Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

glany eko- gdzie je dostać?  

Strona 8 / 8 Wstecz
  RSS

agnes665
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 3
03/05/2011 12:22 am  

Hej Wegetariankom i Wegetarianom 🙂

kiedyś już miałam konto na tym [portalu, później zarówno hasło jak i stary meil odeszły w zapomnienie... teraz wracam i dzielę się linkami 🙂

http://allegro.pl/vegetarian-ekologiczne-glany-r-42-28-29cm-i1594383418.html

http://allegro.pl/ekologiczne-martensy-lakierowane-r-40-41-26cm-i1594383434.html

[edytowane 2/5/2011 od agnes665]


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
03/05/2011 1:39 am  

No trochę buciorów bez grama skóry na rynku jest. Ja cały zimny okres pomykam z Salomonach z softshelu. Fajne buciki.

Z cięższych buciorów to Magnum Response są z ekologicznej skóry. (tzw. obuwie taktyczne)

[edytowane 2/5/2011 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
Chatul
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 3
07/05/2011 10:27 pm  

Ja (tak samo jak kilka innych osób tutaj) mam glany firmy Vegetarian Shoes. Drogie jak nie wiem co... Ale wegetariańskie 😀 Rok już mają i trzymają się nieźle. Mam nadzieję, że wytrzymają tyle, ile moje poprzednie glany (niestety skórzane ;/).


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
07/05/2011 10:30 pm  

No słyszałem sporo o wytrzymałosci tych buciorów i szm jestem ciekaw czy to prawda.
Ale ja już niestety w glanach raczej nie chadzam. A może znów zacznę... 😎


OdpowiedzCytat
BartexXx310
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 53
09/05/2011 1:31 am  

ja nie mam żadnych martensów, tylko porządne glany firmy Sharp oczywiście skórzane, jeszcze kupione jak byłem trupojadem, nadal je nosze


OdpowiedzCytat
kazik84
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 161
30/06/2011 11:25 pm  

Mam swoje glany ponad 10 lat - kupiłam jeszcze zanim stałam się wege, dużo różnych koncertów wytrzymały, ale też muszę pomyśleć o jakiś eko, bo te stare to już mocno wysłużone.

Teraz najczęściej w trampkach chadzam


OdpowiedzCytat
BartexXx310
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 53
01/07/2011 2:31 am  

głupoty gadacie glany to nie są buty tylko na zimie, ja osobiście w swoich chodzę na wiosnę jesień i zime, i jest swietnie, najlepiej w dodatku chodzi sie w nich na jesien i w wiosne


OdpowiedzCytat
Alispo
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 228
11/09/2011 6:06 pm  

Glany firmy cockney maja tez wersje Vege


OdpowiedzCytat
agnes665
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 3
16/09/2011 5:02 am  

hej,
jak zwykle idzie sezon i jak zwykle poruszenie na forach wege - gdzie kupić buty??
faktycznie, butów jako takich, kozaczków, traperów itp coraz więcej w wersji eko.
natomiast co z glanami?
zawsze jest problem, nie każdego stać na cockney'ki ani vegetarian shoes za 420zl.
jeśli ktoś jest zainteresowany, mam do sprzedania nówka-prawie-nie-śmigane,
założone 1 raz i z lekkimi rysami na noskach (z uwagi na to że za duże) glany z zupełnie ekoskóry, do tego lekkie, ze sklejką i w ogóle dziko żałuję że za duże.
nauczyłam się na błędach i już wiem jak mierzyć buty, i wkładkę. dlatego mogę polecić Wam taką instrukcję http://sequin-shoes.blogspot.com/2011/06/jak-dobrac-odpowiedni-rozmiar-obuwia.html i przypomnieć o tym, że jeśli kupujemy buty przez internet na sezon zimowy, to do mierzenia warto założyć grubsza skarpetkę i zaokrąglić o te 3mm niż je odjąć.
natomiast wracając do oferowanych przeze mnie butów, to proponuję GLANY CZARNE ROZMIAR 42. 🙂 jeszcze na gwarancji, z tego co mi wiadomo, mam rachunek. U mnie leżą w szafie, komuś mogą się przydać. Polski producent, ręcznie robione, a nie tam żadne chińskie podróby.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, transakcję można załatwić przez kup teraz na allegro, wcześniej mogę przesłać zdjęcia na meila i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Cena wywoławcza 140 zl 😉

pozdrawiam ;))

[edytowane 15/9/2011 od agnes665]


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
02/03/2012 12:34 am  

Miał ktos z Was może do czynienia z dr Martens w wersji wege?


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
19/10/2012 6:32 pm  

Dzisiaj po raz pierwszy miałam na nogach moje nowiutkie glany Vegetarian Shoes- na razie wywierają na mnie genialne wrażenie. Nie wiem jeszcze jak się będą w przyszłości nosiły, ale teraz są wygodne, nie obcierają, wyglądają pięknie, porządnie i moi znajomi nieźle się zdziwili, że to jednak nie skóra.
Prawdziwy chrzest to dopiero będzie, jak pojadę do warszawskiej Stodoły na Huntera ^^


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
01/04/2013 9:39 pm  

Nie glany a obuwie typu "martensy" wyszukałam ze skóry eko

http://deezee.pl/obuwie_damskie/botki/botki_martensy_black_pu.html

mają też krótkie 😉

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Strona 8 / 8 Wstecz
  
Praca