo nie mogę ich nigdzie znaleźć;(


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
11/08/2010 2:19 am  

Zależy jakich butów szukasz.
Takie sieciówki jak CCC czy Deichmann mają nieskórzane buty, ale jakość zwłaszcza w CCC pozostawia wiele do życzenia.

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
rudowłosa
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 4
11/08/2010 2:29 am  

Glanów szukam 🙂


OdpowiedzCytat
Brunek_19
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 23
16/08/2010 1:58 am  

Z glanami papierowymi teraz nie ma najmniejszego problemu, wystarczy wysłać maila do pobliskiej fabryki i na pewno zrobią takie w cenie skórzanych, czyli za niecałą stówkę. Kiedyś pamiętam była z glanami lipa, było trzeba sprowadzać z nie wiadomo skąd, za dość dużą kasę, chyba nastały lepsze czasy...


OdpowiedzCytat
PanikowaNevcia_xD
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 381
16/08/2010 5:57 pm  

wystarczy wysłać maila do pobliskiej fabryki i na pewno zrobią takie w cenie skórzanych

Serio? Ale do jakiej fabryki na przykład?
Próbowałeś już kiedyś?

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”


OdpowiedzCytat
Brunek_19
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 23
16/08/2010 6:43 pm  

Jakieś pół roku temu może troszkę wiecej zamawiałem 2 pary, już nawet nie pamiętam jak nazywała się ta fabryka, jak zależy ci na kupnie to ślij mi priva, odświeżę swoją pocztę i na pewno znajdę 😉


OdpowiedzCytat
PanikowaNevcia_xD
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 381
16/08/2010 7:07 pm  

Wysłałam. 🙂

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”


OdpowiedzCytat
Kazeko
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 26
05/01/2011 3:33 am  

Najlepszym rozwiązaniem są buty z tego sklepu: www.vegetarian-shoes.co.uk
Kosztują sporo, tyle co "wypasione" Martensy. Ale warto.

Zgadzam się. Mam glany tej firmy od niedawna i jestem zachwycona.


OdpowiedzCytat
Woyteee
początkujący
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 17
10/01/2011 10:48 pm  

Buty sztuczne są do dupy, mam 2 pary i obicerają nogi, nie da się chodzić, no najwyżej 1/2 h


OdpowiedzCytat
Strona 7 / 8 Wstecz Następny
  
Praca